14. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice-VK Litvínov
SKV Ústí nad Labem, z.s.-SKTO Duchcov z.s.
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.-VTK Čížkovice, z.s.
VK Šanov Teplice, z.s.-Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
VSK Spartak Děčín-TJ VEROS
Příští kolo
VK Litvínov-TJ VEROSNE6.12.10:00
Volejbal Ústí nad Labem, z.s.-VSK Spartak DěčínNE6.12.10:00
VTK Čížkovice, z.s.-VK Šanov Teplice, z.s.NE6.12.10:00
SKTO Duchcov z.s.-Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.NE6.12.10:00
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice-SKV Ústí nad Labem, z.s.NE6.12.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. 6 6 0 0 0 18:1 467:237 18
2 VTK Čížkovice, z.s. 6 6 0 0 0 18:2 495:370 18
3 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 6 5 1 0 0 18:5 550:399 17
4 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 6 4 0 1 1 15:8 524:467 13
5 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice 4 2 0 0 2 6:7 228:281 6
6 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín 6 2 0 0 4 9:12 423:421 6
7 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 6 2 0 0 4 7:12 337:324 6
8 TJ VEROS Chomutov z.s. 6 0 0 0 6 2:18 324:486 0
9 VK Šanov Teplice, z.s. 4 0 0 0 4 1:12 223:320 0
10 VK Litvínov 6 0 0 0 6 1:18 209:475 0
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Václav Bolina, mail: vbolina@volny.cz, mobil: 604106980
1. kolo
1 27. 9. 2020, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Litvínov 3:0 (0,0,0)
2 27. 9. 2020, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - TJ VEROS 3:1 (4,18,-21,23)
3 27. 9. 2020, 10:00 SKTO Duchcov z.s. - VSK Spartak Děčín 3:1 (-17,15,13,21)
4 20. 2. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VK Šanov Teplice, z.s. .
5 27. 9. 2020, 10:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 2:3 (24,20,-23,-13,-7)
2. kolo
6 27. 9. 2020, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Litvínov 3:0 (0,0,0)
7 27. 9. 2020, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - TJ VEROS 3:0 (16,20,12)
8 27. 9. 2020, 14:00 SKTO Duchcov z.s. - VSK Spartak Děčín 3:0 (8,21,17)
9 20. 2. 2021, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VK Šanov Teplice, z.s. .
10 27. 9. 2020, 14:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 1:3 (-22,-21,21,-21)
3. kolo
11 4. 10. 2020, 10:00 VK Litvínov - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 0:3 (-12,-17,-10)
12 5. 10. 2020, 15:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-11,-22,-22)
13 4. 10. 2020, 10:00 VSK Spartak Děčín - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice 3:0 (15,10,14)
14 4. 10. 2020, 10:00 TJ VEROS - SKTO Duchcov z.s. 0:3 (-11,-12,-12)
15 4. 10. 2020, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 0:3 (-12,-20,-24)
4. kolo
16 4. 10. 2020, 14:00 VK Litvínov - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 1:3 (-17,25,-7,-12)
17 5. 10. 2020, 18:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-18,-18,-18)
18 4. 10. 2020, 14:00 VSK Spartak Děčín - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice 3:0 (6,10,8)
19 4. 10. 2020, 14:00 TJ VEROS - SKTO Duchcov z.s. 0:3 (-14,-13,-13)
20 4. 10. 2020, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 1:3 (-21,22,-24,-19)
5. kolo
21 11. 10. 2020, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Litvínov 3:0 (11,14,18)
22 11. 10. 2020, 10:00 SKTO Duchcov z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (4,12,4)
23 11. 10. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - TJ VEROS 3:0 (21,8,19)
24 11. 10. 2020, 10:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín 3:1 (-17,17,19,17)
25 11. 10. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. 3:1 (12,-20,18,15)
6. kolo
26 11. 10. 2020, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Litvínov 3:0 (21,23,20)
27 11. 10. 2020, 14:00 SKTO Duchcov z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (8,10,4)
28 11. 10. 2020, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - TJ VEROS 3:1 (-14,21,13,24)
29 11. 10. 2020, 14:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín 3:1 (17,-24,11,21)
30 11. 10. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. 3:0 (11,23,10)
7. kolo
31 25. 10. 2020, 10:00 VK Litvínov - VK Šanov Teplice, z.s. .
32 25. 10. 2020, 10:00 VSK Spartak Děčín - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
33 25. 10. 2020, 10:00 TJ VEROS - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
34 25. 10. 2020, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
35 25. 10. 2020, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - SKTO Duchcov z.s. .
8. kolo
36 25. 10. 2020, 14:00 VK Litvínov - VK Šanov Teplice, z.s. .
