27. kolo
----Asociace sportovních klubů Lovosice z.s.
SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.-VK Šanov Teplice, z.s.
Jirkov-Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s.-Chomutov
VK Sever Žatec, z.s.----
Příští kolo
----Asociace sportovních klubů Lovosice z.s.NE3.2.14:00
SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.-VK Šanov Teplice, z.s.NE3.2.14:00
Jirkov-Volejbal Ústí nad Labem, z.s.NE3.2.14:00
Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s.-ChomutovNE3.2.14:00
VK Sever Žatec, z.s.----NE3.2.14:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Volejbal Ústí nad Labem, z.s.1410202 37:1134
2 VK Šanov Teplice, z.s.108011 27:625
3 VK Sever Žatec, z.s.87010 23:422
4 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s.87001 21:521
5 Jirkov1660010 20:3118
6 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.1421110 12:359
7 Chomutov101117 8:266
8 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s.1210011 3:333
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Václav Bolina, mail: vbolina@volny.cz, mobil: 604106980
1. kolo
2 2. 12. 2018, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:3 (-12,-15,-14)
3 16. 12. 2018, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - VK Sever Žatec, z.s. Trefný M.
5 23. 9. 2018, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Chomutov 3:0 (12,15,9)
2. kolo
7 2. 12. 2018, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:3 (-13,-14,-5)
8 16. 12. 2018, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - VK Sever Žatec, z.s. Trefný M.
10 23. 9. 2018, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Chomutov 3:0 (12,16,14)
3. kolo
13 10. 3. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
14 30. 9. 2018, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 3:0 (4,10,7)
15 30. 9. 2018, 10:00 Jirkov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (15,20,10)
4. kolo
18 10. 3. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
19 30. 9. 2018, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 3:0 (8,5,6)
20 30. 9. 2018, 14:00 Jirkov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:1 (19,-20,12,24)
5. kolo
22 14. 10. 2018, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Jirkov 0:3 (-12,-17,-11)
23 6. 10. 2018, 11:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. Beerová I.
24 7. 10. 2018, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 0:3 (-13,-18,-14)
6. kolo
27 14. 10. 2018, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Jirkov 0:3 (-20,-7,-11)
28 6. 10. 2018, 16:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. Beerová I.
29 7. 10. 2018, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 3:2 (-17,19,-15,22,2)
7. kolo
32 14. 10. 2018, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Chomutov 3:0 (9,11,12)
33 21. 10. 2018, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 3:1 (-21,10,9,26)
34 27. 9. 2018, 16:00 Jirkov - VK Šanov Teplice, z.s. 0:3 (-13,-14,-13)
35 21. 10. 2018, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 3:0 (10,13,23)
8. kolo
37 14. 10. 2018, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Chomutov 3:0 (15,17,14)
38 21. 10. 2018, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-14,-21,-23)
39 27. 9. 2018, 19:00 Jirkov - VK Šanov Teplice, z.s. 0:3 (-16,-15,-15)
40 21. 10. 2018, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 3:0 (5,18,17)
9. kolo
42 4. 11. 2018, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (5,9,10)
43 4. 11. 2018, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov 3:0 (21,9,16)
44 4. 11. 2018, 10:00 Chomutov - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. Kinderman M.
10. kolo
47 4. 11. 2018, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (10,7,9)
48 4. 11. 2018, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov 3:0 (23,12,19)
49 4. 11. 2018, 14:00 Chomutov - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. Kinderman M.
