Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
14. kolo
Zdice3:0Beroun(11, 13, 9)
Komárov B2:3VK Rakovník B(-12, 21, -25, 26, -11)
Vavřinec Kladno0:3Tuchlovice B(-25, -24, -17)
Zdice3:0Beroun(23, 12, 11)
Komárov B3:1VK Rakovník B(15, 26, -17, 13)
Vavřinec Kladno1:3Tuchlovice B(-20, 24, -17, -20)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Zdice2421003 65:1463
2 VK Rakovník B2414208 50:3546
3 Komárov B2413146 52:3845
4 Beroun24122010 43:3740
5 Vavřinec Kladno2463213 36:5426
6 Tuchlovice B2451315 27:5820
7 Nové Strašecí2422218 27:6412
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy žen skupina B (2017-2018)
1. kolo
2 26. 8. 2017, 10:00 Komárov B - Tuchlovice B 3:0 (20,19,16)
3 10. 9. 2017, 10:00 Zdice - VK Rakovník B 3:1 (22,21,-22,24)
4 26. 8. 2017, 13:00 Nové Strašecí - Beroun 0:3 (-16,-13,-12)
6 26. 8. 2017, 10:00 Komárov B - Tuchlovice B 3:0 (11,16,21)
7 10. 9. 2017, 10:00 Zdice - VK Rakovník B 3:0 (14,16,24)
8 26. 8. 2017, 13:00 Nové Strašecí - Beroun 1:3 (20,-21,-22,-18)
2. kolo
10 2. 9. 2017, 10:00 VK Rakovník B - Nové Strašecí 3:0 (20,16,21)
11 2. 9. 2017, 10:00 Tuchlovice B - Zdice 0:3 (-17,-14,-16)
12 2. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno - Komárov B 3:1 (15,-18,15,17)
14 2. 9. 2017, 10:00 VK Rakovník B - Nové Strašecí 3:1 (-17,17,24,12)
15 2. 9. 2017, 10:00 Tuchlovice B - Zdice 1:3 (18,-16,-18,-12)
16 2. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno - Komárov B 0:3 (-14,-20,-25)
3. kolo
18 9. 9. 2017, 10:00 Zdice - Vavřinec Kladno 1:3 (13,-24,-19,-23)
19 9. 9. 2017, 10:00 Nové Strašecí - Tuchlovice B 0:3 (-15,-23,-21)
20 9. 9. 2017, 10:00 Beroun - VK Rakovník B 0:3 (-22,-13,-24)
22 9. 9. 2017, 10:00 Zdice - Vavřinec Kladno 3:0 (20,22,23)
23 9. 9. 2017, 10:00 Nové Strašecí - Tuchlovice B 1:3 (20,-25,-19,-22)
24 9. 9. 2017, 10:00 Beroun - VK Rakovník B 0:3 (-19,-6,-22)
4. kolo
26 16. 9. 2017, 10:00 Tuchlovice B - Beroun 0:3 (-19,-23,-18)
27 16. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno - Nové Strašecí 3:2 (19,-22,24,-21,10)
28 16. 9. 2017, 10:00 Komárov B - Zdice 3:1 (-18,15,14,11)
30 16. 9. 2017, 10:00 Tuchlovice B - Beroun 0:3 (-18,-20,-12)
31 16. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno - Nové Strašecí 3:1 (23,14,-22,21)
32 16. 9. 2017, 10:00 Komárov B - Zdice 3:0 (16,24,20)
5. kolo
34 23. 9. 2017, 10:00 Nové Strašecí - Komárov B 1:3 (-21,-14,13,-14)
35 23. 9. 2017, 10:00 Beroun - Vavřinec Kladno 3:0 (18,21,17)
36 23. 9. 2017, 10:00 VK Rakovník B - Tuchlovice B 3:0 (11,13,6)
38 23. 9. 2017, 10:00 Nové Strašecí - Komárov B 3:2 (-20,22,-16,16,6)
39 23. 9. 2017, 10:00 Beroun - Vavřinec Kladno 3:0 (21,12,17)
40 23. 9. 2017, 10:00 VK Rakovník B - Tuchlovice B 3:0 (13,22,21)
6. kolo
42 30. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno - VK Rakovník B 2:3 (-18,16,-22,11,-9)
43 30. 9. 2017, 10:00 Komárov B - Beroun 0:3 (-18,-22,-26)
44 30. 9. 2017, 10:00 Zdice - Nové Strašecí 3:1 (19,-21,7,21)
46 30. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno - VK Rakovník B 1:3 (-14,26,-26,-12)
47 30. 9. 2017, 10:00 Komárov B - Beroun 3:1 (14,-22,22,23)
48 30. 9. 2017, 10:00 Zdice - Nové Strašecí 3:0 (21,19,16)
7. kolo
50 4. 10. 2017, 18:00 Beroun - Zdice 0:3 (-17,-19,-9)
51 7. 10. 2017, 10:00 VK Rakovník B - Komárov B 3:1 (-23,17,18,15)
