ST-ZKY-S2A

KOLO
4. kolo
Neratovice2:1Benátky nad Jizerou(15, -21, 7)
Kostomlaty1:2Kutná Hora(-16, 14, -15)
Čelákovice1:2Neratovice(-14, 23, -6)
Benátky nad Jizerou2:0Kostomlaty(20, 23)
Kutná Hora2:0Kostomlaty(17, 16)
Benátky nad Jizerou0:2Čelákovice(-22, -23)
Neratovice1:2Kutná Hora(15, -16, -12)
Čelákovice2:0Kostomlaty(12, 22)
Benátky nad Jizerou1:2Kutná Hora(13, -20, -13)
Kostomlaty0:2Neratovice(-12, -20)
Příští kolo
Kostomlaty-Kolín BNE7.1.10:00
Mladá Boleslav-NeratoviceNE7.1.10:00
Benátky nad Jizerou-KostomlatyNE7.1.10:00
Kolín B-Mladá BoleslavNE7.1.10:00
Neratovice-KostomlatyNE7.1.10:00
Benátky nad Jizerou-Kolín BNE7.1.10:00
Kostomlaty-Mladá BoleslavNE7.1.10:00
Neratovice-Kolín BNE7.1.10:00
Mladá Boleslav-Benátky nad JizerouNE7.1.10:00
Kolín B-KostomlatyNE7.1.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Čelákovice146233 19:1425
2 Mladá Boleslav87010 15:222
3 Kutná Hora111802 18:1219
4 Neratovice112450 17:1419
5 Benátky nad Jizerou122235 11:1813
6 Kolín B71222 8:109
7 Kostomlaty131048 6:247
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor starších žákyň - zimní část, 2. výkonnostní skupina A
1. kolo
1 22. 10. 2017, 09:00 Čelákovice - Kolín B Pořadatel: VSC Čelákovice 2:0 (13,23)
2 22. 10. 2017, 10:00 Benátky nad Jizerou - Neratovice Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-19,-12)
3 22. 10. 2017, 10:00 Kutná Hora - Čelákovice 2:1 (-23,25,12)
4 22. 10. 2017, 10:00 Kolín B - Benátky nad Jizerou 1:2 (-20,17,-14)
5 22. 10. 2017, 10:00 Kutná Hora - Neratovice 2:1 (20,-26,15)
6 22. 10. 2017, 10:00 Čelákovice - Benátky nad Jizerou 2:0 (14,10)
7 22. 10. 2017, 10:00 Neratovice - Kolín B 1:2 (-26,19,-12)
8 22. 10. 2017, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kutná Hora 1:2 (-17,17,-4)
9 22. 10. 2017, 10:00 Neratovice - Čelákovice 1:2 (-21,14,-5)
2. kolo
10 5. 11. 2017, 09:00 Kolín B - Kostomlaty Pořadatel: SK Volejbal Kolín 2:0 (16,16)
11 5. 11. 2017, 09:00 Čelákovice - Kutná Hora Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (24,24)
12 5. 11. 2017, 10:00 Kostomlaty - Mladá Boleslav 0:2 (-6,-11)
13 5. 11. 2017, 10:00 Kutná Hora - Kolín B 2:1 (-22,16,15)
14 5. 11. 2017, 10:00 Mladá Boleslav - Čelákovice 2:0 (20,16)
15 5. 11. 2017, 10:00 Kutná Hora - Kostomlaty 2:1 (-16,23,7)
16 5. 11. 2017, 10:00 Kolín B - Mladá Boleslav 0:2 (-13,-17)
17 5. 11. 2017, 10:00 Kostomlaty - Čelákovice 1:2 (23,-6,-8)
18 5. 11. 2017, 10:00 Mladá Boleslav - Kutná Hora 2:0 (17,8)
19 5. 11. 2017, 10:00 Čelákovice - Kolín B 1:2 (-21,19,-10)
3. kolo
20 26. 11. 2017, 10:00 Benátky nad Jizerou - Čelákovice Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 2:0 (6,12)
21 26. 11. 2017, 10:00 Mladá Boleslav - Kostomlaty Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (5,10)
22 26. 11. 2017, 10:00 Neratovice - Benátky nad Jizerou 1:2 (-33,7,-11)
23 26. 11. 2017, 10:00 Čelákovice - Mladá Boleslav 0:2 (-17,-23)
