Juniorky

5. kolo
SKV Ústí nad Labem-VK Jirkov
Volejbal Ústí nad Labem, z.s.-VTK Čížkovice, z.s.
-Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
VSK Spartak Děčín-Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice
Příští kolo
SKV Ústí nad Labem-VK JirkovSO24.10.14:00
Volejbal Ústí nad Labem, z.s.-VTK Čížkovice, z.s.SO24.10.15:00
-Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.SO24.10.14:00
VSK Spartak Děčín-Tělocvičná jednota Sokol LitoměřiceSO24.10.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Jirkov-Ervěnice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 VTK Čížkovice, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Václav Bolina, mail: vbolina@volny.cz, mobil: 604106980
1. kolo
1 3. 10. 2020, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Jirkov .
2 3. 10. 2020, 10:00 SKV Ústí nad Labem - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
3 4. 10. 2020, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
4 3. 10. 2020, 10:00 - VSK Spartak Děčín .
2. kolo
5 3. 10. 2020, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Jirkov .
6 3. 10. 2020, 14:00 SKV Ústí nad Labem - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
7 4. 10. 2020, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
8 3. 10. 2020, 14:00 - VSK Spartak Děčín .
3. kolo
9 10. 10. 2020, 10:00 VK Jirkov - VSK Spartak Děčín .
10 10. 10. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - .
11 10. 10. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
12 10. 10. 2020, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - SKV Ústí nad Labem .
4. kolo
13 10. 10. 2020, 14:00 VK Jirkov - VSK Spartak Děčín .
14 10. 10. 2020, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - .
15 10. 10. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
16 10. 10. 2020, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - SKV Ústí nad Labem .
5. kolo
17 24. 10. 2020, 10:00 SKV Ústí nad Labem - VK Jirkov .
18 24. 10. 2020, 11:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. .
19 24. 10. 2020, 10:00 - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
20 24. 10. 2020, 10:00 VSK Spartak Děčín - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
6. kolo
21 24. 10. 2020, 14:00 SKV Ústí nad Labem - VK Jirkov .
22 24. 10. 2020, 15:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. .
23 24. 10. 2020, 14:00 - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
24 24. 10. 2020, 14:00 VSK Spartak Děčín - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
7. kolo
25 7. 11. 2020, 10:00 VK Jirkov - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
26 7. 11. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VSK Spartak Děčín .
27 7. 11. 2020, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - .
28 7. 11. 2020, 10:00 SKV Ústí nad Labem - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
8. kolo
29 7. 11. 2020, 14:00 VK Jirkov - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
30 7. 11. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VSK Spartak Děčín .
31 7. 11. 2020, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - .
32 7. 11. 2020, 14:00 SKV Ústí nad Labem - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
9. kolo
33 14. 11. 2020, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Jirkov .
34 14. 11. 2020, 10:00 - SKV Ústí nad Labem .
35 14. 11. 2020, 10:00 VSK Spartak Děčín - VTK Čížkovice, z.s. .
36 14. 11. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
10. kolo
37 14. 11. 2020, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Jirkov .
38 14. 11. 2020, 14:00 - SKV Ústí nad Labem .
39 14. 11. 2020, 14:00 VSK Spartak Děčín - VTK Čížkovice, z.s. .
40 14. 11. 2020, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
11. kolo
41 28. 11. 2020, 10:00 VK Jirkov - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
42 28. 11. 2020, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
43 28. 11. 2020, 10:00 SKV Ústí nad Labem - VSK Spartak Děčín .
44 28. 11. 2020, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - .
12. kolo
45 28. 11. 2020, 14:00 VK Jirkov - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
46 28. 11. 2020, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
47 28. 11. 2020, 14:00 SKV Ústí nad Labem - VSK Spartak Děčín .
48 28. 11. 2020, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - .
13. kolo
49 5. 12. 2020, 10:00 - VK Jirkov .
50 5. 12. 2020, 10:00 VSK Spartak Děčín - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
51 5. 12. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - SKV Ústí nad Labem .