52 21. 9. 2017, 18:00 Tuchlovice B - Vavřinec Kladno 3:2 (14,-17,-21,20,4)
54 4. 10. 2017, 20:00 Beroun - Zdice 0:3 (-7,-23,-18)
55 7. 10. 2017, 10:00 VK Rakovník B - Komárov B 0:3 (-19,-22,-14)
56 21. 9. 2017, 20:00 Tuchlovice B - Vavřinec Kladno 0:3 (-10,-17,-22)
8. kolo
58 28. 4. 2018, 10:00 Tuchlovice B - Komárov B 2:3 (-17,23,14,-21,-15)
59 28. 4. 2018, 10:00 VK Rakovník B - Zdice 0:3 (-20,-23,-18)
60 28. 4. 2018, 10:00 Beroun - Nové Strašecí 3:0 (21,21,18)
62 28. 4. 2018, 10:00 Tuchlovice B - Komárov B 3:0 (18,20,22)
63 28. 4. 2018, 10:00 VK Rakovník B - Zdice 0:3 (-19,-12,-19)
64 28. 4. 2018, 10:00 Beroun - Nové Strašecí 3:1 (23,-17,21,15)
9. kolo
66 5. 5. 2018, 10:00 Nové Strašecí - VK Rakovník B 1:3 (11,-19,-19,-25)
67 5. 5. 2018, 10:00 Zdice - Tuchlovice B 3:0 (16,17,15)
68 5. 5. 2018, 10:00 Komárov B - Vavřinec Kladno 3:0 (23,22,16)
70 5. 5. 2018, 10:00 Nové Strašecí - VK Rakovník B 1:3 (-21,-18,7,-15)
71 5. 5. 2018, 10:00 Zdice - Tuchlovice B 3:1 (10,18,-21,19)
72 5. 5. 2018, 10:00 Komárov B - Vavřinec Kladno 2:3 (21,-27,16,-19,-4)
10. kolo
74 12. 5. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno - Zdice 0:3 (-22,-22,-13)
75 12. 5. 2018, 10:00 Tuchlovice B - Nové Strašecí 2:3 (-20,-25,20,17,-10)
76 12. 5. 2018, 10:00 VK Rakovník B - Beroun 3:0 (12,13,20)
78 12. 5. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno - Zdice 1:3 (-19,19,-10,-14)
79 12. 5. 2018, 10:00 Tuchlovice B - Nové Strašecí 0:3 (-23,-24,-21)
80 12. 5. 2018, 10:00 VK Rakovník B - Beroun 0:3 (-24,-20,-16)
11. kolo
82 19. 5. 2018, 10:00 Beroun - Tuchlovice B 3:0 (13,22,15)
83 19. 5. 2018, 10:00 Nové Strašecí - Vavřinec Kladno 3:0 (13,15,15)
84 16. 5. 2018, 18:00 Zdice - Komárov B 3:0 (14,19,19)
86 19. 5. 2018, 10:00 Beroun - Tuchlovice B 3:2 (-23,21,16,-23,10)
87 19. 5. 2018, 10:00 Nové Strašecí - Vavřinec Kladno 2:3 (-18,17,9,-18,-3)
88 16. 5. 2018, 20:00 Zdice - Komárov B 3:0 (17,16,20)
12. kolo
90 26. 5. 2018, 10:00 Komárov B - Nové Strašecí 3:1 (14,18,-23,20)
91 26. 5. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno - Beroun 1:3 (-25,24,-17,-19)
92 26. 5. 2018, 10:00 Tuchlovice B - VK Rakovník B 1:3 (15,-21,-22,-18)
94 26. 5. 2018, 10:00 Komárov B - Nové Strašecí 3:1 (24,12,-20,10)
95 26. 5. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno - Beroun 3:0 (19,25,19)
96 26. 5. 2018, 10:00 Tuchlovice B - VK Rakovník B 0:3 (-21,-23,-8)
13. kolo
98 2. 6. 2018, 10:00 VK Rakovník B - Vavřinec Kladno 3:1 (-10,20,12,21)
99 2. 6. 2018, 10:00 Beroun - Komárov B 3:2 (-22,21,22,-16,11)
100 2. 6. 2018, 10:00 Nové Strašecí - Zdice 0:3 (-17,-21,-19)
102 2. 6. 2018, 10:00 VK Rakovník B - Vavřinec Kladno 0:3 (-20,-18,-17)
103 2. 6. 2018, 10:00 Beroun - Komárov B 0:3 (-18,-21,-19)
104 2. 6. 2018, 10:00 Nové Strašecí - Zdice 0:3 (-15,-15,-16)
14. kolo
106 9. 6. 2018, 10:00 Zdice - Beroun 3:0 (11,13,9)
107 13. 5. 2018, 10:00 Komárov B - VK Rakovník B 2:3 (-12,21,-25,26,-11)
108 9. 6. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno - Tuchlovice B 0:3 (-25,-24,-17)
110 9. 6. 2018, 10:00 Zdice - Beroun 3:0 (23,12,11)
111 13. 5. 2018, 10:00 Komárov B - VK Rakovník B 3:1 (15,26,-17,13)
112 9. 6. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno - Tuchlovice B 1:3 (-20,24,-17,-20)
© ČVS 2015-2018