ST-ZCI-S2

KOLO
4. kolo
Benátky nad Jizerou2:0Kolín B(19, 12)
Roztoky2:1Brandýs nad Labem(18, -23, 16)
Kolín B2:1Brandýs nad Labem(24, -19, 14)
Benátky nad Jizerou0:2Roztoky(-19, -23)
Roztoky2:0Kolín B(11, 17)
Brandýs nad Labem1:2Benátky nad Jizerou(-17, 19, -8)
Příští kolo
Brandýs nad Labem-Benátky nad JizerouNE11.2.10:00
Příbram B-Kolín BNE11.2.10:00
Benátky nad Jizerou-Kolín BNE11.2.10:00
Brandýs nad Labem-Příbram BNE11.2.10:00
Příbram B-Benátky nad JizerouNE11.2.10:00
Kolín B-Brandýs nad LabemNE11.2.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Roztoky139310 25:534
2 Benátky nad Jizerou104231 15:1019
3 Příbram B102224 10:1412
4 Brandýs nad Labem102044 8:1610
5 Kolín B130418 9:229
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
KP starších žáků - zimní část - 2. výkonnostní skupina 
1. kolo
1 15. 10. 2017, 10:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 2:0 (17,15)
2 15. 10. 2017, 10:00 Kolín B - Roztoky Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-24,-18)
3 15. 10. 2017, 10:00 Brandýs nad Labem - Příbram B 0:2 (-23,-19)
4 15. 10. 2017, 10:00 Roztoky - Benátky nad Jizerou 2:1 (-16,20,12)
5 15. 10. 2017, 10:00 Kolín B - Příbram B 2:1 (21,-18,8)
6 15. 10. 2017, 10:00 Roztoky - Brandýs nad Labem 2:0 (19,23)
7 15. 10. 2017, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kolín B 2:0 (19,19)
8 15. 10. 2017, 10:00 Příbram B - Roztoky 2:1 (18,-12,14)
9 15. 10. 2017, 10:00 Brandýs nad Labem - Kolín B 1:2 (-17,22,-6)
10 15. 10. 2017, 10:00 Příbram B - Benátky nad Jizerou 0:2 (-11,-22)
2. kolo
11 12. 11. 2017, 10:00 Roztoky - Brandýs nad Labem Pořadatel: TJ Sokol Roztoky u Prahy 2:0 (22,21)
12 12. 11. 2017, 10:00 Kolín B - Příbram B Pořadatel: 1 hřiště 2:1 (-24,14,6)
13 12. 11. 2017, 10:00 Brandýs nad Labem - Příbram B 2:0 (15,15)
14 12. 11. 2017, 10:00 Roztoky - Kolín B 2:0 (21,13)
15 12. 11. 2017, 10:00 Kolín B - Brandýs nad Labem 0:2 (-18,-20)
16 12. 11. 2017, 10:00 Příbram B - Roztoky 0:2 (-19,-14)
3. kolo
17 3. 12. 2017, 10:00 Kolín B - Příbram B Pořadatel: SK Volejbal Kolín B 0:2 (-22,-20)
18 3. 12. 2017, 10:00 Benátky nad Jizerou - Roztoky Pořadatel: 3 hřiště pro 1. a 2. skupinu 1:2 (23,-15,-8)
19 3. 12. 2017, 10:00 Příbram B - Roztoky 0:2 (-21,-21)
20 3. 12. 2017, 10:00 Kolín B - Benátky nad Jizerou 1:2 (-18,25,-10)
21 3. 12. 2017, 10:00 Benátky nad Jizerou - Příbram B 1:2 (-19,13,-13)
22 3. 12. 2017, 10:00 Roztoky - Kolín B 2:0 (15,25)
4. kolo
23 14. 1. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kolín B Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 2:0 (19,12)
24 14. 1. 2018, 10:00 Roztoky - Brandýs nad Labem Pořadatel: 2 hřiště 2:1 (18,-23,16)
25 14. 1. 2018, 10:00 Kolín B - Brandýs nad Labem 2:1 (24,-19,14)
26 14. 1. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Roztoky 0:2 (-19,-23)
27 14. 1. 2018, 10:00 Roztoky - Kolín B 2:0 (11,17)
28 14. 1. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou 1:2 (-17,19,-8)
5. kolo
29 11. 2. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem Šlechta J.
30 11. 2. 2018, 10:00 Příbram B - Kolín B Pořadatel: 1 hřiště .
31 11. 2. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kolín B .
32 11. 2. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Příbram B .
33 11. 2. 2018, 10:00 Příbram B - Benátky nad Jizerou .
34 11. 2. 2018, 10:00 Kolín B - Brandýs nad Labem .
6. kolo
35 25. 2. 2018, 10:00 Příbram B - Roztoky Pořadatel: VK Příbram B Černý J.
36 25. 2. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou Pořadatel: 1 hřiště .
37 25. 2. 2018, 10:00 Roztoky - Benátky nad Jizerou .
38 25. 2. 2018, 10:00 Příbram B - Brandýs nad Labem .
39 25. 2. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Roztoky .
40 25. 2. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Příbram B .
© ČVS 2015