Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 18:1 | 467:237 | 18 | |
2 | VTK Čížkovice, z.s. | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 18:2 | 495:370 | 18 | |
3 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 18:5 | 550:399 | 17 | |
4 | SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 15:8 | 524:467 | 13 | |
5 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6:7 | 228:281 | 6 | |
6 | Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 9:12 | 423:421 | 6 | |
7 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 7:12 | 337:324 | 6 | |
8 | TJ VEROS Chomutov z.s. | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2:18 | 324:486 | 0 | |
9 | VK Šanov Teplice, z.s. | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1:12 | 223:320 | 0 | |
10 | VK Litvínov | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1:18 | 209:475 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27. 9. 2020, 10:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | VK Litvínov | 3:0 (0,0,0) | ||
2 | 27. 9. 2020, 10:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | TJ VEROS | 3:1 (4,18,-21,23) | ||
3 | 27. 9. 2020, 10:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | VSK Spartak Děčín | 3:1 (-17,15,13,21) | ||
4 | 20. 2. 2021, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . | ||
5 | 27. 9. 2020, 10:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | 2:3 (24,20,-23,-13,-7) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 27. 9. 2020, 14:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | VK Litvínov | 3:0 (0,0,0) | ||
7 | 27. 9. 2020, 14:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | TJ VEROS | 3:0 (16,20,12) | ||
8 | 27. 9. 2020, 14:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | VSK Spartak Děčín | 3:0 (8,21,17) | ||
9 | 20. 2. 2021, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . | ||
10 | 27. 9. 2020, 14:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | 1:3 (-22,-21,21,-21) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 4. 10. 2020, 10:00 | VK Litvínov | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | 0:3 (-12,-17,-10) | ||
12 | 5. 10. 2020, 15:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | 0:3 (-11,-22,-22) | ||
13 | 4. 10. 2020, 10:00 | VSK Spartak Děčín | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | 3:0 (15,10,14) | ||
14 | 4. 10. 2020, 10:00 | TJ VEROS | - | SKTO Duchcov z.s. | 0:3 (-11,-12,-12) | ||
15 | 4. 10. 2020, 10:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | VTK Čížkovice, z.s. | 0:3 (-12,-20,-24) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 4. 10. 2020, 14:00 | VK Litvínov | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | 1:3 (-17,25,-7,-12) | ||
17 | 5. 10. 2020, 18:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | 0:3 (-18,-18,-18) | ||
18 | 4. 10. 2020, 14:00 | VSK Spartak Děčín | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | 3:0 (6,10,8) | ||
19 | 4. 10. 2020, 14:00 | TJ VEROS | - | SKTO Duchcov z.s. | 0:3 (-14,-13,-13) | ||
20 | 4. 10. 2020, 14:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | VTK Čížkovice, z.s. | 1:3 (-21,22,-24,-19) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 11. 10. 2020, 10:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | VK Litvínov | 3:0 (11,14,18) | ||
22 | 11. 10. 2020, 10:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | 3:0 (4,12,4) | ||
23 | 11. 10. 2020, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | TJ VEROS | 3:0 (21,8,19) | ||
24 | 11. 10. 2020, 10:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | VSK Spartak Děčín | 3:1 (-17,17,19,17) | ||
25 | 11. 10. 2020, 10:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | VK Šanov Teplice, z.s. | 3:1 (12,-20,18,15) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | 11. 10. 2020, 14:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | VK Litvínov | 3:0 (21,23,20) | ||
27 | 11. 10. 2020, 14:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | 3:0 (8,10,4) | ||
28 | 11. 10. 2020, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | TJ VEROS | 3:1 (-14,21,13,24) | ||
29 | 11. 10. 2020, 14:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | VSK Spartak Děčín | 3:1 (17,-24,11,21) | ||
30 | 11. 10. 2020, 14:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | VK Šanov Teplice, z.s. | 3:0 (11,23,10) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 25. 10. 2020, 10:00 | VK Litvínov | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . | ||
32 | 25. 10. 2020, 10:00 | VSK Spartak Děčín | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | . | ||
33 | 25. 10. 2020, 10:00 | TJ VEROS | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
