Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
36. kolo
----Litvínov
SKTO Duchcov z.s.----
Litoměřice2:3VTK Čížkovice, z.s.(20, -20, 24, -23, -6)
SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.0:3VK Sever Žatec, z.s.(-14, -12, -15)
Volejbal Ústí nad Labem, z.s.3:0Jirkov(22, 22, 21)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VK Sever Žatec, z.s.2822123 75:2470
2 Volejbal Ústí nad Labem, z.s.2817434 71:3162
3 Jirkov2819207 66:2961
4 Litoměřice2814356 63:4653
5 SKTO Duchcov z.s.2884115 43:6033
6 VTK Čížkovice, z.s.2882117 37:6229
7 Litvínov2880416 38:6328
8 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.2800026 6:84-2
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Václav Bolina, mail: vbolina@volny.cz, mobil: 604106980
1. kolo
2 22. 9. 2018, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov 0:3 (-13,-2,-14)
3 22. 9. 2018, 10:00 Litoměřice - VK Sever Žatec, z.s. 3:1 (12,17,-11,22)
4 26. 10. 2018, 17:30 SKTO Duchcov z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (14,17,18)
2. kolo
7 22. 9. 2018, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov 0:3 (-14,-14,-20)
8 22. 9. 2018, 14:00 Litoměřice - VK Sever Žatec, z.s. 1:3 (-16,-21,20,-22)
9 26. 10. 2018, 20:00 SKTO Duchcov z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 3:2 (-12,20,-22,18,9)
3. kolo
12 28. 9. 2018, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Litvínov 3:2 (-12,23,24,-24,11)
13 30. 9. 2018, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - SKTO Duchcov z.s. 2:3 (17,-20,-21,15,-14)
14 29. 9. 2018, 10:00 Jirkov - Litoměřice 3:0 (23,18,13)
15 29. 9. 2018, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (10,17,12)
4. kolo
17 28. 9. 2018, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Litvínov 3:1 (11,-15,18,17)
18 30. 9. 2018, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - SKTO Duchcov z.s. 3:0 (22,17,12)
19 29. 9. 2018, 14:00 Jirkov - Litoměřice 3:2 (-22,19,-20,12,10)
20 29. 9. 2018, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (17,19,10)
5. kolo
22 6. 10. 2018, 10:00 Litoměřice - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 2:3 (19,-21,17,-13,-3)
23 6. 10. 2018, 10:00 SKTO Duchcov z.s. - Jirkov 0:3 (-17,-13,-20)
24 6. 10. 2018, 10:00 Litvínov - VK Sever Žatec, z.s. 3:1 (25,-16,21,18)
6. kolo
27 6. 10. 2018, 14:00 Litoměřice - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-22,-14,-15)
28 6. 10. 2018, 14:00 SKTO Duchcov z.s. - Jirkov 0:3 (-17,-14,-14)
29 6. 10. 2018, 14:00 Litvínov - VK Sever Žatec, z.s. 1:3 (-14,16,-21,-19)
7. kolo
33 20. 10. 2018, 10:00 Jirkov - Litvínov 3:0 (22,23,21)
34 20. 10. 2018, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SKTO Duchcov z.s. 3:0 (19,17,18)
35 20. 10. 2018, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Litoměřice 1:3 (23,-12,-22,-15)
8. kolo
38 20. 10. 2018, 14:00 Jirkov - Litvínov 3:0 (13,14,19)
39 20. 10. 2018, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SKTO Duchcov z.s. 3:2 (-18,17,-18,14,6)
40 20. 10. 2018, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Litoměřice 1:3 (18,-13,-17,-10)
9. kolo
42 3. 11. 2018, 10:00 SKTO Duchcov z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:1 (19,9,-18,10)
43 16. 2. 2019, 10:00 Litvínov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-13,-12,-23)
45 3. 11. 2018, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 0:3 (-15,-18,-20)
10. kolo
47 3. 11. 2018, 14:00 SKTO Duchcov z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (10,14,9)
48 16. 2. 2019, 14:00 Litvínov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 2:3 (18,21,-19,-19,-15)
