9. kolo
Asociace sportovních klubů Lovosice z.s.----
VK Šanov Teplice, z.s.3:0SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.(5, 9, 10)
Volejbal Ústí nad Labem, z.s.3:0Jirkov(21, 9, 16)
Chomutov-Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s.
----VK Sever Žatec, z.s.
Příští kolo
Asociace sportovních klubů Lovosice z.s.----NE4.11.14:00
VK Šanov Teplice, z.s.3:0SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.NE4.11.14:00
Volejbal Ústí nad Labem, z.s.3:0JirkovNE4.11.14:00
Chomutov-Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s.NE4.11.14:00
----VK Sever Žatec, z.s.NE4.11.14:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VK Sever Žatec, z.s.1615010 47:546
2 Volejbal Ústí nad Labem, z.s.1612202 43:1140
3 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s.1211001 33:633
4 VK Šanov Teplice, z.s.1410013 34:1231
5 Jirkov1880010 26:3124
6 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.1821114 13:479
7 Chomutov1611113 8:446
8 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s.1810017 3:513
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Václav Bolina, mail: vbolina@volny.cz, mobil: 604106980
1. kolo
2 2. 12. 2018, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:3 (-12,-15,-14)
3 16. 12. 2018, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 0:3 (-8,-9,-10)
5 23. 9. 2018, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Chomutov 3:0 (12,15,9)
2. kolo
7 2. 12. 2018, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:3 (-13,-14,-5)
8 16. 12. 2018, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 0:3 (-5,-5,-16)
10 23. 9. 2018, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Chomutov 3:0 (12,16,14)
3. kolo
13 10. 3. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
14 30. 9. 2018, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 3:0 (4,10,7)
15 30. 9. 2018, 10:00 Jirkov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (15,20,10)
4. kolo
18 10. 3. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
19 30. 9. 2018, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 3:0 (8,5,6)
20 30. 9. 2018, 14:00 Jirkov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:1 (19,-20,12,24)
5. kolo
22 14. 10. 2018, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Jirkov 0:3 (-12,-17,-11)
23 6. 10. 2018, 11:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. Beerová I.
24 7. 10. 2018, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 0:3 (-13,-18,-14)
6. kolo
27 14. 10. 2018, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Jirkov 0:3 (-20,-7,-11)
28 6. 10. 2018, 16:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. Beerová I.
29 7. 10. 2018, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 3:2 (-17,19,-15,22,2)
7. kolo
32 14. 10. 2018, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Chomutov 3:0 (9,11,12)
33 21. 10. 2018, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 3:1 (-21,10,9,26)
34 27. 9. 2018, 16:00 Jirkov - VK Šanov Teplice, z.s. 0:3 (-13,-14,-13)
35 21. 10. 2018, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 3:0 (10,13,23)
8. kolo
37 14. 10. 2018, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Chomutov 3:0 (15,17,14)
38 21. 10. 2018, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-14,-21,-23)
39 27. 9. 2018, 19:00 Jirkov - VK Šanov Teplice, z.s. 0:3 (-16,-15,-15)
40 21. 10. 2018, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 3:0 (5,18,17)
9. kolo
42 4. 11. 2018, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (5,9,10)
43 4. 11. 2018, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov 3:0 (21,9,16)
44 4. 11. 2018, 10:00 Chomutov - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. Kinderman M.
10. kolo
47 4. 11. 2018, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (10,7,9)
48 4. 11. 2018, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov 3:0 (23,12,19)
49 4. 11. 2018, 14:00 Chomutov - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. Kinderman M.
