ST-ZKYM-S2A

KOLO
2. kolo
Brandýs n. Lab.2:0Neratovice(23, 21)
Kostomlaty2:1Benátky n. Jiz.(17, -22, 13)
Neratovice0:2Benátky n. Jiz.(-8, -14)
Brandýs n. Lab.2:1Kostomlaty(20, -23, 4)
Kostomlaty2:0Neratovice(20, 14)
Benátky n. Jiz.2:1Brandýs n. Lab.(7, -18, 11)
Příští kolo
Mladá Boleslav-Benátky n. Jiz.NE14.1.10:00
Brandýs n. Lab.-KostomlatyNE14.1.10:00
Benátky n. Jiz.-KostomlatyNE14.1.10:00
Mladá Boleslav-Brandýs n. Lab.NE14.1.10:00
Brandýs n. Lab.-Benátky n. Jiz.NE14.1.10:00
Kostomlaty-Mladá BoleslavNE14.1.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Brandýs n. Lab.62130 9:711
2 Kostomlaty61311 9:710
3 Mladá Boleslav32100 6:18
4 Benátky n. Jiz.31110 5:36
5 Neratovice60015 1:121
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor mladších žákyň - zimní část, 2. výkonnostní skupina A
1. kolo
1 12. 11. 2017, 10:00 Kostomlaty - Mladá Boleslav Pořadatel: TJ Sokol Kostomlaty 0:2 (-18,-17)
2 12. 11. 2017, 10:00 Neratovice - Brandýs n. Lab. Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-17,-11)
3 12. 11. 2017, 10:00 Mladá Boleslav - Brandýs n. Lab. 2:1 (15,-19,13)
4 12. 11. 2017, 10:00 Kostomlaty - Neratovice 2:1 (15,-23,12)
5 12. 11. 2017, 10:00 Neratovice - Mladá Boleslav 0:2 (-20,-17)
6 12. 11. 2017, 10:00 Brandýs n. Lab. - Kostomlaty 1:2 (20,-19,-9)
2. kolo
7 3. 12. 2017, 10:00 Brandýs n. Lab. - Neratovice Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem 2:0 (23,21)
8 3. 12. 2017, 10:00 Kostomlaty - Benátky n. Jiz. Pořadatel: 1 hřiště 2:1 (17,-22,13)
9 3. 12. 2017, 10:00 Neratovice - Benátky n. Jiz. 0:2 (-8,-14)
10 3. 12. 2017, 10:00 Brandýs n. Lab. - Kostomlaty 2:1 (20,-23,4)
11 3. 12. 2017, 10:00 Kostomlaty - Neratovice 2:0 (20,14)
12 3. 12. 2017, 10:00 Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab. 2:1 (7,-18,11)
3. kolo
13 14. 1. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Benátky n. Jiz. Pořadatel: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Kochman M. ,Vlasák J.
14 14. 1. 2018, 10:00 Brandýs n. Lab. - Kostomlaty Pořadatel: 2 hřiště .
15 14. 1. 2018, 10:00 Benátky n. Jiz. - Kostomlaty .
16 14. 1. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Brandýs n. Lab. .
17 14. 1. 2018, 10:00 Brandýs n. Lab. - Benátky n. Jiz. .
18 14. 1. 2018, 10:00 Kostomlaty - Mladá Boleslav .
4. kolo
19 11. 2. 2018, 10:00 Neratovice - Brandýs n. Lab. Pořadatel: TJ Neratovice Vlasák J. ,Syrový M.
20 11. 2. 2018, 10:00 Benátky n. Jiz. - Mladá Boleslav Pořadatel: 2 hřiště .
21 11. 2. 2018, 10:00 Brandýs n. Lab. - Mladá Boleslav .
22 11. 2. 2018, 10:00 Neratovice - Benátky n. Jiz. .
23 11. 2. 2018, 10:00 Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab. .
24 11. 2. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Neratovice .
5. kolo
25 18. 3. 2018, 10:00 Benátky n. Jiz. - Kostomlaty Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou Kohlmann T. ,Vlasák J.
26 18. 3. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Neratovice Pořadatel: 2 hřiště .
27 18. 3. 2018, 10:00 Kostomlaty - Neratovice .
28 18. 3. 2018, 10:00 Benátky n. Jiz. - Mladá Boleslav .
29 18. 3. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Kostomlaty .
30 18. 3. 2018, 10:00 Neratovice - Benátky n. Jiz. .
© ČVS 2015