34 | 25. 10. 2020, 10:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . | ||
35 | 25. 10. 2020, 10:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | SKTO Duchcov z.s. | . |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | 25. 10. 2020, 14:00 | VK Litvínov | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . | ||
37 | 25. 10. 2020, 14:00 | VSK Spartak Děčín | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | . | ||
38 | 25. 10. 2020, 14:00 | TJ VEROS | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
39 | 25. 10. 2020, 14:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . | ||
40 | 25. 10. 2020, 14:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | SKTO Duchcov z.s. | . |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 8. 11. 2020, 10:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | VK Litvínov | . | ||
42 | 8. 11. 2020, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | VTK Čížkovice, z.s. | . | ||
43 | 8. 11. 2020, 10:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
44 | 8. 11. 2020, 10:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | TJ VEROS | . | ||
45 | 8. 11. 2020, 10:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | VSK Spartak Děčín | . |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 8. 11. 2020, 14:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | VK Litvínov | . | ||
47 | 8. 11. 2020, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | VTK Čížkovice, z.s. | . | ||
48 | 8. 11. 2020, 14:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
49 | 8. 11. 2020, 14:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | TJ VEROS | . | ||
50 | 8. 11. 2020, 14:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | VSK Spartak Děčín | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
51 | 15. 11. 2020, 10:00 | VK Litvínov | - | VSK Spartak Děčín | . | ||
52 | 15. 11. 2020, 10:00 | TJ VEROS | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . | ||
53 | 15. 11. 2020, 10:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | . | ||
54 | 15. 11. 2020, 10:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
55 | 15. 11. 2020, 10:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
56 | 15. 11. 2020, 14:00 | VK Litvínov | - | VSK Spartak Děčín | . | ||
57 | 15. 11. 2020, 14:00 | TJ VEROS | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . | ||
58 | 15. 11. 2020, 14:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | . | ||
59 | 15. 11. 2020, 14:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
60 | 15. 11. 2020, 14:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 29. 11. 2020, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | VK Litvínov | . | ||
62 | 29. 11. 2020, 10:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | SKTO Duchcov z.s. | . | ||
63 | 29. 11. 2020, 10:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | VTK Čížkovice, z.s. | . | ||
64 | 22. 11. 2020, 10:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
65 | 29. 11. 2020, 10:00 | VSK Spartak Děčín | - | TJ VEROS | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
66 | 29. 11. 2020, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | VK Litvínov | . | ||
67 | 29. 11. 2020, 14:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | SKTO Duchcov z.s. | . | ||
68 | 29. 11. 2020, 14:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | VTK Čížkovice, z.s. | . | ||
69 | 22. 11. 2020, 14:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
70 | 29. 11. 2020, 14:00 | VSK Spartak Děčín | - | TJ VEROS | . |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
71 | 6. 12. 2020, 10:00 | VK Litvínov | - | TJ VEROS | . | ||
72 | 6. 12. 2020, 10:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | VSK Spartak Děčín | . | ||
73 | 6. 12. 2020, 10:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . | ||
74 | 6. 12. 2020, 10:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | . | ||
75 | 6. 12. 2020, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | 6. 12. 2020, 14:00 | VK Litvínov | - | TJ VEROS | . | ||
77 | 6. 12. 2020, 14:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | VSK Spartak Děčín | . | ||
78 | 6. 12. 2020, 14:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . | ||
79 | 6. 12. 2020, 14:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | . | ||
80 | 6. 12. 2020, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 13. 12. 2020, 10:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | VK Litvínov | . | ||
82 | 13. 12. 2020, 10:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . | ||
83 | 13. 12. 2020, 10:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | SKTO Duchcov z.s. | . | ||
84 | 13. 12. 2020, 10:00 | VSK Spartak Děčín | - | VTK Čížkovice, z.s. | . | ||
