Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
7. kolo
Zruč nad Sázavou-Suchdol
Neratovice A-Benešov
Benátky nad Jizerou A-Brandýs nad Labem
Zruč nad Sázavou-Suchdol
Neratovice A-Benešov
Benátky nad Jizerou A-Brandýs nad Labem
Příští kolo
Suchdol-Benátky nad Jizerou ASO8.12.10:00
Brandýs nad Labem-Neratovice ASO8.12.10:00
Benešov-Zruč nad SázavouSO8.12.10:00
Suchdol-Benátky nad Jizerou ASO8.12.10:00
Brandýs nad Labem-Neratovice ASO8.12.10:00
Benešov-Zruč nad SázavouSO8.12.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Brandýs nad Labem00000 0:00
2 Benátky nad Jizerou A00000 0:00
3 Neratovice A00000 0:00
4 Zruč nad Sázavou00000 0:00
5 Benešov00000 0:00
6 Suchdol00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor I. třídy žen (2018-2019)
1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Suchdol .
2 6. 10. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou A - Benešov .
3 6. 10. 2018, 10:00 Neratovice A - Zruč nad Sázavou .
4 6. 10. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Suchdol .
5 6. 10. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou A - Benešov .
6 6. 10. 2018, 10:00 Neratovice A - Zruč nad Sázavou .
2. kolo
7 13. 10. 2018, 10:00 Suchdol - Zruč nad Sázavou .
8 13. 10. 2018, 10:00 Benešov - Neratovice A .
9 13. 10. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou A .
10 13. 10. 2018, 10:00 Suchdol - Zruč nad Sázavou .
11 13. 10. 2018, 10:00 Benešov - Neratovice A .
12 13. 10. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou A .
3. kolo
13 20. 10. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou A - Suchdol .
14 20. 10. 2018, 10:00 Neratovice A - Brandýs nad Labem .
15 20. 10. 2018, 10:00 Zruč nad Sázavou - Benešov .
16 20. 10. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou A - Suchdol .
17 20. 10. 2018, 10:00 Neratovice A - Brandýs nad Labem .
18 20. 10. 2018, 10:00 Zruč nad Sázavou - Benešov .
4. kolo
19 3. 11. 2018, 10:00 Suchdol - Benešov .
20 3. 11. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Zruč nad Sázavou .
21 3. 11. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou A - Neratovice A .
22 3. 11. 2018, 10:00 Suchdol - Benešov .
23 3. 11. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Zruč nad Sázavou .
24 3. 11. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou A - Neratovice A .
5. kolo
25 10. 11. 2018, 10:00 Neratovice A - Suchdol .
26 10. 11. 2018, 10:00 Zruč nad Sázavou - Benátky nad Jizerou A .
27 10. 11. 2018, 10:00 Benešov - Brandýs nad Labem .
28 10. 11. 2018, 10:00 Neratovice A - Suchdol .
29 10. 11. 2018, 10:00 Zruč nad Sázavou - Benátky nad Jizerou A .
30 10. 11. 2018, 10:00 Benešov - Brandýs nad Labem .
6. kolo
31 24. 11. 2018, 10:00 Suchdol - Brandýs nad Labem .
32 24. 11. 2018, 10:00 Benešov - Benátky nad Jizerou A .
33 24. 11. 2018, 10:00 Zruč nad Sázavou - Neratovice A .
34 24. 11. 2018, 10:00 Suchdol - Brandýs nad Labem .
35 24. 11. 2018, 10:00 Benešov - Benátky nad Jizerou A .
36 24. 11. 2018, 10:00 Zruč nad Sázavou - Neratovice A .
7. kolo
37 1. 12. 2018, 10:00 Zruč nad Sázavou - Suchdol .
38 1. 12. 2018, 10:00 Neratovice A - Benešov .
39 1. 12. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou A - Brandýs nad Labem .
40 1. 12. 2018, 10:00 Zruč nad Sázavou - Suchdol .
41 1. 12. 2018, 10:00 Neratovice A - Benešov .
42 1. 12. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou A - Brandýs nad Labem .
8. kolo
43 8. 12. 2018, 10:00 Suchdol - Benátky nad Jizerou A .
44 8. 12. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Neratovice A .
45 8. 12. 2018, 10:00 Benešov - Zruč nad Sázavou .
46 8. 12. 2018, 10:00 Suchdol - Benátky nad Jizerou A .
47 8. 12. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Neratovice A .
48 8. 12. 2018, 10:00 Benešov - Zruč nad Sázavou .
9. kolo
49 12. 1. 2019, 10:00 Benešov - Suchdol .
50 12. 1. 2019, 10:00 Zruč nad Sázavou - Brandýs nad Labem .
51 12. 1. 2019, 10:00 Neratovice A - Benátky nad Jizerou A .
52 12. 1. 2019, 10:00 Benešov - Suchdol .
53 12. 1. 2019, 10:00 Zruč nad Sázavou - Brandýs nad Labem .
54 12. 1. 2019, 10:00 Neratovice A - Benátky nad Jizerou A .
10. kolo
55 19. 1. 2019, 10:00 Suchdol - Neratovice A .
56 19. 1. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou A - Zruč nad Sázavou .
57 19. 1. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Benešov .
58 19. 1. 2019, 10:00 Suchdol - Neratovice A .
59 19. 1. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou A - Zruč nad Sázavou .
60 19. 1. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Benešov .
© ČVS 2015-2018