50 3. 11. 2018, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 0:3 (-15,-15,-16)
11. kolo
52 10. 11. 2018, 10:00 Jirkov - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (20,9,8)
54 10. 11. 2018, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Litvínov 0:3 (-22,-10,-20)
55 16. 3. 2019, 10:00 SKTO Duchcov z.s. - Litoměřice 3:2 (21,13,-25,-25,13)
12. kolo
57 10. 11. 2018, 14:00 Jirkov - VTK Čížkovice, z.s. 3:1 (20,-17,16,19)
59 10. 11. 2018, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Litvínov 1:3 (-18,-11,24,-10)
60 16. 3. 2019, 14:00 SKTO Duchcov z.s. - Litoměřice 1:3 (25,-10,-25,-17)
13. kolo
62 24. 11. 2018, 10:00 Litvínov - Litoměřice 1:3 (-24,19,-16,-26)
64 24. 11. 2018, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 1:3 (-29,14,-21,-23)
65 24. 11. 2018, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Jirkov 3:1 (16,18,-21,21)
14. kolo
67 24. 11. 2018, 14:00 Litvínov - Litoměřice 2:3 (21,-23,22,-19,-14)
69 24. 11. 2018, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 3:1 (17,-15,12,16)
70 24. 11. 2018, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Jirkov 3:1 (23,-21,21,22)
15. kolo
72 1. 12. 2018, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 3:0 (17,21,19)
73 1. 12. 2018, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 1:3 (9,-21,-19,-10)
75 2. 12. 2018, 10:00 SKTO Duchcov z.s. - Litvínov 3:2 (18,-21,20,-23,12)
16. kolo
77 1. 12. 2018, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 1:3 (-20,24,-20,-12)
78 1. 12. 2018, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 0:3 (-17,-12,-16)
80 2. 12. 2018, 14:00 SKTO Duchcov z.s. - Litvínov 3:0 (25,19,28)
17. kolo
83 8. 12. 2018, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Litoměřice 1:3 (-18,23,-21,-20)
84 8. 12. 2018, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (9,7,17)
85 8. 12. 2018, 09:00 Jirkov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (22,23,19)
18. kolo
88 8. 12. 2018, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Litoměřice 0:3 (-15,-15,-24)
89 8. 12. 2018, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (12,18,12)
90 8. 12. 2018, 13:00 Jirkov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (24,24,23)
19. kolo
92 5. 1. 2019, 10:00 Jirkov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:X
93 5. 1. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Litoměřice 3:0 (21,16,21)
94 1. 2. 2019, 17:00 VTK Čížkovice, z.s. - SKTO Duchcov z.s. 1:3 (21,-22,-18,-24)
20. kolo
97 5. 1. 2019, 14:00 Jirkov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:X
98 5. 1. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Litoměřice 3:0 (18,24,21)
99 1. 2. 2019, 20:00 VTK Čížkovice, z.s. - SKTO Duchcov z.s. 3:0 (21,20,19)
21. kolo
102 12. 1. 2019, 10:00 Litvínov - VTK Čížkovice, z.s. 1:3 (-19,-21,20,-15)
103 13. 1. 2019, 10:00 SKTO Duchcov z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 0:3 (-22,-19,-12)
104 12. 1. 2019, 10:00 Litoměřice - Jirkov 3:0 (19,16,24)
105 12. 1. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-17,-12,-16)
22. kolo
107 12. 1. 2019, 14:00 Litvínov - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (15,15,17)
108 13. 1. 2019, 14:00 SKTO Duchcov z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 1:3 (-23,-20,24,-14)
109 12. 1. 2019, 14:00 Litoměřice - Jirkov 2:3 (23,-21,-16,18,-10)
110 12. 1. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-19,-16,-7)
23. kolo
112 19. 1. 2019, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Litoměřice 2:3 (15,-22,-16,4,-10)
