ST-ZKYM-B

KOLO
3. kolo
Roztoky2:0VK Benešovská(13, 14)
Vavřinec Kladno B0:2Kunice(-15, -16)
Vavřinec Kladno A2:1Zruč nad Sázavou(20, -26, 6)
Vavřinec Kladno B2:0VK Benešovská(17, 15)
Roztoky2:0Zruč nad Sázavou(19, 11)
Vavřinec Kladno A2:0Kunice(18, 15)
Vavřinec Kladno B0:2Zruč nad Sázavou(-8, -21)
Vavřinec Kladno A2:0VK Benešovská(21, 15)
Roztoky2:0Kunice(21, 25)
Komárov2:0Hořovice(15, 22)
Rakovník0:2Příbram(-8, -12)
Hořovice0:2Příbram(-6, -15)
Komárov2:1Rakovník(-20, 21, 11)
Rakovník1:2Hořovice(-16, 12, -12)
Příbram2:0Komárov(18, 20)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Příbram98100 18:126
2 Vavřinec Kladno A96201 16:422
3 Roztoky96021 14:620
4 Komárov94311 15:719
5 Zruč nad Sázavou94023 10:1014
6 Hořovice93204 10:1013
7 Kunice92115 7:139
8 Rakovník92034 7:149
9 Vavřinec Kladno B91008 2:163
10 VK Benešovská90009 0:180
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
KP mladších žákyň - podzimní část - skupina B (2017-2018) 
1. kolo
1 10. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno A - Komárov Pořadatel: Vavřinec Kladno 2:1 (9,-21,8)
2 10. 9. 2017, 10:00 Roztoky - Hořovice Pořadatel: 3 hřiště 2:0 (20,6)
3 10. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno B - Příbram 0:2 (-6,-9)
4 10. 9. 2017, 10:00 Roztoky - Komárov 1:2 (-25,17,-10)
5 10. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno A - Příbram 0:2 (-12,-21)
6 10. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno B - Hořovice 0:2 (-9,-11)
7 10. 9. 2017, 10:00 Roztoky - Příbram 1:2 (-18,24,-11)
8 10. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno B - Komárov 0:2 (-18,-13)
9 10. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno A - Hořovice 2:0 (22,14)
10 10. 9. 2017, 10:00 Zruč nad Sázavou - VK Benešovská Pořadatel: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2:0 (6,8)
11 10. 9. 2017, 10:00 Rakovník - Kunice Pořadatel: 2 hřiště (1 nebo 2 s umělým povrchem) 1:2 (-16,15,-4)
12 10. 9. 2017, 10:00 VK Benešovská - Kunice 0:2 (-8,-13)
13 10. 9. 2017, 10:00 Zruč nad Sázavou - Rakovník 2:0 (19,16)
14 10. 9. 2017, 10:00 Rakovník - VK Benešovská 2:0 (12,14)
15 10. 9. 2017, 10:00 Kunice - Zruč nad Sázavou 0:2 (-23,-16)
2. kolo
16 17. 9. 2017, 10:00 Příbram - Kunice Pořadatel: TJ Baník Příbram 2:0 (12,15)
17 17. 9. 2017, 10:00 Komárov - VK Benešovská Pořadatel: 3 hřiště 2:0 (6,9)
18 17. 9. 2017, 10:00 Hořovice - Zruč nad Sázavou 2:1 (15,-18,13)
19 17. 9. 2017, 10:00 Komárov - Kunice 2:1 (-23,20,8)
20 17. 9. 2017, 10:00 Příbram - Zruč nad Sázavou 2:0 (14,20)
21 17. 9. 2017, 10:00 Hořovice - VK Benešovská 2:0 (7,10)
22 17. 9. 2017, 10:00 Komárov - Zruč nad Sázavou 2:0 (22,8)
23 17. 9. 2017, 10:00 Hořovice - Kunice 2:0 (14,21)
24 17. 9. 2017, 10:00 Příbram - VK Benešovská 2:0 (8,15)
25 17. 9. 2017, 10:00 Rakovník - Vavřinec Kladno B Pořadatel: VK Rakovník 2:0 (16,22)
26 17. 9. 2017, 10:00 Roztoky - Vavřinec Kladno A Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-17,-6)
27 17. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno B - Vavřinec Kladno A 0:2 (-16,-18)
28 17. 9. 2017, 10:00 Rakovník - Roztoky 0:2 (-13,-15)
29 17. 9. 2017, 10:00 Roztoky - Vavřinec Kladno B 2:0 (11,19)
30 17. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno A - Rakovník 2:0 (19,16)
3. kolo
31 24. 9. 2017, 10:00 Roztoky - VK Benešovská Pořadatel: TJ Sokol Roztoky 2:0 (13,14)
32 24. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno B - Kunice Pořadatel: 3 hřiště 0:2 (-15,-16)
33 24. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno A - Zruč nad Sázavou 2:1 (20,-26,6)
34 24. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno B - VK Benešovská 2:0 (17,15)
35 24. 9. 2017, 10:00 Roztoky - Zruč nad Sázavou 2:0 (19,11)
36 24. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno A - Kunice 2:0 (18,15)
37 24. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno B - Zruč nad Sázavou 0:2 (-8,-21)
38 24. 9. 2017, 10:00 Vavřinec Kladno A - VK Benešovská 2:0 (21,15)
39 24. 9. 2017, 10:00 Roztoky - Kunice 2:0 (21,25)
40 24. 9. 2017, 10:00 Komárov - Hořovice Pořadatel: TJ Sokol Komárov 2:0 (15,22)
41 24. 9. 2017, 10:00 Rakovník - Příbram Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-8,-12)
42 24. 9. 2017, 10:00 Hořovice - Příbram 0:2 (-6,-15)
43 24. 9. 2017, 10:00 Komárov - Rakovník 2:1 (-20,21,11)
44 24. 9. 2017, 10:00 Rakovník - Hořovice 1:2 (-16,12,-12)
45 24. 9. 2017, 10:00 Příbram - Komárov 2:0 (18,20)
© ČVS 2015