85 | 13. 12. 2020, 10:00 | TJ VEROS | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
86 | 13. 12. 2020, 14:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | VK Litvínov | . | ||
87 | 13. 12. 2020, 14:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . | ||
88 | 13. 12. 2020, 14:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | SKTO Duchcov z.s. | . | ||
89 | 13. 12. 2020, 14:00 | VSK Spartak Děčín | - | VTK Čížkovice, z.s. | . | ||
90 | 13. 12. 2020, 14:00 | TJ VEROS | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
91 | 20. 12. 2020, 10:00 | VK Litvínov | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
92 | 20. 12. 2020, 10:00 | TJ VEROS | - | VTK Čížkovice, z.s. | . | ||
93 | 20. 12. 2020, 10:00 | VSK Spartak Děčín | - | SKTO Duchcov z.s. | . | ||
94 | 20. 12. 2020, 10:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . | ||
95 | 20. 12. 2020, 10:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
96 | 20. 12. 2020, 14:00 | VK Litvínov | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
97 | 20. 12. 2020, 14:00 | TJ VEROS | - | VTK Čížkovice, z.s. | . | ||
98 | 20. 12. 2020, 14:00 | VSK Spartak Děčín | - | SKTO Duchcov z.s. | . | ||
99 | 20. 12. 2020, 14:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . | ||
100 | 20. 12. 2020, 14:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . |
21. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 10. 1. 2021, 10:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | VK Litvínov | . | ||
102 | 10. 1. 2021, 10:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . | ||
103 | 10. 1. 2021, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | VSK Spartak Děčín | . | ||
104 | 10. 1. 2021, 10:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | TJ VEROS | . | ||
105 | 10. 1. 2021, 10:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . |
22. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
106 | 10. 1. 2021, 14:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | VK Litvínov | . | ||
107 | 10. 1. 2021, 14:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . | ||
108 | 10. 1. 2021, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | VSK Spartak Děčín | . | ||
109 | 10. 1. 2021, 14:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | TJ VEROS | . | ||
110 | 10. 1. 2021, 14:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . |
23. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
111 | 24. 1. 2021, 10:00 | VK Litvínov | - | VTK Čížkovice, z.s. | . | ||
112 | 24. 1. 2021, 10:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | SKTO Duchcov z.s. | . | ||
113 | 24. 1. 2021, 10:00 | TJ VEROS | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . | ||
114 | 24. 1. 2021, 10:00 | VSK Spartak Děčín | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
115 | 16. 1. 2021, 10:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | . |
24. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
116 | 24. 1. 2021, 14:00 | VK Litvínov | - | VTK Čížkovice, z.s. | . | ||
117 | 24. 1. 2021, 14:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | SKTO Duchcov z.s. | . | ||
118 | 24. 1. 2021, 14:00 | TJ VEROS | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . | ||
119 | 24. 1. 2021, 14:00 | VSK Spartak Děčín | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
120 | 16. 1. 2021, 14:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | . |
25. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
121 | 31. 1. 2021, 10:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | VK Litvínov | . | ||
122 | 31. 1. 2021, 10:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | VSK Spartak Děčín | . | ||
123 | 31. 1. 2021, 10:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | TJ VEROS | . | ||
124 | 31. 1. 2021, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
125 | 31. 1. 2021, 10:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | VTK Čížkovice, z.s. | . |
26. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
126 | 31. 1. 2021, 14:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | VK Litvínov | . | ||
127 | 31. 1. 2021, 14:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | VSK Spartak Děčín | . | ||
128 | 31. 1. 2021, 14:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | TJ VEROS | . | ||
129 | 31. 1. 2021, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
130 | 31. 1. 2021, 14:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | VTK Čížkovice, z.s. | . |
27. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
131 | 14. 2. 2021, 10:00 | VK Litvínov | - | SKTO Duchcov z.s. | . | ||
132 | 14. 2. 2021, 10:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . | ||
133 | 14. 2. 2021, 10:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