113 20. 1. 2019, 11:00 Jirkov - SKTO Duchcov z.s. 3:0 (17,22,23)
114 20. 1. 2019, 09:00 VK Sever Žatec, z.s. - Litvínov 3:0 (8,13,9)
24. kolo
117 19. 1. 2019, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Litoměřice 2:3 (21,-19,23,-26,-16)
118 20. 1. 2019, 15:00 Jirkov - SKTO Duchcov z.s. 3:1 (22,-16,20,14)
119 20. 1. 2019, 13:00 VK Sever Žatec, z.s. - Litvínov 3:0 (8,16,17)
25. kolo
123 26. 1. 2019, 10:00 Litvínov - Jirkov 0:3 (-24,-20,-25)
124 26. 1. 2019, 10:00 SKTO Duchcov z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-21,-13,-16)
125 26. 1. 2019, 10:00 Litoměřice - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (16,17,13)
26. kolo
128 26. 1. 2019, 14:00 Litvínov - Jirkov 1:3 (29,-17,-18,-12)
129 26. 1. 2019, 14:00 SKTO Duchcov z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-19,-14,-16)
130 26. 1. 2019, 14:00 Litoměřice - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (19,7,12)
27. kolo
132 2. 2. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - SKTO Duchcov z.s. 1:3 (-17,-24,23,-16)
133 2. 2. 2019, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Litvínov 3:1 (-25,23,20,27)
135 2. 2. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (14,14,13)
28. kolo
137 2. 2. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - SKTO Duchcov z.s. 0:3 (-19,-13,-19)
138 2. 2. 2019, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Litvínov 3:0 (19,23,15)
140 2. 2. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (24,20,20)
29. kolo
142 9. 2. 2019, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Jirkov 0:3 (-10,-10,-19)
144 9. 2. 2019, 10:00 Litvínov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (15,14,15)
145 9. 2. 2019, 10:00 Litoměřice - SKTO Duchcov z.s. 1:3 (-18,-19,25,-20)
30. kolo
147 9. 2. 2019, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Jirkov 1:3 (17,-20,-24,-20)
149 9. 2. 2019, 14:00 Litvínov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (11,17,17)
150 9. 2. 2019, 14:00 Litoměřice - SKTO Duchcov z.s. 3:1 (-20,18,23,21)
31. kolo
152 2. 3. 2019, 10:00 Litoměřice - Litvínov 3:0 (21,17,19)
154 2. 3. 2019, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (11,18,21)
155 2. 3. 2019, 10:00 Jirkov - VK Sever Žatec, z.s. 1:3 (-24,22,-31,-14)
32. kolo
157 2. 3. 2019, 14:00 Litoměřice - Litvínov 3:0 (19,23,19)
159 2. 3. 2019, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (11,18,12)
160 2. 3. 2019, 14:00 Jirkov - VK Sever Žatec, z.s. 0:3 (-17,-21,-18)
33. kolo
162 23. 3. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 3:2 (-24,20,-23,14,10)
163 29. 3. 2019, 17:00 VTK Čížkovice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (25,16,9)
165 23. 3. 2019, 10:00 Litvínov - SKTO Duchcov z.s. 3:0 (22,17,18)
34. kolo
167 23. 3. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 2:3 (-17,15,-20,15,-6)
168 29. 3. 2019, 20:00 VTK Čížkovice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (17,19,22)
170 23. 3. 2019, 14:00 Litvínov - SKTO Duchcov z.s. 3:1 (20,23,-22,17)
35. kolo
173 30. 3. 2019, 10:00 Litoměřice - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (21,17,15)
174 30. 3. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 0:3 (-13,-17,-17)
175 30. 3. 2019, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov 3:0 (20,8,24)
36. kolo
178 30. 3. 2019, 14:00 Litoměřice - VTK Čížkovice, z.s. 2:3 (20,-20,24,-23,-6)
179 30. 3. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 0:3 (-14,-12,-15)
180 30. 3. 2019, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov 3:0 (22,22,21)
© ČVS 2015-2018