Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

ST-ZKY-A

KOLO
. kolo
Příští kolo
Brandýs nad Labem-Benátky nad JizerouSO8.9.10:00
Benátky nad Jizerou-Mladá BoleslavSO8.9.10:00
Mladá Boleslav-Brandýs nad LabemSO8.9.10:00
Nymburk-KolínSO8.9.10:00
Pečky A-Kostomlaty nad LabemSO8.9.10:00
Pečky B-Kutná HoraSO8.9.10:00
Pečky A-KolínSO8.9.10:00
Nymburk-Kutná HoraSO8.9.10:00
Pečky B-Kostomlaty nad LabemSO8.9.10:00
Pečky A-Kutná HoraSO8.9.10:00
Pečky B-KolínSO8.9.10:00
Nymburk-Kostomlaty nad LabemSO8.9.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Kutná Hora00000 0:00
2 Kolín00000 0:00
3 Kostomlaty nad Labem00000 0:00
4 Pečky A00000 0:00
5 Pečky B00000 0:00
6 Nymburk00000 0:00
7 Brandýs nad Labem00000 0:00
8 Benátky nad Jizerou00000 0:00
9 Mladá Boleslav00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor starších žákyň - podzimní část - skupina A
1. kolo
1 8. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem .
2 8. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav Pořadatel: 1 hřiště .
3 8. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem .
4 8. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Kolín Pořadatel: Volleyball Nymburk .
5 8. 9. 2018, 10:00 Pečky A - Kostomlaty nad Labem Pořadatel: 3 hřiště .
6 8. 9. 2018, 10:00 Pečky B - Kutná Hora .
7 8. 9. 2018, 10:00 Pečky A - Kolín .
8 8. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Kutná Hora .
9 8. 9. 2018, 10:00 Pečky B - Kostomlaty nad Labem .
10 8. 9. 2018, 10:00 Pečky A - Kutná Hora .
11 8. 9. 2018, 10:00 Pečky B - Kolín .
12 8. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Kostomlaty nad Labem .
2. kolo
13 15. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Kolín Pořadatel: TJ Sokol Kostomlaty nad Labem .
14 15. 9. 2018, 10:00 Kolín - Kutná Hora Pořadatel: 1 hřiště .
15 15. 9. 2018, 10:00 Kutná Hora - Kostomlaty nad Labem .
16 15. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Pečky A Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou .
17 15. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Nymburk Pořadatel: 2 hřiště .
18 15. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Pečky B .
19 15. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Pečky A .
20 15. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Pečky B .
21 15. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Nymburk .
22 15. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Pečky B .
23 15. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Pečky A .
24 15. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk .
3. kolo
25 22. 9. 2018, 10:00 Pečky A - Nymburk Pořadatel: TJ Spartak Pečky .
26 22. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Pečky B Pořadatel: 1 hřiště .
27 22. 9. 2018, 10:00 Pečky B - Pečky A .
28 22. 9. 2018, 10:00 Kolín - Brandýs nad Labem Pořadatel: SK Volejbal Kolín .
29 22. 9. 2018, 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav Pořadatel: 3 hřiště .
30 22. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou .
31 22. 9. 2018, 10:00 Kutná Hora - Brandýs nad Labem .
32 22. 9. 2018, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou .
33 22. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Mladá Boleslav .
34 22. 9. 2018, 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou .
35 22. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem .
36 22. 9. 2018, 10:00 Kolín - Mladá Boleslav .
© ČVS 2015-2018