ST-ZKYM-A

KOLO
2. kolo
Nymburk2:1Mladá Boleslav(-21, 16, 11)
Pečky0:2Kostomlaty nad Labem(-15, -11)
Kolín2:0Benátky nad Jizerou(7, 12)
Pečky2:0Mladá Boleslav(18, 26)
Nymburk2:0Benátky nad Jizerou(6, 9)
Kolín1:2Kostomlaty nad Labem(-16, 11, -15)
Pečky2:0Benátky nad Jizerou(20, 12)
Kolín2:0Mladá Boleslav(14, 17)
Nymburk0:2Kostomlaty nad Labem(-20, -25)
Příští kolo
Kostomlaty nad Labem-Mladá BoleslavNE23.9.10:00
Mladá Boleslav-Benátky nad JizerouNE23.9.10:00
Benátky nad Jizerou-Kostomlaty nad LabemNE23.9.10:00
Brandýs nad Labem-PečkyNE23.9.10:00
Mělník-NymburkNE23.9.10:00
Brandýs nad Labem-KolínNE23.9.10:00
Mělník-PečkyNE23.9.10:00
Brandýs nad Labem-NymburkNE23.9.10:00
Mělník-KolínNE23.9.10:00
Brandýs nad Labem-MělníkNE23.9.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Kostomlaty nad Labem54100 10:114
2 Kolín53011 7:410
3 Pečky53002 6:49
4 Nymburk52102 6:58
5 Mladá Boleslav51112 5:76
6 Mělník31011 3:44
7 Brandýs nad Labem30102 2:52
8 Benátky nad Jizerou50014 1:101
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor mladších žákyň - podzimní část - skupina A
1. kolo
1 9. 9. 2018, 10:00 Kolín - Pečky Pořadatel: SK Volejbal Kolín 0:2 (-22,-20)
2 9. 9. 2018, 10:00 Pečky - Nymburk Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-12,-24)
3 9. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Kolín 0:2 (-23,-16)
4 9. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 1:2 (15,-20,-11)
5 9. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Mělník Pořadatel: 2 hřiště 2:1 (23,-15,7)
6 9. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Mělník 2:0 (15,5)
7 9. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem 2:0 (10,13)
8 9. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Mělník 0:2 (-14,-21)
9 9. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem 2:0 (10,9)
2. kolo
10 16. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Mladá Boleslav Pořadatel: Volleyball Nymburk 2:1 (-21,16,11)
11 16. 9. 2018, 10:00 Pečky - Kostomlaty nad Labem Pořadatel: 3 hřiště 0:2 (-15,-11)
12 16. 9. 2018, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou 2:0 (7,12)
13 16. 9. 2018, 10:00 Pečky - Mladá Boleslav 2:0 (18,26)
14 16. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou 2:0 (6,9)
15 16. 9. 2018, 10:00 Kolín - Kostomlaty nad Labem 1:2 (-16,11,-15)
16 16. 9. 2018, 10:00 Pečky - Benátky nad Jizerou 2:0 (20,12)
17 16. 9. 2018, 10:00 Kolín - Mladá Boleslav 2:0 (14,17)
18 16. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-20,-25)
3. kolo
19 23. 9. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Mladá Boleslav Pořadatel: TJ Sokol Kostomlaty nad Labem Nastoupil V.
20 23. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou Pořadatel: 1 hřiště .
21 23. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kostomlaty nad Labem .
22 23. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Pečky Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem Vlasák J.
23 23. 9. 2018, 10:00 Mělník - Nymburk Pořadatel: 2 hřiště .
24 23. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Kolín .
25 23. 9. 2018, 10:00 Mělník - Pečky .
26 23. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Nymburk .
27 23. 9. 2018, 10:00 Mělník - Kolín .
28 23. 9. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Mělník .
© ČVS 2015-2018