Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
KOLO
6. kolo
Benátky nad Jizerou-Nymburk
Kolín-Odolena Voda A
Benátky nad Jizerou-Odolena Voda B
Nymburk-Odolena Voda A
Kolín-Odolena Voda B
Benátky nad Jizerou-Odolena Voda A
Nymburk-Odolena Voda B
Benátky nad Jizerou-Kolín
Příbram-Kralupy A
Brandýs nad Labem-Kralupy B
Kladno-Kralupy A
Příbram-Kralupy B
Brandýs nad Labem-Kralupy A
Kladno-Kralupy B
Příbram-Brandýs nad Labem
Příští kolo
Kolín-Benátky nad JizerouSO9.2.10:00
Nymburk-Kralupy BSO9.2.10:00
Kolín-Kralupy ASO9.2.10:00
Benátky nad Jizerou-Kralupy BSO9.2.10:00
Nymburk-Kralupy ASO9.2.10:00
Kolín-Kralupy BSO9.2.10:00
Benátky nad Jizerou-Kralupy ASO9.2.10:00
Kolín-NymburkSO9.2.10:00
Kladno-Brandýs nad LabemSO9.2.10:00
Příbram-Odolena Voda BSO9.2.10:00
Kladno-Odolena Voda ASO9.2.10:00
Brandýs nad Labem-Odolena Voda BSO9.2.10:00
Příbram-Odolena Voda ASO9.2.10:00
Kladno-Odolena Voda BSO9.2.10:00
Brandýs nad Labem-Odolena Voda ASO9.2.10:00
Kladno-PříbramSO9.2.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Kolín00000 0:00
2 Nymburk00000 0:00
3 Benátky nad Jizerou00000 0:00
4 Odolena Voda A00000 0:00
5 Odolena Voda B00000 0:00
6 Kralupy A00000 0:00
7 Kralupy B00000 0:00
8 Brandýs nad Labem00000 0:00
9 Kladno00000 0:00
10 Příbram00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor starších žáků
1. kolo
1 8. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou .
2 8. 9. 2018, 10:00 Kolín - Kralupy A Pořadatel: 2 hřiště .
3 8. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy B .
4 8. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Kralupy A .
5 8. 9. 2018, 10:00 Kolín - Kralupy B .
6 8. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy A .
7 8. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Kralupy B .
8 8. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kolín .
9 8. 9. 2018, 10:00 Příbram - Brandýs nad Labem Pořadatel: VK Příbram .
10 8. 9. 2018, 10:00 Kladno - Odolena Voda A Pořadatel: 2 hřiště .
11 8. 9. 2018, 10:00 Příbram - Odolena Voda B .
12 8. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda A .
13 8. 9. 2018, 10:00 Kladno - Odolena Voda B .
14 8. 9. 2018, 10:00 Příbram - Odolena Voda A .
15 8. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda B .
16 8. 9. 2018, 10:00 Příbram - Kladno .
2. kolo
17 15. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Brandýs nad Labem Pořadatel: Volleyball Nymburk .
18 15. 9. 2018, 10:00 Kolín - Kladno Pořadatel: 3 hřiště .
19 15. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Příbram .
20 15. 9. 2018, 10:00 Kolín - Brandýs nad Labem .
21 15. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Příbram .
22 15. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kladno .
23 15. 9. 2018, 10:00 Kolín - Příbram .
24 15. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem .
25 15. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Kladno .
26 15. 9. 2018, 10:00 Kralupy A - Odolena Voda A Pořadatel: TJ Kralupy A .
27 15. 9. 2018, 10:00 Kralupy B - Odolena Voda B Pořadatel: 2 hřiště .
28 15. 9. 2018, 10:00 Kralupy B - Odolena Voda A .
29 15. 9. 2018, 10:00 Kralupy A - Odolena Voda B .
30 15. 9. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Odolena Voda B .
31 15. 9. 2018, 10:00 Kralupy A - Kralupy B .