37 25. 10. 2020, 14:00 VSK Spartak Děčín - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
38 25. 10. 2020, 14:00 TJ VEROS - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
39 25. 10. 2020, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
40 25. 10. 2020, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - SKTO Duchcov z.s. .
9. kolo
41 8. 11. 2020, 10:00 SKTO Duchcov z.s. - VK Litvínov .
42 8. 11. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VTK Čížkovice, z.s. .
43 8. 11. 2020, 10:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
44 8. 11. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - TJ VEROS .
45 8. 11. 2020, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VSK Spartak Děčín .
10. kolo
46 8. 11. 2020, 14:00 SKTO Duchcov z.s. - VK Litvínov .
47 8. 11. 2020, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VTK Čížkovice, z.s. .
48 8. 11. 2020, 14:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
49 8. 11. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - TJ VEROS .
50 8. 11. 2020, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VSK Spartak Děčín .
11. kolo
51 15. 11. 2020, 10:00 VK Litvínov - VSK Spartak Děčín .
52 15. 11. 2020, 10:00 TJ VEROS - VK Šanov Teplice, z.s. .
53 15. 11. 2020, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
54 15. 11. 2020, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
55 15. 11. 2020, 10:00 SKTO Duchcov z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
12. kolo
56 15. 11. 2020, 14:00 VK Litvínov - VSK Spartak Děčín .
57 15. 11. 2020, 14:00 TJ VEROS - VK Šanov Teplice, z.s. .
58 15. 11. 2020, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
59 15. 11. 2020, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
60 15. 11. 2020, 14:00 SKTO Duchcov z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
13. kolo
61 29. 11. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VK Litvínov .
62 29. 11. 2020, 10:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - SKTO Duchcov z.s. .
63 29. 11. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. .
64 22. 11. 2020, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
65 29. 11. 2020, 10:00 VSK Spartak Děčín - TJ VEROS .
14. kolo
66 29. 11. 2020, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VK Litvínov .
67 29. 11. 2020, 14:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - SKTO Duchcov z.s. .
68 29. 11. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. .
69 22. 11. 2020, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
70 29. 11. 2020, 14:00 VSK Spartak Děčín - TJ VEROS .
15. kolo
71 6. 12. 2020, 10:00 VK Litvínov - TJ VEROS .
72 6. 12. 2020, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín .
73 6. 12. 2020, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
74 6. 12. 2020, 10:00 SKTO Duchcov z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
75 6. 12. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
16. kolo
76 6. 12. 2020, 14:00 VK Litvínov - TJ VEROS .
77 6. 12. 2020, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín .
78 6. 12. 2020, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
79 6. 12. 2020, 14:00 SKTO Duchcov z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
80 6. 12. 2020, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
17. kolo
81 13. 12. 2020, 10:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - VK Litvínov .
82 13. 12. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
83 13. 12. 2020, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SKTO Duchcov z.s. .
84 13. 12. 2020, 10:00 VSK Spartak Děčín - VTK Čížkovice, z.s. .
85 13. 12. 2020, 10:00 TJ VEROS - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
18. kolo
86 13. 12. 2020, 14:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - VK Litvínov .
87 13. 12. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
88 13. 12. 2020, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SKTO Duchcov z.s. .
89 13. 12. 2020, 14:00 VSK Spartak Děčín - VTK Čížkovice, z.s. .
90 13. 12. 2020, 14:00 TJ VEROS - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
19. kolo
91 20. 12. 2020, 10:00 VK Litvínov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
92 20. 12. 2020, 10:00 TJ VEROS - VTK Čížkovice, z.s. .
93 20. 12. 2020, 10:00 VSK Spartak Děčín - SKTO Duchcov z.s. .
94 20. 12. 2020, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
95 20. 12. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
20. kolo
96 20. 12. 2020, 14:00 VK Litvínov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
97 20. 12. 2020, 14:00 TJ VEROS - VTK Čížkovice, z.s. .
98 20. 12. 2020, 14:00 VSK Spartak Děčín - SKTO Duchcov z.s. .
99 20. 12. 2020, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
100 20. 12. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
21. kolo
101 10. 1. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Litvínov .
102 10. 1. 2021, 10:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
103 10. 1. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VSK Spartak Děčín .
104 10. 1. 2021, 10:00 SKTO Duchcov z.s. - TJ VEROS .
105 10. 1. 2021, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
22. kolo
106 10. 1. 2021, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Litvínov .
107 10. 1. 2021, 14:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
108 10. 1. 2021, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VSK Spartak Děčín .
109 10. 1. 2021, 14:00 SKTO Duchcov z.s. - TJ VEROS .