11. kolo
53 11. 11. 2018, 10:00 Jirkov - Chomutov 3:0 (22,5,9)
54 11. 11. 2018, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-12,-17,-19)
55 7. 11. 2018, 17:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. Teplice 0:3 (-9,-13,-6)
12. kolo
58 11. 11. 2018, 14:00 Jirkov - Chomutov 3:0 (8,19,21)
59 11. 11. 2018, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-12,-7,-12)
60 7. 11. 2018, 19:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. Teplice 0:3 (-11,-16,-8)
13. kolo
62 25. 11. 2018, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 3:0 (11,4,7)
63 25. 11. 2018, 10:00 Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:2 (18,-14,-11,12,10)
65 17. 3. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
14. kolo
67 25. 11. 2018, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 3:0 (7,4,12)
68 25. 11. 2018, 14:00 Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:3 (-15,16,23,-13,-9)
70 17. 3. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
15. kolo
72 2. 12. 2018, 10:00 Jirkov - VK Sever Žatec, z.s. 0:3 (-16,-12,-10)
74 2. 12. 2018, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Chomutov 3:0 (21,15,21)
75 2. 12. 2018, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 2:3 (19,-8,-21,23,-7)
16. kolo
77 2. 12. 2018, 14:00 Jirkov - VK Sever Žatec, z.s. 1:3 (-20,24,-14,-12)
79 2. 12. 2018, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Chomutov 0:3 (-17,-10,-23)
80 2. 12. 2018, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 1:3 (-13,14,-17,-22)
17. kolo
82 5. 1. 2019, 10:00 Chomutov - VK Šanov Teplice, z.s. Klicmanová L.
84 18. 11. 2018, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (9,15,8)
85 16. 9. 2018, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Jirkov 3:1 (8,10,-24,12)
18. kolo
87 5. 1. 2019, 14:00 Chomutov - VK Šanov Teplice, z.s. Klicmanová L.
89 18. 11. 2018, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (11,10,11)
90 16. 9. 2018, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Jirkov 3:0 (20,15,14)
19. kolo
92 6. 1. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Procházka J.
93 6. 1. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. Vrbata J.
95 6. 1. 2019, 10:00 Chomutov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
20. kolo
97 6. 1. 2019, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Procházka J.
98 6. 1. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. Vrbata J.
100 6. 1. 2019, 14:00 Chomutov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
21. kolo
103 13. 1. 2019, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. Onderčin J.
104 13. 1. 2019, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. Trefný M.
105 13. 1. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov .
22. kolo
108 13. 1. 2019, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. Onderčin J.
109 13. 1. 2019, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. Trefný M.
110 13. 1. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov .
23. kolo
112 20. 1. 2019, 10:00 Jirkov - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
113 20. 1. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
114 20. 1. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
24. kolo
117 20. 1. 2019, 14:00 Jirkov - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
118 20. 1. 2019, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
119 20. 1. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
25. kolo
122 12. 1. 2019, 10:00 Chomutov - VK Sever Žatec, z.s. Klicmanová L.
123 27. 1. 2019, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
124 10. 9. 2018, 17:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Jirkov 3:0 (10,12,24)
125 27. 1. 2019, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
26. kolo
127 12. 1. 2019, 14:00 Chomutov - VK Sever Žatec, z.s. Klicmanová L.
128 27. 1. 2019, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
129 10. 9. 2018, 19:30 VK Šanov Teplice, z.s. - Jirkov 3:0 (12,18,11)
130 27. 1. 2019, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
27. kolo
132 3. 2. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
133 3. 2. 2019, 10:00 Jirkov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
134 3. 2. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Chomutov .
28. kolo
137 3. 2. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
138 3. 2. 2019, 14:00 Jirkov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
139 3. 2. 2019, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Chomutov .
29. kolo
143 10. 2. 2019, 10:00 Chomutov - Jirkov .
144 10. 2. 2019, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
145 10. 2. 2019, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
30. kolo
148 10. 2. 2019, 14:00 Chomutov - Jirkov .
149 10. 2. 2019, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
150 10. 2. 2019, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
31. kolo
152 3. 3. 2019, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
153 3. 3. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Chomutov .
155 3. 3. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
32. kolo
157 3. 3. 2019, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
158 3. 3. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Chomutov .
160 3. 3. 2019, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
33. kolo
162 24. 3. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Jirkov .
164 24. 3. 2019, 10:00 Chomutov - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
165 24. 3. 2019, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
34. kolo
167 24. 3. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Jirkov .
169 24. 3. 2019, 14:00 Chomutov - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
170 24. 3. 2019, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
35. kolo
172 31. 3. 2019, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Chomutov .
174 24. 2. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
175 7. 4. 2019, 10:00 Jirkov - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
36. kolo
177 31. 3. 2019, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Chomutov .
179 24. 2. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
180 7. 4. 2019, 14:00 Jirkov - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
© ČVS 2015-2018