134 | 14. 2. 2021, 10:00 | TJ VEROS | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | . | ||
135 | 14. 2. 2021, 10:00 | VSK Spartak Děčín | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . |
28. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
136 | 14. 2. 2021, 14:00 | VK Litvínov | - | SKTO Duchcov z.s. | . | ||
137 | 14. 2. 2021, 14:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . | ||
138 | 14. 2. 2021, 14:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
139 | 14. 2. 2021, 14:00 | TJ VEROS | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | . | ||
140 | 14. 2. 2021, 14:00 | VSK Spartak Děčín | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . |
29. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
141 | 28. 2. 2021, 10:00 | VSK Spartak Děčín | - | VK Litvínov | . | ||
142 | 28. 2. 2021, 10:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | TJ VEROS | . | ||
143 | 28. 2. 2021, 10:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
144 | 28. 2. 2021, 10:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | VTK Čížkovice, z.s. | . | ||
145 | 28. 2. 2021, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | SKTO Duchcov z.s. | . |
30. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
146 | 28. 2. 2021, 14:00 | VSK Spartak Děčín | - | VK Litvínov | . | ||
147 | 28. 2. 2021, 14:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | TJ VEROS | . | ||
148 | 28. 2. 2021, 14:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
149 | 28. 2. 2021, 14:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | VTK Čížkovice, z.s. | . | ||
150 | 28. 2. 2021, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | SKTO Duchcov z.s. | . |
31. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
151 | 14. 3. 2021, 10:00 | VK Litvínov | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . | ||
152 | 14. 3. 2021, 10:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
153 | 14. 3. 2021, 10:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | . | ||
154 | 21. 2. 2021, 10:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . | ||
155 | 14. 3. 2021, 10:00 | TJ VEROS | - | VSK Spartak Děčín | . |
32. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
156 | 14. 3. 2021, 14:00 | VK Litvínov | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . | ||
157 | 14. 3. 2021, 14:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
158 | 14. 3. 2021, 14:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | . | ||
159 | 21. 2. 2021, 14:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . | ||
160 | 14. 3. 2021, 14:00 | TJ VEROS | - | VSK Spartak Děčín | . |
33. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
161 | 21. 3. 2021, 10:00 | TJ VEROS | - | VK Litvínov | . | ||
162 | 21. 3. 2021, 10:00 | VSK Spartak Děčín | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
163 | 21. 3. 2021, 10:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | VTK Čížkovice, z.s. | . | ||
164 | 21. 3. 2021, 10:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | SKTO Duchcov z.s. | . | ||
165 | 21. 3. 2021, 10:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . |
34. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
166 | 21. 3. 2021, 14:00 | TJ VEROS | - | VK Litvínov | . | ||
167 | 21. 3. 2021, 14:00 | VSK Spartak Děčín | - | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
168 | 21. 3. 2021, 14:00 | VK Šanov Teplice, z.s. | - | VTK Čížkovice, z.s. | . | ||
169 | 21. 3. 2021, 14:00 | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | - | SKTO Duchcov z.s. | . | ||
170 | 21. 3. 2021, 14:00 | SKV Ústí nad Labem, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | . |
35. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
171 | 28. 3. 2021, 10:00 | VK Litvínov | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
172 | 28. 3. 2021, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | . | ||
173 | 28. 3. 2021, 10:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . | ||
174 | 28. 3. 2021, 10:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | VSK Spartak Děčín | . | ||
175 | 28. 3. 2021, 10:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | TJ VEROS | . |
36. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
176 | 28. 3. 2021, 14:00 | VK Litvínov | - | SKV Ústí nad Labem, z.s. | . | ||
177 | 28. 3. 2021, 14:00 | Tělocvičná jednota Sokol Libochovice | - | Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. | . | ||
178 | 28. 3. 2021, 14:00 | SKTO Duchcov z.s. | - | VK Šanov Teplice, z.s. | . | ||
179 | 28. 3. 2021, 14:00 | VTK Čížkovice, z.s. | - | VSK Spartak Děčín | . | ||
180 | 28. 3. 2021, 14:00 | Volejbal Ústí nad Labem, z.s. | - | TJ VEROS | . |