110 10. 1. 2021, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
23. kolo
111 24. 1. 2021, 10:00 VK Litvínov - VTK Čížkovice, z.s. .
112 24. 1. 2021, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SKTO Duchcov z.s. .
113 24. 1. 2021, 10:00 TJ VEROS - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
114 24. 1. 2021, 10:00 VSK Spartak Děčín - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
115 16. 1. 2021, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
24. kolo
116 24. 1. 2021, 14:00 VK Litvínov - VTK Čížkovice, z.s. .
117 24. 1. 2021, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SKTO Duchcov z.s. .
118 24. 1. 2021, 14:00 TJ VEROS - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
119 24. 1. 2021, 14:00 VSK Spartak Děčín - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
120 16. 1. 2021, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
25. kolo
121 31. 1. 2021, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VK Litvínov .
122 31. 1. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VSK Spartak Děčín .
123 31. 1. 2021, 10:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - TJ VEROS .
124 31. 1. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
125 31. 1. 2021, 10:00 SKTO Duchcov z.s. - VTK Čížkovice, z.s. .
26. kolo
126 31. 1. 2021, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VK Litvínov .
127 31. 1. 2021, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VSK Spartak Děčín .
128 31. 1. 2021, 14:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - TJ VEROS .
129 31. 1. 2021, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
130 31. 1. 2021, 14:00 SKTO Duchcov z.s. - VTK Čížkovice, z.s. .
27. kolo
131 14. 2. 2021, 10:00 VK Litvínov - SKTO Duchcov z.s. .
132 14. 2. 2021, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
133 14. 2. 2021, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
134 14. 2. 2021, 10:00 TJ VEROS - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
135 14. 2. 2021, 10:00 VSK Spartak Děčín - VK Šanov Teplice, z.s. .
28. kolo
136 14. 2. 2021, 14:00 VK Litvínov - SKTO Duchcov z.s. .
137 14. 2. 2021, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
138 14. 2. 2021, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
139 14. 2. 2021, 14:00 TJ VEROS - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
140 14. 2. 2021, 14:00 VSK Spartak Děčín - VK Šanov Teplice, z.s. .
29. kolo
141 28. 2. 2021, 10:00 VSK Spartak Děčín - VK Litvínov .
142 28. 2. 2021, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - TJ VEROS .
143 28. 2. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
144 28. 2. 2021, 10:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. .
145 28. 2. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - SKTO Duchcov z.s. .
30. kolo
146 28. 2. 2021, 14:00 VSK Spartak Děčín - VK Litvínov .
147 28. 2. 2021, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - TJ VEROS .
148 28. 2. 2021, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
149 28. 2. 2021, 14:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. .
150 28. 2. 2021, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - SKTO Duchcov z.s. .
31. kolo
151 14. 3. 2021, 10:00 VK Litvínov - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
152 14. 3. 2021, 10:00 SKTO Duchcov z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
153 14. 3. 2021, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
154 21. 2. 2021, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
155 14. 3. 2021, 10:00 TJ VEROS - VSK Spartak Děčín .
32. kolo
156 14. 3. 2021, 14:00 VK Litvínov - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
157 14. 3. 2021, 14:00 SKTO Duchcov z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
158 14. 3. 2021, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
159 21. 2. 2021, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
160 14. 3. 2021, 14:00 TJ VEROS - VSK Spartak Děčín .
33. kolo
161 21. 3. 2021, 10:00 TJ VEROS - VK Litvínov .
162 21. 3. 2021, 10:00 VSK Spartak Děčín - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
163 21. 3. 2021, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. .
164 21. 3. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - SKTO Duchcov z.s. .
165 21. 3. 2021, 10:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
34. kolo
166 21. 3. 2021, 14:00 TJ VEROS - VK Litvínov .
167 21. 3. 2021, 14:00 VSK Spartak Děčín - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
168 21. 3. 2021, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. .
169 21. 3. 2021, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - SKTO Duchcov z.s. .
170 21. 3. 2021, 14:00 SKV Ústí nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
35. kolo
171 28. 3. 2021, 10:00 VK Litvínov - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
172 28. 3. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
173 28. 3. 2021, 10:00 SKTO Duchcov z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
174 28. 3. 2021, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - VSK Spartak Děčín .
175 28. 3. 2021, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - TJ VEROS .
36. kolo
176 28. 3. 2021, 14:00 VK Litvínov - SKV Ústí nad Labem, z.s. .
177 28. 3. 2021, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
178 28. 3. 2021, 14:00 SKTO Duchcov z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
179 28. 3. 2021, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - VSK Spartak Děčín .
180 28. 3. 2021, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - TJ VEROS .
© ČVS 2015-2018