Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Krajský přebor II. třídy mužů, skupina C

1. kolo
Sedlčany-Mníšek pod Brdy
Beroun-Králův Dvůr
Sedlčany-Mníšek pod Brdy
Beroun-Králův Dvůr
Příští kolo
Mníšek pod Brdy-BerounSO7.9.10:00
Dobříš B-SedlčanySO7.9.10:00
Mníšek pod Brdy-BerounSO7.9.10:00
Dobříš B-SedlčanySO7.9.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Dobříš B 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Králův Dvůr 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Beroun 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Mníšek pod Brdy 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Sedlčany 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy mužů - skupina C (2019-2020)
1. kolo
2 31. 8. 2019, 10:00 Sedlčany - Mníšek pod Brdy Černý J.
3 31. 8. 2019, 10:00 Beroun - Králův Dvůr Večeřa J.
5 31. 8. 2019, 10:00 Sedlčany - Mníšek pod Brdy Černý J.
6 31. 8. 2019, 10:00 Beroun - Králův Dvůr Večeřa J.
2. kolo
8 7. 9. 2019, 10:00 Mníšek pod Brdy - Beroun Vladyka P.
9 7. 9. 2019, 10:00 Dobříš B - Sedlčany Tvrz J.
11 7. 9. 2019, 10:00 Mníšek pod Brdy - Beroun Vladyka P.
12 7. 9. 2019, 10:00 Dobříš B - Sedlčany Tvrz J.
3. kolo
14 14. 9. 2019, 10:00 Beroun - Dobříš B Večeřa J.
15 14. 9. 2019, 10:00 Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy Jisl J.
17 14. 9. 2019, 10:00 Beroun - Dobříš B Večeřa J.
18 14. 9. 2019, 10:00 Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy Jisl J.
4. kolo
20 21. 9. 2019, 10:00 Dobříš B - Králův Dvůr Černý J.
21 21. 9. 2019, 10:00 Sedlčany - Beroun Oyuntsetseg M.
23 21. 9. 2019, 10:00 Dobříš B - Králův Dvůr Černý J.
24 21. 9. 2019, 10:00 Sedlčany - Beroun Oyuntsetseg M.
5. kolo
26 28. 9. 2019, 10:00 Králův Dvůr - Sedlčany Večeřa J.
27 28. 9. 2019, 10:00 Mníšek pod Brdy - Dobříš B Jisl J.
29 28. 9. 2019, 10:00 Králův Dvůr - Sedlčany Večeřa J.
30 28. 9. 2019, 10:00 Mníšek pod Brdy - Dobříš B Jisl J.
6. kolo
32 5. 10. 2019, 10:00 Mníšek pod Brdy - Sedlčany Jisl J.
33 5. 10. 2019, 10:00 Králův Dvůr - Beroun Večeřa J.
35 5. 10. 2019, 10:00 Mníšek pod Brdy - Sedlčany Jisl J.
36 5. 10. 2019, 10:00 Králův Dvůr - Beroun Večeřa J.
7. kolo
38 25. 4. 2020, 10:00 Beroun - Mníšek pod Brdy .
39 25. 4. 2020, 10:00 Sedlčany - Dobříš B .
41 25. 4. 2020, 10:00 Beroun - Mníšek pod Brdy .
42 25. 4. 2020, 10:00 Sedlčany - Dobříš B .
8. kolo
44 2. 5. 2020, 10:00 Dobříš B - Beroun .
45 2. 5. 2020, 10:00 Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr .
47 2. 5. 2020, 10:00 Dobříš B - Beroun .
48 2. 5. 2020, 10:00 Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr .
9. kolo
50 9. 5. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Dobříš B .
51 9. 5. 2020, 10:00 Beroun - Sedlčany .
53 9. 5. 2020, 10:00 Králův Dvůr - Dobříš B .
54 9. 5. 2020, 10:00 Beroun - Sedlčany .
10. kolo
56 16. 5. 2020, 10:00 Sedlčany - Králův Dvůr .
57 16. 5. 2020, 10:00 Dobříš B - Mníšek pod Brdy .
59 16. 5. 2020, 10:00 Sedlčany - Králův Dvůr .
60 16. 5. 2020, 10:00 Dobříš B - Mníšek pod Brdy .
© ČVS 2015-2018