Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
KOLO
. kolo
Příští kolo
Kralupy-KolínNE23.9.10:00
Odolena Voda A-KladnoNE23.9.10:00
Kolín-KladnoNE23.9.10:00
Kralupy-Odolena Voda ANE23.9.10:00
Odolena Voda A-KolínNE23.9.10:00
Kladno-KralupyNE23.9.10:00
Prosek-Odolena Voda BNE23.9.10:00
Příbram-NymburkNE23.9.10:00
Odolena Voda B-NymburkNE23.9.10:00
Prosek-PříbramNE23.9.10:00
Příbram-Odolena Voda BNE23.9.10:00
Nymburk-ProsekNE23.9.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Kolín00000 0:00
2 Nymburk00000 0:00
3 Prosek00000 0:00
4 Odolena Voda A00000 0:00
5 Odolena Voda B00000 0:00
6 Kralupy00000 0:00
7 Kladno00000 0:00
8 Příbram00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor mladších žáků
1. kolo
1 23. 9. 2018, 10:00 Kralupy - Kolín Pořadatel: TJ Kralupy .
2 23. 9. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Kladno Pořadatel: 2 hřiště .
3 23. 9. 2018, 10:00 Kolín - Kladno .
4 23. 9. 2018, 10:00 Kralupy - Odolena Voda A .
5 23. 9. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Kolín .
6 23. 9. 2018, 10:00 Kladno - Kralupy .
7 23. 9. 2018, 10:00 Prosek - Odolena Voda B Pořadatel: SK Prosek Praha .
8 23. 9. 2018, 10:00 Příbram - Nymburk Pořadatel: 2 hřiště .
9 23. 9. 2018, 10:00 Odolena Voda B - Nymburk .
10 23. 9. 2018, 10:00 Prosek - Příbram .
11 23. 9. 2018, 10:00 Příbram - Odolena Voda B .
12 23. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Prosek .
2. kolo
13 7. 10. 2018, 10:00 Nymburk - Kolín Pořadatel: Volleyball Nymburk .
14 7. 10. 2018, 10:00 Příbram - Kladno Pořadatel: 2 hřiště .
15 7. 10. 2018, 10:00 Kolín - Kladno .
16 7. 10. 2018, 10:00 Nymburk - Příbram .
17 7. 10. 2018, 10:00 Příbram - Kolín .
18 7. 10. 2018, 10:00 Kladno - Nymburk .
19 7. 10. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Kralupy Pořadatel: AERO Odolena Voda A .
20 7. 10. 2018, 10:00 Prosek - Odolena Voda B Pořadatel: 1 hřiště .
21 7. 10. 2018, 10:00 Kralupy - Odolena Voda B .
22 7. 10. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Prosek .
23 7. 10. 2018, 10:00 Prosek - Kralupy .
24 7. 10. 2018, 10:00 Odolena Voda B - Odolena Voda A .
3. kolo
25 4. 11. 2018, 10:00 Kolín - Nymburk Pořadatel: SK Volejbal Kolín .
26 4. 11. 2018, 10:00 Kralupy - Odolena Voda B Pořadatel: 2 hřiště .
27 4. 11. 2018, 10:00 Nymburk - Odolena Voda B .
28 4. 11. 2018, 10:00 Kolín - Kralupy .
29 4. 11. 2018, 10:00 Kralupy - Nymburk .
30 4. 11. 2018, 10:00 Odolena Voda B - Kolín .
31 4. 11. 2018, 10:00 Příbram - Prosek Pořadatel: VK Příbram .
32 4. 11. 2018, 10:00 Kladno - Odolena Voda A Pořadatel: 1 hřiště .
33 4. 11. 2018, 10:00 Prosek - Odolena Voda A .
34 4. 11. 2018, 10:00 Příbram - Kladno .
35 4. 11. 2018, 10:00 Kladno - Prosek .
36 4. 11. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Příbram .
4. kolo
37 9. 12. 2018, 10:00 Kladno - Prosek Pořadatel: Kladno volejbal cz .
38 9. 12. 2018, 10:00 Kolín - Odolena Voda B Pořadatel: 2 hřiště .
