24. kolo
----Roudnice nad Labem
Universitní sportovní klub Slávie-Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov
Jirkov-VK Slovan Chabařovice "B"
SK Volejbal Česká Kamenice, z.s.-Volejbalový klub Teplice z.s.
Příští kolo
SK Volejbal Česká Kamenice, z.s.----SO2.3.10:00
Volejbalový klub Teplice z.s.-JirkovSO2.3.10:00
VK Slovan Chabařovice "B"-Universitní sportovní klub SlávieSO2.3.10:00
Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov-Roudnice nad LabemSO2.3.10:00
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Luboš Pajer, mail: lubos3@gmail.com, mobil: 724643724
1. kolo
2 6. 10. 2018, 10:00 Universitní sportovní klub Slávie - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. 3:1 (18,15,-20,30)
3 6. 10. 2018, 10:00 Roudnice nad Labem - Volejbalový klub Teplice z.s. 3:0 (13,13,25)
4 5. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov - VK Slovan Chabařovice "B" Drugda F.
2. kolo
6 6. 10. 2018, 14:00 Universitní sportovní klub Slávie - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. 3:0 (21,25,21)
7 6. 10. 2018, 14:00 Roudnice nad Labem - Volejbalový klub Teplice z.s. 3:0 (13,10,12)
8 5. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov - VK Slovan Chabařovice "B" . ,Drugda F.
3. kolo
10 13. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov 0:3 (-12,-14,-16)
11 13. 10. 2018, 10:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Roudnice nad Labem 3:2 (17,-20,21,-19,13)
12 13. 10. 2018, 09:00 Jirkov - Universitní sportovní klub Slávie 3:1 (22,19,-19,17)
4. kolo
14 13. 10. 2018, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov 0:3 (-12,-9,-11)
15 13. 10. 2018, 14:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Roudnice nad Labem 2:3 (-16,-20,21,21,-12)
16 13. 10. 2018, 13:00 Jirkov - Universitní sportovní klub Slávie 3:0 (19,11,17)
5. kolo
18 20. 10. 2018, 10:00 Roudnice nad Labem - Jirkov Kanchev I.
19 20. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. Vrbata J.
20 20. 10. 2018, 09:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Volejbalový klub Teplice z.s. Onderčin J.
6. kolo
22 20. 10. 2018, 14:00 Roudnice nad Labem - Jirkov . ,Kanchev I.
23 20. 10. 2018, 14:00 Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. . ,Vrbata J.
24 20. 10. 2018, 13:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Volejbalový klub Teplice z.s. Zahradník R.
7. kolo
26 3. 11. 2018, 10:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - VK Slovan Chabařovice "B" Kanchev I.
27 3. 11. 2018, 09:00 Jirkov - Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov Onderčin J.
28 3. 11. 2018, 10:00 Universitní sportovní klub Slávie - Roudnice nad Labem Trefný M.
8. kolo
30 3. 11. 2018, 14:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - VK Slovan Chabařovice "B" . ,Kanchev I.
31 3. 11. 2018, 13:00 Jirkov - Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov Kinderman M.
32 3. 11. 2018, 14:00 Universitní sportovní klub Slávie - Roudnice nad Labem . ,Trefný M.
9. kolo
34 10. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov - Universitní sportovní klub Slávie Drugda F.
35 10. 11. 2018, 09:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Jirkov Zahradník R.
36 10. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. Pavlovič P.
10. kolo
38 10. 11. 2018, 14:00 Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov - Universitní sportovní klub Slávie . ,Drugda F.
39 10. 11. 2018, 13:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Jirkov Stránský P.
40 10. 11. 2018, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. . ,Pavlovič P.
11. kolo
42 17. 11. 2018, 09:00 Jirkov - Volejbalový klub Teplice z.s. Kinderman M.
43 17. 11. 2018, 10:00 Universitní sportovní klub Slávie - VK Slovan Chabařovice "B" .
44 17. 11. 2018, 10:00 Roudnice nad Labem - Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov .
12. kolo
46 17. 11. 2018, 13:00 Jirkov - Volejbalový klub Teplice z.s. Tůmová M.
47 17. 11. 2018, 14:00 Universitní sportovní klub Slávie - VK Slovan Chabařovice "B" .
