Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
7. kolo
Čelákovice B-Benátky nad Jizerou B
Lysá nad Labem-Brandýs nad Labem B
Čelákovice A-Kostomlaty nad Labem
Čelákovice B-Benátky nad Jizerou B
Lysá nad Labem-Brandýs nad Labem B
Čelákovice A-Kostomlaty nad Labem
Příští kolo
Benátky nad Jizerou B-Čelákovice ASO4.5.10:00
Kostomlaty nad Labem-Lysá nad LabemSO4.5.10:00
Brandýs nad Labem B-Čelákovice BSO4.5.10:00
Benátky nad Jizerou B-Čelákovice ASO4.5.10:00
Kostomlaty nad Labem-Lysá nad LabemSO4.5.10:00
Brandýs nad Labem B-Čelákovice BSO4.5.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Kostomlaty nad Labem00000 0:00
2 Čelákovice A00000 0:00
3 Lysá nad Labem00000 0:00
4 Čelákovice B00000 0:00
5 Brandýs nad Labem B00000 0:00
6 Benátky nad Jizerou B00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy žen - skupina A (2018-2019)
1. kolo
1 1. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Čelákovice B .
2 1. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem B - Lysá nad Labem .
3 1. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Čelákovice A .
4 1. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Čelákovice B .
5 1. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem B - Lysá nad Labem .
6 1. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Čelákovice A .
2. kolo
7 8. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou B .
8 8. 9. 2018, 10:00 Čelákovice A - Brandýs nad Labem B .
9 8. 9. 2018, 10:00 Lysá nad Labem - Čelákovice B .
10 8. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou B .
11 8. 9. 2018, 10:00 Čelákovice A - Brandýs nad Labem B .
12 8. 9. 2018, 10:00 Lysá nad Labem - Čelákovice B .
3. kolo
13 15. 9. 2018, 10:00 Čelákovice A - Benátky nad Jizerou B .
14 15. 9. 2018, 10:00 Lysá nad Labem - Kostomlaty nad Labem .
15 15. 9. 2018, 10:00 Čelákovice B - Brandýs nad Labem B .
16 15. 9. 2018, 10:00 Čelákovice A - Benátky nad Jizerou B .
17 15. 9. 2018, 10:00 Lysá nad Labem - Kostomlaty nad Labem .
18 15. 9. 2018, 10:00 Čelákovice B - Brandýs nad Labem B .
4. kolo
19 30. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Brandýs nad Labem B .
20 22. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Čelákovice B .
21 22. 9. 2018, 10:00 Čelákovice A - Lysá nad Labem .
22 30. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Brandýs nad Labem B .
23 22. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Čelákovice B .
24 22. 9. 2018, 10:00 Čelákovice A - Lysá nad Labem .
5. kolo
25 29. 9. 2018, 10:00 Lysá nad Labem - Benátky nad Jizerou B .
26 29. 9. 2018, 10:00 Čelákovice B - Čelákovice A .
27 29. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem B - Kostomlaty nad Labem .
28 29. 9. 2018, 10:00 Lysá nad Labem - Benátky nad Jizerou B .
29 29. 9. 2018, 10:00 Čelákovice B - Čelákovice A .
30 29. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem B - Kostomlaty nad Labem .
6. kolo
31 6. 10. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kostomlaty nad Labem .
32 6. 10. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem B - Čelákovice A .
33 6. 10. 2018, 10:00 Čelákovice B - Lysá nad Labem .
34 6. 10. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kostomlaty nad Labem .
35 6. 10. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem B - Čelákovice A .
36 6. 10. 2018, 10:00 Čelákovice B - Lysá nad Labem .
7. kolo
37 27. 4. 2019, 10:00 Čelákovice B - Benátky nad Jizerou B .
38 27. 4. 2019, 10:00 Lysá nad Labem - Brandýs nad Labem B .
39 27. 4. 2019, 10:00 Čelákovice A - Kostomlaty nad Labem .
40 27. 4. 2019, 10:00 Čelákovice B - Benátky nad Jizerou B .
41 27. 4. 2019, 10:00 Lysá nad Labem - Brandýs nad Labem B .
42 27. 4. 2019, 10:00 Čelákovice A - Kostomlaty nad Labem .
8. kolo
43 4. 5. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Čelákovice A .
44 4. 5. 2019, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem .
45 4. 5. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem B - Čelákovice B .
46 4. 5. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Čelákovice A .
47 4. 5. 2019, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem .
48 4. 5. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem B - Čelákovice B .
9. kolo
49 11. 5. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem B - Benátky nad Jizerou B .
50 11. 5. 2019, 10:00 Čelákovice B - Kostomlaty nad Labem .
51 11. 5. 2019, 10:00 Lysá nad Labem - Čelákovice A .
52 11. 5. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem B - Benátky nad Jizerou B .
53 11. 5. 2019, 10:00 Čelákovice B - Kostomlaty nad Labem .
54 11. 5. 2019, 10:00 Lysá nad Labem - Čelákovice A .
10. kolo
55 18. 5. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Lysá nad Labem .
56 18. 5. 2019, 10:00 Čelákovice A - Čelákovice B .
57 18. 5. 2019, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem B .
58 18. 5. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Lysá nad Labem .
59 18. 5. 2019, 10:00 Čelákovice A - Čelákovice B .
60 18. 5. 2019, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem B .
© ČVS 2015-2018