Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
13. kolo
VK Šanov Teplice, z.s.----
Volejbal Ústí nad Labem, z.s.-Asociace sportovních klubů Lovosice z.s.
Chomutov-SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.-Jirkov
VK Sever Žatec, z.s.-Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s.
Příští kolo
VK Šanov Teplice, z.s.----NE25.11.14:00
Volejbal Ústí nad Labem, z.s.-Asociace sportovních klubů Lovosice z.s.NE25.11.14:00
Chomutov-SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.NE25.11.14:00
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.-JirkovNE18.11.14:00
VK Sever Žatec, z.s.-Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s.NE25.11.14:00
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Václav Bolina, mail: vbolina@volny.cz, mobil: 604106980
1. kolo
2 23. 9. 2018, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
3 23. 9. 2018, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
4 23. 9. 2018, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
5 23. 9. 2018, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Chomutov .
2. kolo
7 23. 9. 2018, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
8 23. 9. 2018, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
9 23. 9. 2018, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
10 23. 9. 2018, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Chomutov .
3. kolo
12 30. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
13 30. 9. 2018, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
14 30. 9. 2018, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
15 30. 9. 2018, 10:00 Jirkov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
4. kolo
17 30. 9. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
18 30. 9. 2018, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
19 30. 9. 2018, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
20 30. 9. 2018, 14:00 Jirkov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
5. kolo
22 14. 10. 2018, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Jirkov .
23 7. 10. 2018, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
24 7. 10. 2018, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
25 7. 10. 2018, 10:00 Chomutov - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
6. kolo
27 14. 10. 2018, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Jirkov .
28 7. 10. 2018, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
29 7. 10. 2018, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
30 7. 10. 2018, 14:00 Chomutov - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
7. kolo
32 21. 10. 2018, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Chomutov .
33 21. 10. 2018, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
34 21. 10. 2018, 10:00 Jirkov - VK Šanov Teplice, z.s. .
35 21. 10. 2018, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
8. kolo
37 21. 10. 2018, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Chomutov .
38 21. 10. 2018, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
39 21. 10. 2018, 14:00 Jirkov - VK Šanov Teplice, z.s. .
40 21. 10. 2018, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
9. kolo
42 4. 11. 2018, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
43 4. 11. 2018, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov .
44 4. 11. 2018, 10:00 Chomutov - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
45 4. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
10. kolo
47 4. 11. 2018, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
48 4. 11. 2018, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov .
49 4. 11. 2018, 14:00 Chomutov - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
50 4. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
11. kolo
52 11. 11. 2018, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
53 11. 11. 2018, 10:00 Jirkov - Chomutov .
54 11. 11. 2018, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
55 11. 11. 2018, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
12. kolo
57 11. 11. 2018, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
58 11. 11. 2018, 14:00 Jirkov - Chomutov .
59 11. 11. 2018, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
60 11. 11. 2018, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
13. kolo
62 25. 11. 2018, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
63 25. 11. 2018, 10:00 Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
64 18. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Jirkov .
65 25. 11. 2018, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
14. kolo
67 25. 11. 2018, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
68 25. 11. 2018, 14:00 Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
69 18. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Jirkov .
70 25. 11. 2018, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
15. kolo
72 2. 12. 2018, 10:00 Jirkov - VK Sever Žatec, z.s. .
73 2. 12. 2018, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
74 2. 12. 2018, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Chomutov .
75 2. 12. 2018, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
16. kolo
77 2. 12. 2018, 14:00 Jirkov - VK Sever Žatec, z.s. .
78 2. 12. 2018, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
79 2. 12. 2018, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Chomutov .
80 2. 12. 2018, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
17. kolo
82 9. 12. 2018, 10:00 Chomutov - VK Šanov Teplice, z.s. .
83 9. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
84 9. 12. 2018, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
85 16. 9. 2018, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Jirkov .
18. kolo
87 9. 12. 2018, 14:00 Chomutov - VK Šanov Teplice, z.s. .
88 9. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
89 9. 12. 2018, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
90 16. 9. 2018, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Jirkov .
19. kolo
92 6. 1. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
93 6. 1. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
94 6. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
95 6. 1. 2019, 10:00 Chomutov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
20. kolo
97 6. 1. 2019, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
98 6. 1. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
99 6. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
100 6. 1. 2019, 14:00 Chomutov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
21. kolo
102 13. 1. 2019, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
103 13. 1. 2019, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
104 13. 1. 2019, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
105 13. 1. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov .
22. kolo
107 13. 1. 2019, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
108 13. 1. 2019, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
109 13. 1. 2019, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
110 13. 1. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov .
23. kolo
112 20. 1. 2019, 10:00 Jirkov - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
113 20. 1. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
114 20. 1. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
115 20. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Chomutov .
24. kolo
117 20. 1. 2019, 14:00 Jirkov - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
118 20. 1. 2019, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
119 20. 1. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
120 20. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Chomutov .
25. kolo
122 27. 1. 2019, 10:00 Chomutov - VK Sever Žatec, z.s. .
123 27. 1. 2019, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
124 10. 9. 2018, 17:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Jirkov .
125 27. 1. 2019, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
26. kolo
127 27. 1. 2019, 14:00 Chomutov - VK Sever Žatec, z.s. .
128 27. 1. 2019, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
129 10. 9. 2018, 19:30 VK Šanov Teplice, z.s. - Jirkov .
130 27. 1. 2019, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
27. kolo
132 3. 2. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
133 3. 2. 2019, 10:00 Jirkov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
134 3. 2. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Chomutov .
135 3. 2. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
28. kolo
137 3. 2. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
138 3. 2. 2019, 14:00 Jirkov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
139 3. 2. 2019, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Chomutov .
140 3. 2. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
29. kolo
142 10. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
143 10. 2. 2019, 10:00 Chomutov - Jirkov .
144 10. 2. 2019, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
145 10. 2. 2019, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
30. kolo
147 10. 2. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
148 10. 2. 2019, 14:00 Chomutov - Jirkov .
149 10. 2. 2019, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
150 10. 2. 2019, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
31. kolo
152 3. 3. 2019, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
153 3. 3. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Chomutov .
154 3. 3. 2019, 10:00 Jirkov - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
155 3. 3. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
32. kolo
157 3. 3. 2019, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
158 3. 3. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Chomutov .
159 3. 3. 2019, 14:00 Jirkov - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
160 3. 3. 2019, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
33. kolo
162 24. 3. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Jirkov .
163 24. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
164 24. 3. 2019, 10:00 Chomutov - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
165 24. 3. 2019, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
34. kolo
167 24. 3. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Jirkov .
168 24. 3. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
169 24. 3. 2019, 14:00 Chomutov - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
170 24. 3. 2019, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
35. kolo
172 31. 3. 2019, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Chomutov .
173 31. 3. 2019, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
174 31. 3. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
175 7. 4. 2019, 10:00 Jirkov - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
36. kolo
177 31. 3. 2019, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Chomutov .
178 31. 3. 2019, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. .
179 31. 3. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
180 7. 4. 2019, 14:00 Jirkov - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
© ČVS 2015-2018