11. kolo
53 11. 11. 2018, 10:00 Jirkov - Chomutov 3:0 (22,5,9)
54 11. 11. 2018, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-12,-17,-19)
55 7. 11. 2018, 17:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. Teplice 0:3 (-9,-13,-6)
12. kolo
58 11. 11. 2018, 14:00 Jirkov - Chomutov 3:0 (8,19,21)
59 11. 11. 2018, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-12,-7,-12)
60 7. 11. 2018, 19:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. Teplice 0:3 (-11,-16,-8)
13. kolo
62 25. 11. 2018, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 3:0 (11,4,7)
63 25. 11. 2018, 10:00 Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:2 (18,-14,-11,12,10)
65 17. 3. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
14. kolo
67 25. 11. 2018, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 3:0 (7,4,12)
68 25. 11. 2018, 14:00 Chomutov - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 2:3 (-15,16,23,-13,-9)
70 17. 3. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
15. kolo
72 2. 12. 2018, 10:00 Jirkov - VK Sever Žatec, z.s. 0:3 (-16,-12,-10)
74 2. 12. 2018, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Chomutov 3:0 (21,15,21)
75 2. 12. 2018, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 2:3 (19,-8,-21,23,-7)
16. kolo
77 2. 12. 2018, 14:00 Jirkov - VK Sever Žatec, z.s. 1:3 (-20,24,-14,-12)
79 2. 12. 2018, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Chomutov 0:3 (-17,-10,-23)
80 2. 12. 2018, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 1:3 (-13,14,-17,-22)
17. kolo
82 5. 1. 2019, 10:00 Chomutov - VK Šanov Teplice, z.s. 0:3 (-13,-21,-13)
84 18. 11. 2018, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (9,15,8)
85 16. 9. 2018, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Jirkov 3:1 (8,10,-24,12)
18. kolo
87 5. 1. 2019, 14:00 Chomutov - VK Šanov Teplice, z.s. 0:3 (-12,-11,-14)
89 18. 11. 2018, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (11,10,11)
90 16. 9. 2018, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Jirkov 3:0 (20,15,14)
19. kolo
92 6. 1. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:1 (12,15,-24,19)
93 6. 1. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 3:0 (9,6,3)
95 6. 1. 2019, 10:00 Chomutov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-16,-21,-10)
20. kolo
97 6. 1. 2019, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3:0 (14,13,17)
98 6. 1. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 3:0 (8,7,3)
100 6. 1. 2019, 14:00 Chomutov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0:3 (-21,-14,-20)
21. kolo
103 13. 1. 2019, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 0:3 (-14,-13,-22)
104 13. 1. 2019, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:3 (-15,-8,-6)
105 13. 1. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov 0:3 (-16,-21,-18)
22. kolo
108 13. 1. 2019, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. 1:3 (-16,26,-11,-23)
109 13. 1. 2019, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:3 (-11,-7,-13)
110 13. 1. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Jirkov 0:3 (-23,-12,-9)
23. kolo
112 20. 1. 2019, 09:00 Jirkov - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. Drugda F.
113 20. 1. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. Beerová I.
114 20. 1. 2019, 11:00 VK Sever Žatec, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. Vrbata J.
24. kolo
117 20. 1. 2019, 13:00 Jirkov - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. Drugda F.
118 20. 1. 2019, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. Beerová I.
119 20. 1. 2019, 15:00 VK Sever Žatec, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. Vrbata J.
25. kolo
122 12. 1. 2019, 10:00 Chomutov - VK Sever Žatec, z.s. 0:3 (-16,-20,-9)
123 27. 1. 2019, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. Bolina V.
124 10. 9. 2018, 17:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Jirkov 3:0 (10,12,24)
125 27. 1. 2019, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Trefný M.
26. kolo
127 12. 1. 2019, 14:00 Chomutov - VK Sever Žatec, z.s. 0:3 (-15,-21,-8)
128 27. 1. 2019, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. Bolina V.
129 10. 9. 2018, 19:30 VK Šanov Teplice, z.s. - Jirkov 3:0 (12,18,11)
130 27. 1. 2019, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. Trefný M.
27. kolo
132 3. 2. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. Procházka J.
133 3. 2. 2019, 10:00 Jirkov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. Drugda F.
134 3. 2. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Chomutov Beerová I.
28. kolo
137 3. 2. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. Procházka J.
138 3. 2. 2019, 14:00 Jirkov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. Drugda F.
139 3. 2. 2019, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Chomutov Beerová I.
29. kolo
143 10. 2. 2019, 10:00 Chomutov - Jirkov .
144 10. 2. 2019, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
145 10. 2. 2019, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
30. kolo
148 10. 2. 2019, 14:00 Chomutov - Jirkov .
149 10. 2. 2019, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. .
150 10. 2. 2019, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
31. kolo
152 3. 3. 2019, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
153 3. 3. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Chomutov .
155 3. 3. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
32. kolo
157 3. 3. 2019, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s. .
158 3. 3. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - Chomutov .
160 3. 3. 2019, 14:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
33. kolo
162 24. 3. 2019, 10:00 VK Sever Žatec, z.s. - Jirkov .
164 24. 3. 2019, 10:00 Chomutov - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
165 24. 3. 2019, 10:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
34. kolo
167 24. 3. 2019, 14:00 VK Sever Žatec, z.s. - Jirkov .
169 24. 3. 2019, 14:00 Chomutov - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
170 24. 3. 2019, 14:00 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. .
35. kolo
172 31. 3. 2019, 10:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Chomutov .
174 24. 2. 2019, 10:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
175 7. 4. 2019, 10:00 Jirkov - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
36. kolo
177 31. 3. 2019, 14:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Chomutov .
179 24. 2. 2019, 14:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - VK Sever Žatec, z.s. .
180 7. 4. 2019, 14:00 Jirkov - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
© ČVS 2015-2018