ST-ZKYM-S1A

KOLO
5. kolo
Mělník0:2Kralupy B(-12, -13)
Pečky0:2Kralupy A(-18, -16)
Kolín2:0Pečky(19, 14)
Kralupy A2:1Kralupy B(20, -23, 6)
Mělník0:2Kolín(-24, -11)
Kralupy B1:2Pečky(20, -14, -10)
Kralupy A2:0Mělník(9, 18)
Příští kolo
Kolín-PečkyNE18.3.10:00
Nymburk-Kralupy ANE18.3.10:00
Kolín-MělníkNE18.3.10:00
Pečky-Kralupy ANE18.3.10:00
Mělník-NymburkNE18.3.10:00
Kralupy A-KolínNE18.3.10:00
Pečky-MělníkNE18.3.10:00
Nymburk-KolínNE18.3.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Kralupy A128400 24:432
2 Pečky124422 18:1222
3 Kralupy B154254 17:2021
4 Kolín114142 14:1318
5 Nymburk122334 13:1715
6 Mělník1201110 3:233
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor mladších žákyň - zimní část, 1. výkonnostní skupina A
1. kolo
1 15. 10. 2017, 10:00 Nymburk - Kolín Pořadatel: Volleyball Nymburk 2:1 (22,-17,10)
2 15. 10. 2017, 10:00 Pečky - Mělník Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (18,25)
3 15. 10. 2017, 10:00 Nymburk - Kralupy B 2:0 (20,23)
4 15. 10. 2017, 10:00 Kolín - Mělník 2:1 (-18,12,6)
5 15. 10. 2017, 10:00 Kralupy B - Pečky 1:2 (22,-19,-10)
6 15. 10. 2017, 10:00 Mělník - Nymburk 2:1 (20,-22,9)
7 15. 10. 2017, 10:00 Kolín - Kralupy B 2:0 (12,20)
8 15. 10. 2017, 10:00 Pečky - Nymburk 2:1 (23,-24,8)
2. kolo
9 12. 11. 2017, 10:00 Pečky - Kolín Pořadatel: TJ Spartak Pečky 2:0 (12,19)
10 12. 11. 2017, 10:00 Nymburk - Kralupy A Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-23,-14)
11 12. 11. 2017, 10:00 Kolín - Kralupy B 1:2 (12,-25,-12)
12 12. 11. 2017, 10:00 Pečky - Nymburk 1:2 (22,-18,-12)
13 12. 11. 2017, 10:00 Kralupy A - Kolín 2:1 (-13,10,12)
14 12. 11. 2017, 10:00 Kralupy B - Pečky 0:2 (-21,-23)
3. kolo
15 3. 12. 2017, 10:00 Kralupy B - Nymburk Pořadatel: TJ Kralupy B 2:0 (20,22)
16 3. 12. 2017, 10:00 Mělník - Kralupy A Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-16,-10)
17 3. 12. 2017, 10:00 Kralupy B - Kolín 2:1 (25,-23,12)
18 3. 12. 2017, 10:00 Nymburk - Mělník 2:0 (23,16)
19 3. 12. 2017, 10:00 Kralupy A - Kolín 2:0 (23,15)
20 3. 12. 2017, 10:00 Mělník - Kralupy B 0:2 (-14,-20)
21 3. 12. 2017, 10:00 Kolín - Nymburk 2:0 (11,20)
22 3. 12. 2017, 10:00 Kralupy A - Kralupy B 2:0 (18,13)
4. kolo
23 14. 1. 2018, 10:00 Kralupy A - Kralupy B Pořadatel: TJ Kralupy A 2:1 (-18,12,13)
24 14. 1. 2018, 10:00 Mělník - Pečky Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-13,-16)
25 14. 1. 2018, 10:00 Kralupy A - Nymburk 2:0 (16,7)
26 14. 1. 2018, 10:00 Kralupy B - Mělník 2:0 (23,26)
27 14. 1. 2018, 10:00 Nymburk - Pečky 1:2 (19,-19,-7)
28 14. 1. 2018, 10:00 Mělník - Kralupy A 0:2 (-10,-10)
29 14. 1. 2018, 10:00 Kralupy B - Nymburk 1:2 (-14,16,-8)
30 14. 1. 2018, 10:00 Pečky - Kralupy A 1:2 (-16,20,-8)
5. kolo
31 11. 2. 2018, 10:00 Mělník - Kralupy B Pořadatel: TJ EMĚ Mělník 0:2 (-12,-13)
32 11. 2. 2018, 10:00 Pečky - Kralupy A Pořadatel: 2 hřiště, Tělocvična ZŠ J. Matiegky, Pražská 2817 0:2 (-18,-16)
33 11. 2. 2018, 10:00 Kolín - Pečky 2:0 (19,14)
34 11. 2. 2018, 10:00 Kralupy A - Kralupy B 2:1 (20,-23,6)
35 11. 2. 2018, 10:00 Mělník - Kolín 0:2 (-24,-11)
36 11. 2. 2018, 10:00 Kralupy B - Pečky 1:2 (20,-14,-10)
37 11. 2. 2018, 10:00 Kralupy A - Mělník 2:0 (9,18)
6. kolo
38 18. 3. 2018, 10:00 Kolín - Pečky Pořadatel: SK Volejbal Kolín Nastoupil V. ,Kladivo P.
39 18. 3. 2018, 10:00 Nymburk - Kralupy A Pořadatel: 2 hřiště .
40 18. 3. 2018, 10:00 Kolín - Mělník .
41 18. 3. 2018, 10:00 Pečky - Kralupy A .
42 18. 3. 2018, 10:00 Mělník - Nymburk .
43 18. 3. 2018, 10:00 Kralupy A - Kolín .
44 18. 3. 2018, 10:00 Pečky - Mělník .
45 18. 3. 2018, 10:00 Nymburk - Kolín .
© ČVS 2015