39 9. 12. 2018, 10:00 Prosek - Odolena Voda B .
40 9. 12. 2018, 10:00 Kladno - Kolín .
41 9. 12. 2018, 10:00 Kolín - Prosek .
42 9. 12. 2018, 10:00 Odolena Voda B - Kladno .
43 9. 12. 2018, 10:00 Kralupy - Odolena Voda A Pořadatel: TJ Kralupy .
44 9. 12. 2018, 10:00 Příbram - Nymburk Pořadatel: 2 hřiště .
45 9. 12. 2018, 10:00 Odolena Voda A - Nymburk .
46 9. 12. 2018, 10:00 Kralupy - Příbram .
47 9. 12. 2018, 10:00 Příbram - Odolena Voda A .
48 9. 12. 2018, 10:00 Nymburk - Kralupy .
5. kolo
49 6. 1. 2019, 10:00 Odolena Voda B - Příbram Pořadatel: AERO Odolena Voda B .
50 6. 1. 2019, 10:00 Kolín - Odolena Voda A Pořadatel: 1 hřiště .
51 6. 1. 2019, 10:00 Příbram - Odolena Voda A .
52 6. 1. 2019, 10:00 Odolena Voda B - Kolín .
53 6. 1. 2019, 10:00 Kolín - Příbram .
54 6. 1. 2019, 10:00 Odolena Voda A - Odolena Voda B .
55 6. 1. 2019, 10:00 Nymburk - Prosek Pořadatel: Volleyball Nymburk .
56 6. 1. 2019, 10:00 Kladno - Kralupy Pořadatel: 2 hřiště .
57 6. 1. 2019, 10:00 Prosek - Kralupy .
58 6. 1. 2019, 10:00 Nymburk - Kladno .
59 6. 1. 2019, 10:00 Kladno - Prosek .
60 6. 1. 2019, 10:00 Kralupy - Nymburk .
6. kolo
61 10. 2. 2019, 10:00 Kolín - Nymburk Pořadatel: SK Volejbal Kolín .
62 10. 2. 2019, 10:00 Odolena Voda A - Prosek Pořadatel: 2 hřiště .
63 10. 2. 2019, 10:00 Nymburk - Prosek .
64 10. 2. 2019, 10:00 Kolín - Odolena Voda A .
65 10. 2. 2019, 10:00 Odolena Voda A - Nymburk .
66 10. 2. 2019, 10:00 Prosek - Kolín .
67 10. 2. 2019, 10:00 Kladno - Odolena Voda B Pořadatel: Kladno volejbal cz .
68 10. 2. 2019, 10:00 Příbram - Kralupy Pořadatel: 2 hřiště .
69 10. 2. 2019, 10:00 Odolena Voda B - Kralupy .
70 10. 2. 2019, 10:00 Kladno - Příbram .
71 10. 2. 2019, 10:00 Příbram - Odolena Voda B .
72 10. 2. 2019, 10:00 Kralupy - Kladno .
7. kolo
73 7. 4. 2019, 10:00 Prosek - Kralupy Pořadatel: SK Prosek Praha .
74 7. 4. 2019, 10:00 Příbram - Kolín Pořadatel: 1 hřiště .
75 7. 4. 2019, 10:00 Kralupy - Kolín .
76 7. 4. 2019, 10:00 Prosek - Příbram .
77 7. 4. 2019, 10:00 Příbram - Kralupy .
78 7. 4. 2019, 10:00 Kolín - Prosek .
79 7. 4. 2019, 10:00 Odolena Voda A - Odolena Voda B Pořadatel: AERO Odolena Voda A .
80 7. 4. 2019, 10:00 Nymburk - Kladno Pořadatel: 1 hřiště .
81 7. 4. 2019, 10:00 Odolena Voda B - Kladno .
82 7. 4. 2019, 10:00 Odolena Voda A - Nymburk .
83 7. 4. 2019, 10:00 Nymburk - Odolena Voda B .
84 7. 4. 2019, 10:00 Kladno - Odolena Voda A .
© ČVS 2015-2018