ST-ZKYM-S1

KOLO
3. kolo
Příbram2:0Kostomlaty nad Labem(13, 13)
Roztoky2:0Kolín(22, 19)
Kostomlaty nad Labem0:2Kralupy A(-15, -13)
Příbram2:0Kolín(17, 12)
Kralupy A2:0Roztoky(20, 12)
Kolín0:2Kostomlaty nad Labem(-11, -15)
Roztoky0:2Příbram(-14, -16)
Příští kolo
Kostomlaty nad Labem-Vavřinec Kladno ANE13.1.10:00
Kralupy A-PříbramNE13.1.10:00
Vavřinec Kladno A-KolínNE13.1.10:00
Kostomlaty nad Labem-PříbramNE13.1.10:00
Kolín-Kralupy ANE13.1.10:00
Příbram-Vavřinec Kladno ANE13.1.10:00
Kralupy A-Kostomlaty nad LabemNE13.1.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Příbram97011 15:422
2 Kralupy A54100 10:114
3 Roztoky93204 10:1013
4 Vavřinec Kladno A72122 8:910
5 Kostomlaty nad Labem92016 5:147
6 Kolín70115 3:133
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor mladších žákyň - zimní část, 1. výkonnostní skupina
1. kolo
1 11. 11. 2018, 10:00 Kolín - Vavřinec Kladno A Pořadatel: SK Volejbal Kolín 2:1 (22,-5,6)
2 11. 11. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Roztoky Pořadatel: 2 hřiště 1:2 (18,-23,-6)
3 11. 11. 2018, 10:00 Kolín - Příbram 0:2 (-14,-13)
4 11. 11. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno A - Roztoky 0:2 (-21,-15)
5 11. 11. 2018, 10:00 Příbram - Kostomlaty nad Labem 2:0 (14,15)
6 11. 11. 2018, 10:00 Roztoky - Kolín 2:1 (23,-16,13)
7 11. 11. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno A - Příbram 0:2 (-23,-15)
8 11. 11. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Kolín 2:0 (7,14)
2. kolo
9 25. 11. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno A - Kostomlaty nad Labem Pořadatel: Vavřinec Kladno A 2:0 (15,16)
10 25. 11. 2018, 10:00 Příbram - Kralupy A Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-14,-15)
11 25. 11. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno A - Roztoky 2:0 (8,21)
12 25. 11. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Kralupy A 0:2 (-19,-12)
13 25. 11. 2018, 10:00 Roztoky - Příbram 0:2 (-21,-17)
14 25. 11. 2018, 10:00 Kralupy A - Vavřinec Kladno A 2:1 (16,-22,4)
15 25. 11. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Roztoky 0:2 (-17,-20)
16 25. 11. 2018, 10:00 Příbram - Vavřinec Kladno A 1:2 (17,-17,-4)
3. kolo
17 9. 12. 2018, 10:00 Příbram - Kostomlaty nad Labem Pořadatel: TJ Baník Příbram 2:0 (13,13)
18 9. 12. 2018, 10:00 Roztoky - Kolín Pořadatel: 1 hřiště 2:0 (22,19)
19 9. 12. 2018, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Kralupy A 0:2 (-15,-13)
20 9. 12. 2018, 10:00 Příbram - Kolín 2:0 (17,12)
21 9. 12. 2018, 10:00 Kralupy A - Roztoky 2:0 (20,12)
22 9. 12. 2018, 10:00 Kolín - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-11,-15)
23 9. 12. 2018, 10:00 Roztoky - Příbram 0:2 (-14,-16)
4. kolo
24 13. 1. 2019, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Vavřinec Kladno A Pořadatel: TJ Sokol Kostomlaty Nastoupil V.
25 13. 1. 2019, 10:00 Kralupy A - Příbram Pořadatel: 1 hřiště .
26 13. 1. 2019, 10:00 Vavřinec Kladno A - Kolín .
27 13. 1. 2019, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Příbram .
28 13. 1. 2019, 10:00 Kolín - Kralupy A .
29 13. 1. 2019, 10:00 Příbram - Vavřinec Kladno A .
30 13. 1. 2019, 10:00 Kralupy A - Kostomlaty nad Labem .
5. kolo
31 17. 2. 2019, 10:00 Kralupy A - Roztoky Pořadatel: TJ Kralupy A Hrubý F. ,Šturm E.
32 17. 2. 2019, 10:00 Kolín - Příbram Pořadatel: 2 hřiště .
33 17. 2. 2019, 10:00 Kralupy A - Vavřinec Kladno A .
34 17. 2. 2019, 10:00 Roztoky - Příbram .
35 17. 2. 2019, 10:00 Vavřinec Kladno A - Kolín .
36 17. 2. 2019, 10:00 Příbram - Kralupy A .
37 17. 2. 2019, 10:00 Roztoky - Vavřinec Kladno A .
38 17. 2. 2019, 10:00 Kolín - Kralupy A .
6. kolo
39 17. 3. 2019, 10:00 Roztoky - Kostomlaty nad Labem Pořadatel: TJ Sokol Roztoky u Prahy Majstríková R.
40 17. 3. 2019, 10:00 Kralupy A - Kolín Pořadatel: 1 hřiště .
41 17. 3. 2019, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Vavřinec Kladno A .
42 17. 3. 2019, 10:00 Roztoky - Kolín .
43 17. 3. 2019, 10:00 Vavřinec Kladno A - Kralupy A .
44 17. 3. 2019, 10:00 Kolín - Kostomlaty nad Labem .
45 17. 3. 2019, 10:00 Kralupy A - Roztoky .
© ČVS 2015-2018