48 17. 11. 2018, 14:00 Roudnice nad Labem - Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov .
13. kolo
50 1. 12. 2018, 09:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Roudnice nad Labem Bolina V.
51 1. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Universitní sportovní klub Slávie .
52 1. 12. 2018, 10:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Jirkov .
14. kolo
54 1. 12. 2018, 13:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Roudnice nad Labem Denk M.
55 1. 12. 2018, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Universitní sportovní klub Slávie .
56 1. 12. 2018, 14:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Jirkov .
15. kolo
58 12. 1. 2019, 10:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Universitní sportovní klub Slávie .
59 12. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Roudnice nad Labem .
60 12. 1. 2019, 09:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov Bolina V.
16. kolo
62 12. 1. 2019, 14:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Universitní sportovní klub Slávie .
63 12. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Roudnice nad Labem .
64 12. 1. 2019, 13:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov Denk M.
17. kolo
66 19. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov - Volejbalový klub Teplice z.s. .
67 19. 1. 2019, 10:00 Roudnice nad Labem - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. .
68 19. 1. 2019, 10:00 Universitní sportovní klub Slávie - Jirkov .
18. kolo
70 19. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov - Volejbalový klub Teplice z.s. .
71 19. 1. 2019, 14:00 Roudnice nad Labem - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. .
72 19. 1. 2019, 14:00 Universitní sportovní klub Slávie - Jirkov .
19. kolo
74 26. 1. 2019, 10:00 Jirkov - Roudnice nad Labem .
75 26. 1. 2019, 10:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov .
76 26. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Slovan Chabařovice "B" .
20. kolo
78 26. 1. 2019, 14:00 Jirkov - Roudnice nad Labem .
79 26. 1. 2019, 14:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov .
80 26. 1. 2019, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Slovan Chabařovice "B" .
21. kolo
82 9. 2. 2019, 09:00 VK Slovan Chabařovice "B" - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. Denk M.
83 9. 2. 2019, 10:00 Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov - Jirkov .
84 9. 2. 2019, 10:00 Roudnice nad Labem - Universitní sportovní klub Slávie .
22. kolo
86 9. 2. 2019, 13:00 VK Slovan Chabařovice "B" - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. Tůmová M.
87 9. 2. 2019, 14:00 Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov - Jirkov .
88 9. 2. 2019, 14:00 Roudnice nad Labem - Universitní sportovní klub Slávie .
23. kolo
90 23. 2. 2019, 10:00 Universitní sportovní klub Slávie - Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov .
91 23. 2. 2019, 10:00 Jirkov - VK Slovan Chabařovice "B" .
92 23. 2. 2019, 10:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. .
24. kolo
94 23. 2. 2019, 14:00 Universitní sportovní klub Slávie - Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov .
95 23. 2. 2019, 14:00 Jirkov - VK Slovan Chabařovice "B" .
96 23. 2. 2019, 14:00 SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. .
25. kolo
98 2. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Jirkov .
99 2. 3. 2019, 10:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Universitní sportovní klub Slávie .
100 2. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov - Roudnice nad Labem .
26. kolo
102 2. 3. 2019, 14:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - Jirkov .
103 2. 3. 2019, 14:00 VK Slovan Chabařovice "B" - Universitní sportovní klub Slávie .
104 2. 3. 2019, 14:00 Volejbalový klub Chemopetrol Litvínov - Roudnice nad Labem .
27. kolo
106 23. 3. 2019, 10:00 Roudnice nad Labem - VK Slovan Chabařovice "B" .
107 23. 3. 2019, 10:00 Universitní sportovní klub Slávie - Volejbalový klub Teplice z.s. .
108 23. 3. 2019, 09:00 Jirkov - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. Denk M.
28. kolo
110 23. 3. 2019, 14:00 Roudnice nad Labem - VK Slovan Chabařovice "B" .
111 23. 3. 2019, 14:00 Universitní sportovní klub Slávie - Volejbalový klub Teplice z.s. .
112 23. 3. 2019, 13:00 Jirkov - SK Volejbal Česká Kamenice, z.s. Tůmová M.
© ČVS 2015-2018