Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
20. kolo
----Universitní sportovní klub Slávie
Jirkov-Roudnice nad Labem
SK Volejbal Česká Kamenice, z.s.-Most - Vtelno
Volejbalový klub Teplice z.s.-VK Slovan Chabařovice "B"
Příští kolo
Volejbalový klub Teplice z.s.----SO9.2.10:00
VK Slovan Chabařovice "B"-SK Volejbal Česká Kamenice, z.s.SO9.2.10:00
Most - Vtelno-JirkovSO9.2.10:00
Roudnice nad Labem-Universitní sportovní klub SlávieSO9.2.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Jirkov00000 0:00
2 Universitní sportovní klub Slávie00000 0:00
3 Roudnice nad Labem00000 0:00
4 Most - Vtelno00000 0:00
5 VK Slovan Chabařovice "B"00000 0:00
6 Volejbalový klub Teplice z.s.00000 0:00
7 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s.00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Luboš Pajer, mail: lubos3@gmail.com, mobil: 724643724
1. kolo
2 6. 10. 2018, 10:00 Universitní sportovní klub Slávie - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. .
3 6. 10. 2018, 10:00 Roudnice nad Labem - Volejbalový klub Teplice z.s. .
4 6. 10. 2018, 10:00 Most - Vtelno - VK Slovan Chabařovice "B" .
2. kolo
6 6. 10. 2018, 14:00 Universitní sportovní klub Slávie - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. .
7 6. 10. 2018, 14:00 Roudnice nad Labem - Volejbalový klub Teplice z.s. .
8 6. 10. 2018, 14:00 Most - Vtelno - VK Slovan Chabařovice "B" .
3. kolo
10 13. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Most - Vtelno .
11 13. 10. 2018, 10:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Roudnice nad Labem .
12 13. 10. 2018, 10:00 Jirkov - Universitní sportovní klub Slávie .
4. kolo
14 13. 10. 2018, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Most - Vtelno .
15 13. 10. 2018, 14:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Roudnice nad Labem .
16 13. 10. 2018, 14:00 Jirkov - Universitní sportovní klub Slávie .
5. kolo
18 20. 10. 2018, 10:00 Roudnice nad Labem - Jirkov .
19 20. 10. 2018, 10:00 Most - Vtelno - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. .
20 20. 10. 2018, 10:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Volejbalový klub Teplice z.s. .
6. kolo
22 20. 10. 2018, 14:00 Roudnice nad Labem - Jirkov .
23 20. 10. 2018, 14:00 Most - Vtelno - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. .
24 20. 10. 2018, 14:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Volejbalový klub Teplice z.s. .
7. kolo
26 3. 11. 2018, 10:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - VK Slovan Chabařovice "B" .
27 3. 11. 2018, 10:00 Jirkov - Most - Vtelno .
28 3. 11. 2018, 10:00 Universitní sportovní klub Slávie - Roudnice nad Labem .
8. kolo
30 3. 11. 2018, 14:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - VK Slovan Chabařovice "B" .
31 3. 11. 2018, 14:00 Jirkov - Most - Vtelno .
32 3. 11. 2018, 14:00 Universitní sportovní klub Slávie - Roudnice nad Labem .
9. kolo
34 10. 11. 2018, 10:00 Most - Vtelno - Universitní sportovní klub Slávie .
35 10. 11. 2018, 10:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Jirkov .
36 10. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. .
10. kolo
38 10. 11. 2018, 14:00 Most - Vtelno - Universitní sportovní klub Slávie .
39 10. 11. 2018, 14:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Jirkov .
40 10. 11. 2018, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. .
11. kolo
42 17. 11. 2018, 10:00 Jirkov - Volejbalový klub Teplice z.s. .
43 17. 11. 2018, 10:00 Universitní sportovní klub Slávie - VK Slovan Chabařovice "B" .
44 17. 11. 2018, 10:00 Roudnice nad Labem - Most - Vtelno .
12. kolo
46 17. 11. 2018, 14:00 Jirkov - Volejbalový klub Teplice z.s. .
47 17. 11. 2018, 14:00 Universitní sportovní klub Slávie - VK Slovan Chabařovice "B" .