3. kolo
32 21. 10. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Nymburk Pořadatel: AERO Odolena Voda A .
33 21. 10. 2018, 10:00 Odolena Voda B - Kolín Pořadatel: 1 hřiště .
34 21. 10. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Benátky nad Jizerou .
35 21. 10. 2018, 10:00 Nymburk - Kolín .
36 21. 10. 2018, 10:00 Odolena Voda B - Benátky nad Jizerou .
37 21. 10. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Kolín .
38 21. 10. 2018, 10:00 Odolena Voda B - Nymburk .
39 21. 10. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy B Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem .
40 21. 10. 2018, 10:00 Kladno - Kralupy A Pořadatel: 1 hřiště .
41 21. 10. 2018, 10:00 Příbram - Kralupy B .
42 21. 10. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy A .
43 21. 10. 2018, 10:00 Kladno - Kralupy B .
44 21. 10. 2018, 10:00 Příbram - Kralupy A .
45 21. 10. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Kladno .
4. kolo
46 18. 11. 2018, 10:00 Kralupy B - Nymburk Pořadatel: TJ Kralupy B .
47 18. 11. 2018, 10:00 Kralupy A - Kolín Pořadatel: 2 hřiště .
48 18. 11. 2018, 10:00 Kralupy B - Benátky nad Jizerou .
49 18. 11. 2018, 10:00 Nymburk - Kolín .
50 18. 11. 2018, 10:00 Kralupy A - Benátky nad Jizerou .
51 18. 11. 2018, 10:00 Kralupy B - Kolín .
52 18. 11. 2018, 10:00 Kralupy A - Nymburk .
53 18. 11. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda B Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem .
54 18. 11. 2018, 10:00 Kladno - Odolena Voda A Pořadatel: 1 hřiště .
55 18. 11. 2018, 10:00 Příbram - Odolena Voda B .
56 18. 11. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda A .
57 18. 11. 2018, 10:00 Kladno - Odolena Voda B .
58 18. 11. 2018, 10:00 Příbram - Odolena Voda A .
59 18. 11. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Kladno .
5. kolo
60 2. 12. 2018, 10:00 Kladno - Nymburk Pořadatel: Kladno volejbal cz .
61 2. 12. 2018, 10:00 Příbram - Benátky nad Jizerou Pořadatel: 2 hřiště .
62 2. 12. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Kolín .
63 2. 12. 2018, 10:00 Příbram - Nymburk .
64 2. 12. 2018, 10:00 Kladno - Kolín .
65 2. 12. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou .
66 2. 12. 2018, 10:00 Příbram - Kolín .
67 2. 12. 2018, 10:00 Kladno - Benátky nad Jizerou .
68 2. 12. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Nymburk .
69 2. 12. 2018, 10:00 Kladno - Příbram .
70 2. 12. 2018, 10:00 Odolena Voda B - Kralupy B Pořadatel: AERO Odolena Voda .
71 2. 12. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Kralupy A Pořadatel: 1 hřiště .
72 2. 12. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Kralupy B .
73 2. 12. 2018, 10:00 Odolena Voda B - Kralupy A .
74 2. 12. 2018, 10:00 Kralupy B - Kralupy A .
75 2. 12. 2018, 10:00 Odolena Voda B - Odolena Voda A .
6. kolo
76 13. 1. 2016, 10:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou .
77 13. 1. 2016, 10:00 Kolín - Odolena Voda A Pořadatel: 2 hřiště .
78 13. 1. 2016, 10:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda B .
79 13. 1. 2016, 10:00 Nymburk - Odolena Voda A .
80 13. 1. 2016, 10:00 Kolín - Odolena Voda B .
81 13. 1. 2016, 10:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda A .
82 13. 1. 2016, 10:00 Nymburk - Odolena Voda B .
83 13. 1. 2016, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kolín .
84 13. 1. 2016, 10:00 Příbram - Kralupy A Pořadatel: VK Příbram .