52 5. 12. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. .
14. kolo
53 5. 12. 2020, 14:00 - VK Jirkov .
54 5. 12. 2020, 14:00 VSK Spartak Děčín - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
55 5. 12. 2020, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - SKV Ústí nad Labem .
56 5. 12. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. .
15. kolo
57 12. 12. 2020, 10:00 VK Jirkov - VTK Čížkovice, z.s. .
58 12. 12. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - SKV Ústí nad Labem .
59 12. 12. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
60 12. 12. 2020, 10:00 VSK Spartak Děčín - .
16. kolo
61 12. 12. 2020, 14:00 VK Jirkov - VTK Čížkovice, z.s. .
62 12. 12. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - SKV Ústí nad Labem .
63 12. 12. 2020, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
64 12. 12. 2020, 14:00 VSK Spartak Děčín - .
17. kolo
65 9. 1. 2021, 10:00 VSK Spartak Děčín - VK Jirkov .
66 9. 1. 2021, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
67 9. 1. 2021, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
68 9. 1. 2021, 10:00 SKV Ústí nad Labem - VTK Čížkovice, z.s. .
18. kolo
69 9. 1. 2021, 14:00 VSK Spartak Děčín - VK Jirkov .
70 9. 1. 2021, 14:00 - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
71 9. 1. 2021, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
72 9. 1. 2021, 14:00 SKV Ústí nad Labem - VTK Čížkovice, z.s. .
19. kolo
73 23. 1. 2021, 10:00 VK Jirkov - SKV Ústí nad Labem .
74 23. 1. 2021, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
75 23. 1. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - .
76 23. 1. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - VSK Spartak Děčín .
20. kolo
77 23. 1. 2021, 14:00 VK Jirkov - SKV Ústí nad Labem .
78 23. 1. 2021, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
79 23. 1. 2021, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - .
80 23. 1. 2021, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - VSK Spartak Děčín .
21. kolo
81 30. 1. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - VK Jirkov .
82 30. 1. 2021, 10:00 VSK Spartak Děčín - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
83 30. 1. 2021, 10:00 - VTK Čížkovice, z.s. .
84 30. 1. 2021, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SKV Ústí nad Labem .
22. kolo
85 30. 1. 2021, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - VK Jirkov .
86 30. 1. 2021, 14:00 VSK Spartak Děčín - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
87 30. 1. 2021, 14:00 - VTK Čížkovice, z.s. .
88 30. 1. 2021, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SKV Ústí nad Labem .
23. kolo
89 13. 3. 2021, 10:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
90 13. 3. 2021, 10:00 SKV Ústí nad Labem - .
91 13. 3. 2021, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - VSK Spartak Děčín .
92 13. 3. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
24. kolo
93 13. 3. 2021, 14:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
94 13. 3. 2021, 14:00 SKV Ústí nad Labem - .
95 13. 3. 2021, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - VSK Spartak Děčín .
96 13. 3. 2021, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
25. kolo
97 20. 3. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Jirkov .
98 20. 3. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - VTK Čížkovice, z.s. .
99 20. 3. 2021, 10:00 VSK Spartak Děčín - SKV Ústí nad Labem .
100 20. 3. 2021, 10:00 - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
26. kolo
101 20. 3. 2021, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Jirkov .
102 20. 3. 2021, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - VTK Čížkovice, z.s. .
103 20. 3. 2021, 14:00 VSK Spartak Děčín - SKV Ústí nad Labem .
104 20. 3. 2021, 14:00 - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
27. kolo
105 27. 3. 2021, 10:00 VK Jirkov - .
106 27. 3. 2021, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín .
107 27. 3. 2021, 10:00 SKV Ústí nad Labem - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
108 27. 3. 2021, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
28. kolo
109 27. 3. 2021, 14:00 VK Jirkov - .
110 27. 3. 2021, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín .
111 27. 3. 2021, 14:00 SKV Ústí nad Labem - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
112 27. 3. 2021, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
© ČVS 2015-2018