24 26. 11. 2017, 10:00 Neratovice - Kostomlaty 2:1 (-23,10,4)
25 26. 11. 2017, 10:00 Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav 0:2 (-1,-16)
26 26. 11. 2017, 10:00 Kostomlaty - Čelákovice 0:2 (-14,-22)
27 26. 11. 2017, 10:00 Mladá Boleslav - Neratovice 1:2 (7,-20,-17)
28 26. 11. 2017, 10:00 Kostomlaty - Benátky nad Jizerou 2:0 (23,24)
4. kolo
29 10. 12. 2017, 10:00 Neratovice - Benátky nad Jizerou Pořadatel: TJ Neratovice 2:1 (15,-21,7)
30 10. 12. 2017, 10:00 Kostomlaty - Kutná Hora Pořadatel: 2 hřiště 1:2 (-16,14,-15)
31 10. 12. 2017, 10:00 Čelákovice - Neratovice 1:2 (-14,23,-6)
32 10. 12. 2017, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kostomlaty 2:0 (20,23)
33 10. 12. 2017, 10:00 Kutná Hora - Kostomlaty 2:0 (17,16)
34 10. 12. 2017, 10:00 Benátky nad Jizerou - Čelákovice 0:2 (-22,-23)
35 10. 12. 2017, 10:00 Neratovice - Kutná Hora 1:2 (15,-16,-12)
36 10. 12. 2017, 10:00 Čelákovice - Kostomlaty 2:0 (12,22)
37 10. 12. 2017, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kutná Hora 1:2 (13,-20,-13)
38 10. 12. 2017, 10:00 Kostomlaty - Neratovice 0:2 (-12,-20)
5. kolo
39 7. 1. 2018, 10:00 Kostomlaty - Kolín B Pořadatel: TJ Sokol Kostomlaty Vlasák J. ,Kobliha V.
40 7. 1. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Neratovice Pořadatel: 2 hřiště .
41 7. 1. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kostomlaty .
42 7. 1. 2018, 10:00 Kolín B - Mladá Boleslav .
43 7. 1. 2018, 10:00 Neratovice - Kostomlaty .
44 7. 1. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kolín B .
45 7. 1. 2018, 10:00 Kostomlaty - Mladá Boleslav .
46 7. 1. 2018, 10:00 Neratovice - Kolín B .
47 7. 1. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou .
48 7. 1. 2018, 10:00 Kolín B - Kostomlaty .
6. kolo
49 21. 1. 2018, 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav Pořadatel: TJ Sparta Kutná Hora Sukup V. ,Činátl D.
50 21. 1. 2018, 10:00 Neratovice - Čelákovice Pořadatel: 2 hřiště .
51 21. 1. 2018, 10:00 Kolín B - Kutná Hora .
52 21. 1. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Neratovice .
53 21. 1. 2018, 10:00 Kolín B - Čelákovice .
54 21. 1. 2018, 10:00 Kutná Hora - Neratovice .
55 21. 1. 2018, 10:00 Čelákovice - Mladá Boleslav .
56 21. 1. 2018, 10:00 Neratovice - Kolín B .
57 21. 1. 2018, 10:00 Čelákovice - Kutná Hora .
7. kolo
58 18. 2. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou Pořadatel: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Vlasák J. ,Kohlmann T.
59 18. 2. 2018, 10:00 Kolín B - Kutná Hora Pořadatel: 2 hřiště .
60 18. 2. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kutná Hora .
61 18. 2. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Kolín B .
62 18. 2. 2018, 10:00 Kolín B - Benátky nad Jizerou .
63 18. 2. 2018, 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav .
© ČVS 2015