85 13. 1. 2016, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy B Pořadatel: 1 hřiště .
86 13. 1. 2016, 10:00 Kladno - Kralupy A .
87 13. 1. 2016, 10:00 Příbram - Kralupy B .
88 13. 1. 2016, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy A .
89 13. 1. 2016, 10:00 Kladno - Kralupy B .
90 13. 1. 2016, 10:00 Příbram - Brandýs nad Labem .
7. kolo
91 9. 2. 2019, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou Pořadatel: SK Volejbal Kolín .
92 9. 2. 2019, 10:00 Nymburk - Kralupy B Pořadatel: 2 hřiště .
93 9. 2. 2019, 10:00 Kolín - Kralupy A .
94 9. 2. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy B .
95 9. 2. 2019, 10:00 Nymburk - Kralupy A .
96 9. 2. 2019, 10:00 Kolín - Kralupy B .
97 9. 2. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy A .
98 9. 2. 2019, 10:00 Kolín - Nymburk .
99 9. 2. 2019, 10:00 Kladno - Brandýs nad Labem Pořadatel: Kladno volejbal cz .
100 9. 2. 2019, 10:00 Příbram - Odolena Voda B Pořadatel: 2 hřiště .
101 9. 2. 2019, 10:00 Kladno - Odolena Voda A .
102 9. 2. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda B .
103 9. 2. 2019, 10:00 Příbram - Odolena Voda A .
104 9. 2. 2019, 10:00 Kladno - Odolena Voda B .
105 9. 2. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda A .
106 9. 2. 2019, 10:00 Kladno - Příbram .
8. kolo
107 24. 2. 2019, 10:00 Kolín - Brandýs nad Labem Pořadatel: SK Volejbal Kolín .
108 24. 2. 2019, 10:00 Nymburk - Příbram Pořadatel: 3 hřiště .
109 24. 2. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kladno .
110 24. 2. 2019, 10:00 Nymburk - Brandýs nad Labem .
111 24. 2. 2019, 10:00 Kolín - Kladno .
112 24. 2. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Příbram .
113 24. 2. 2019, 10:00 Nymburk - Kladno .
114 24. 2. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem .
115 24. 2. 2019, 10:00 Kolín - Příbram .
116 10. 3. 2019, 10:00 Odolena Voda A - Kralupy A Pořadatel: AERO Odolena Voda .
117 10. 3. 2019, 10:00 Odolena Voda B - Kralupy B Pořadatel: 1 hřiště .
118 10. 3. 2019, 10:00 Odolena Voda B - Kralupy A .
119 10. 3. 2019, 10:00 Odolena Voda A - Kralupy B .
120 10. 3. 2019, 10:00 Kralupy A - Kralupy B .
121 10. 3. 2019, 10:00 Odolena Voda A - Odolena Voda B .
9. kolo
122 17. 3. 2019, 10:00 Nymburk - Odolena Voda B Pořadatel: Volleyball Nymburk .
123 17. 3. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda A Pořadatel: 2 hřiště .
124 17. 3. 2019, 10:00 Kolín - Odolena Voda B .
125 17. 3. 2019, 10:00 Nymburk - Odolena Voda A .
126 17. 3. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda B .
127 17. 3. 2019, 10:00 Kolín - Odolena Voda A .
128 17. 3. 2019, 10:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou .
129 17. 3. 2019, 10:00 Kralupy A - Brandýs nad Labem Pořadatel: TJ Kralupy A .
130 17. 3. 2019, 10:00 Kralupy B - Příbram Pořadatel: 2 hřiště .
131 17. 3. 2019, 10:00 Kralupy A - Kladno .
132 17. 3. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Příbram .
133 17. 3. 2019, 10:00 Kralupy B - Kladno .
134 17. 3. 2019, 10:00 Kralupy A - Příbram .
135 17. 3. 2019, 10:00 Kralupy B - Brandýs nad Labem .
© ČVS 2015-2018