Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

ST-ZKYM-B

KOLO
. kolo
Příští kolo
Roztoky-Kralupy ANE9.9.10:00
Kralupy A-Kralupy BNE9.9.10:00
Kralupy B-RoztokyNE9.9.10:00
Příbram-HořoviceNE9.9.10:00
Kunice-Vavřinec Kladno ANE9.9.10:00
VK Benešovská.-Vavřinec Kladno BNE9.9.10:00
Kunice-HořoviceNE9.9.10:00
Příbram-Vavřinec Kladno BNE9.9.10:00
VK Benešovská.-Vavřinec Kladno ANE9.9.10:00
Kunice-Vavřinec Kladno BNE9.9.10:00
VK Benešovská.-HořoviceNE9.9.10:00
Příbram-Vavřinec Kladno ANE9.9.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Kralupy A00000 0:00
2 Kralupy B00000 0:00
3 Roztoky00000 0:00
4 Vavřinec Kladno A00000 0:00
5 Vavřinec Kladno B00000 0:00
6 Hořovice00000 0:00
7 Příbram00000 0:00
8 Kunice00000 0:00
9 VK Benešovská.00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor mladších žákyň - podzimní část - skupina B
1. kolo
1 9. 9. 2018, 10:00 Roztoky - Kralupy A Pořadatel: TJ Sokol Roztoky u Prahy .
2 9. 9. 2018, 10:00 Kralupy A - Kralupy B Pořadatel: 1 hřiště .
3 9. 9. 2018, 10:00 Kralupy B - Roztoky .
4 9. 9. 2018, 10:00 Příbram - Hořovice Pořadatel: TJ Baník Příbram .
5 9. 9. 2018, 10:00 Kunice - Vavřinec Kladno A Pořadatel: 2 hřiště .
6 9. 9. 2018, 10:00 VK Benešovská. - Vavřinec Kladno B .
7 9. 9. 2018, 10:00 Kunice - Hořovice .
8 9. 9. 2018, 10:00 Příbram - Vavřinec Kladno B .
9 9. 9. 2018, 10:00 VK Benešovská. - Vavřinec Kladno A .
10 9. 9. 2018, 10:00 Kunice - Vavřinec Kladno B .
11 9. 9. 2018, 10:00 VK Benešovská. - Hořovice .
12 9. 9. 2018, 10:00 Příbram - Vavřinec Kladno A .
2. kolo
13 16. 9. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno A - Hořovice Pořadatel: Vavřinec Kladno .
14 16. 9. 2018, 10:00 Hořovice - Vavřinec Kladno B Pořadatel: 1 hřiště .
15 16. 9. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno B - Vavřinec Kladno A .
16 16. 9. 2018, 10:00 Kralupy A - Kunice Pořadatel: TJ Kralupy .
17 16. 9. 2018, 10:00 Roztoky - VK Benešovská. Pořadatel: 2 hřiště .
18 16. 9. 2018, 10:00 Kralupy B - Příbram .
19 16. 9. 2018, 10:00 Roztoky - Kunice .
20 16. 9. 2018, 10:00 Kralupy A - Příbram .
21 16. 9. 2018, 10:00 Kralupy B - VK Benešovská. .
22 16. 9. 2018, 10:00 Roztoky - Příbram .
23 16. 9. 2018, 10:00 Kralupy B - Kunice .
24 16. 9. 2018, 10:00 Kralupy A - VK Benešovská. .
3. kolo
25 23. 9. 2018, 10:00 Kunice - VK Benešovská. Pořadatel: TJ Kunice .
26 23. 9. 2018, 10:00 VK Benešovská. - Příbram Pořadatel: 1 hřiště .
27 23. 9. 2018, 10:00 Příbram - Kunice .
28 23. 9. 2018, 10:00 Hořovice - Kralupy B Pořadatel: TJ Spartak Hořovice .
29 23. 9. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno A - Kralupy A Pořadatel: 2 hřiště .
30 23. 9. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno B - Roztoky .
31 23. 9. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno A - Kralupy B .
32 23. 9. 2018, 10:00 Hořovice - Roztoky .
33 23. 9. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno B - Kralupy A .
34 23. 9. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno A - Roztoky .
35 23. 9. 2018, 10:00 Vavřinec Kladno B - Kralupy B .
36 23. 9. 2018, 10:00 Hořovice - Kralupy A .
© ČVS 2015-2018