48 17. 11. 2018, 14:00 Roudnice nad Labem - Most - Vtelno .
13. kolo
50 1. 12. 2018, 10:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Roudnice nad Labem .
51 1. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Universitní sportovní klub Slávie .
52 1. 12. 2018, 10:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Jirkov .
14. kolo
54 1. 12. 2018, 14:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Roudnice nad Labem .
55 1. 12. 2018, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Universitní sportovní klub Slávie .
56 1. 12. 2018, 14:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Jirkov .
15. kolo
58 12. 1. 2019, 10:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Universitní sportovní klub Slávie .
59 12. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Roudnice nad Labem .
60 12. 1. 2019, 10:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Most - Vtelno .
16. kolo
62 12. 1. 2019, 14:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Universitní sportovní klub Slávie .
63 12. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Roudnice nad Labem .
64 12. 1. 2019, 14:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Most - Vtelno .
17. kolo
66 19. 1. 2019, 10:00 Most - Vtelno - Volejbalový klub Teplice z.s. .
67 19. 1. 2019, 10:00 Roudnice nad Labem - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. .
68 19. 1. 2019, 10:00 Universitní sportovní klub Slávie - Jirkov .
18. kolo
70 19. 1. 2019, 14:00 Most - Vtelno - Volejbalový klub Teplice z.s. .
71 19. 1. 2019, 14:00 Roudnice nad Labem - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. .
72 19. 1. 2019, 14:00 Universitní sportovní klub Slávie - Jirkov .
19. kolo
74 26. 1. 2019, 10:00 Jirkov - Roudnice nad Labem .
75 26. 1. 2019, 10:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Most - Vtelno .
76 26. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Slovan Chabařovice "B" .
20. kolo
78 26. 1. 2019, 14:00 Jirkov - Roudnice nad Labem .
79 26. 1. 2019, 14:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Most - Vtelno .
80 26. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Slovan Chabařovice "B" .
21. kolo
82 9. 2. 2019, 10:00 VK Slovan Chabařovice "B" - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. .
83 9. 2. 2019, 10:00 Most - Vtelno - Jirkov .
84 9. 2. 2019, 10:00 Roudnice nad Labem - Universitní sportovní klub Slávie .
22. kolo
86 9. 2. 2019, 14:00 VK Slovan Chabařovice "B" - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. .
87 9. 2. 2019, 14:00 Most - Vtelno - Jirkov .
88 9. 2. 2019, 14:00 Roudnice nad Labem - Universitní sportovní klub Slávie .
23. kolo
90 23. 2. 2019, 10:00 Universitní sportovní klub Slávie - Most - Vtelno .
91 23. 2. 2019, 10:00 Jirkov - VK Slovan Chabařovice "B" .
92 23. 2. 2019, 10:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. .
24. kolo
94 23. 2. 2019, 14:00 Universitní sportovní klub Slávie - Most - Vtelno .
95 23. 2. 2019, 14:00 Jirkov - VK Slovan Chabařovice "B" .
96 23. 2. 2019, 14:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. .
25. kolo
98 2. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Jirkov .
99 2. 3. 2019, 10:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Universitní sportovní klub Slávie .
100 2. 3. 2019, 10:00 Most - Vtelno - Roudnice nad Labem .
26. kolo
102 2. 3. 2019, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Jirkov .
103 2. 3. 2019, 14:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Universitní sportovní klub Slávie .
104 2. 3. 2019, 14:00 Most - Vtelno - Roudnice nad Labem .
27. kolo
106 23. 3. 2019, 10:00 Roudnice nad Labem - VK Slovan Chabařovice "B" .
107 23. 3. 2019, 10:00 Universitní sportovní klub Slávie - Volejbalový klub Teplice z.s. .
108 23. 3. 2019, 10:00 Jirkov - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. .
28. kolo
110 23. 3. 2019, 14:00 Roudnice nad Labem - VK Slovan Chabařovice "B" .
111 23. 3. 2019, 14:00 Universitní sportovní klub Slávie - Volejbalový klub Teplice z.s. .
112 23. 3. 2019, 14:00 Jirkov - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. .
© ČVS 2015-2018