ST-ZCI-S1

KOLO
2. kolo
Nymburk0:2Kolín A(-16, -17)
Příbram A2:0Odolena Voda(9, 10)
Kolín A2:0Odolena Voda(13, 17)
Nymburk0:2Příbram A(-11, -18)
Příbram A0:2Kolín A(-23, -18)
Odolena Voda0:2Nymburk(-16, -14)
Příští kolo
Kolín A2:0KralupyNE3.12.10:00
Kladno0:2Příbram ANE3.12.10:00
Kralupy0:2Příbram ANE3.12.10:00
Kolín A2:0KladnoNE3.12.10:00
Kladno2:0KralupyNE3.12.10:00
Příbram A2:0Kolín ANE3.12.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Příbram A98001 16:224
2 Kolín A98001 16:224
3 Nymburk62103 6:78
4 Kladno61113 5:96
5 Odolena Voda60015 1:121
6 Kralupy60006 0:120
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
KP starších žáků - zimní část - 1. výkonnostní skupina 
1. kolo
1 15. 10. 2017, 10:00 Kolín A - Odolena Voda Pořadatel: SK Volejbal Kolín A 2:0 (14,12)
2 15. 10. 2017, 10:00 Příbram A - Kralupy Pořadatel: 3 hřiště 2:0 (17,8)
3 15. 10. 2017, 10:00 Nymburk - Kladno 2:1 (20,-23,9)
4 15. 10. 2017, 10:00 Odolena Voda - Příbram A 0:2 (-11,-14)
5 15. 10. 2017, 10:00 Kolín A - Kladno 2:0 (10,18)
6 15. 10. 2017, 10:00 Kralupy - Nymburk 0:2 (-13,-9)
7 15. 10. 2017, 10:00 Kladno - Odolena Voda 2:1 (-15,16,8)
8 15. 10. 2017, 10:00 Nymburk - Příbram A 0:2 (-21,-14)
9 15. 10. 2017, 10:00 Kralupy - Kolín A 0:2 (-12,-6)
2. kolo
10 12. 11. 2017, 10:00 Nymburk - Kolín A Pořadatel: Volleyball Nymburk 0:2 (-16,-17)
11 12. 11. 2017, 10:00 Příbram A - Odolena Voda Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (9,10)
12 12. 11. 2017, 10:00 Kolín A - Odolena Voda 2:0 (13,17)
13 12. 11. 2017, 10:00 Nymburk - Příbram A 0:2 (-11,-18)
14 12. 11. 2017, 10:00 Příbram A - Kolín A 0:2 (-23,-18)
15 12. 11. 2017, 10:00 Odolena Voda - Nymburk 0:2 (-16,-14)
3. kolo
16 3. 12. 2017, 10:00 Kolín A - Kralupy Pořadatel: SK Volejbal Kolín A 2:0 (6,13)
17 3. 12. 2017, 10:00 Kladno - Příbram A Pořadatel: 3 hřiště pro 1. a 2. skupinu 0:2 (-14,-13)
18 3. 12. 2017, 10:00 Kralupy - Příbram A 0:2 (-7,-7)
19 3. 12. 2017, 10:00 Kolín A - Kladno 2:0 (12,18)
20 3. 12. 2017, 10:00 Kladno - Kralupy 2:0 (9,14)
21 3. 12. 2017, 10:00 Příbram A - Kolín A 2:0 (16,19)
4. kolo
22 14. 1. 2018, 10:00 Kladno - Kralupy Pořadatel: Kladno volejbal cz Duka J. ,Ibl J.
23 14. 1. 2018, 10:00 Nymburk - Odolena Voda Pořadatel: 2 hřiště .
24 14. 1. 2018, 10:00 Kralupy - Odolena Voda .
25 14. 1. 2018, 10:00 Kladno - Nymburk .
26 14. 1. 2018, 10:00 Nymburk - Kralupy .
27 14. 1. 2018, 10:00 Odolena Voda - Kladno .
5. kolo
28 11. 2. 2018, 10:00 Kralupy - Odolena Voda Pořadatel: TJ Kralupy Hrubý F. ,Šturm E.
29 11. 2. 2018, 10:00 Příbram A - Kladno Pořadatel: 2 hřiště .
30 11. 2. 2018, 10:00 Odolena Voda - Kladno .
31 11. 2. 2018, 10:00 Kralupy - Příbram A .
32 11. 2. 2018, 10:00 Příbram A - Odolena Voda .
33 11. 2. 2018, 10:00 Kladno - Kralupy .
6. kolo
34 18. 2. 2018, 10:00 Příbram A - Kladno Pořadatel: VK Příbram A Svoboda J.
35 18. 2. 2018, 10:00 Nymburk - Kolín A Pořadatel: 1 hřiště .
36 18. 2. 2018, 10:00 Kladno - Kolín A .
37 18. 2. 2018, 10:00 Příbram A - Nymburk .
38 18. 2. 2018, 10:00 Nymburk - Kladno .
39 18. 2. 2018, 10:00 Kolín A - Příbram A .
7. kolo
40 3. 3. 2018, 10:00 Odolena Voda - Kralupy Pořadatel: AERO Odolena Voda Hrubý F.
41 3. 3. 2018, 10:00 Kolín A - Nymburk Pořadatel: 1 hřiště .
42 3. 3. 2018, 10:00 Kralupy - Nymburk .
43 3. 3. 2018, 10:00 Odolena Voda - Kolín A .
44 3. 3. 2018, 10:00 Kolín A - Kralupy .
45 3. 3. 2018, 10:00 Nymburk - Odolena Voda .
© ČVS 2015