Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Ženy 2. třída

16. kolo
-Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice-VTK Čížkovice, z.s.
Asociace sportovních klubů Lovosice z.s.-Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s.
Příští kolo
Asociace sportovních klubů Lovosice z.s.-SO30.5.10:00
Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol LibochoviceSO30.5.10:00
VTK Čížkovice, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol LitoměřiceSO30.5.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 8 7 1 0 0 24:5 710:556 23
2 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 8 2 4 0 2 20:15 743:734 14
3 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 8 3 0 3 2 15:16 669:656 12
4 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice 8 3 0 1 4 14:16 650:612 10
5 VTK Čížkovice, z.s. 8 0 0 1 7 3:24 436:650 1
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Luboš Pajer, mail: lubos3@gmail.com, mobil: 724643724
1. kolo
1 7. 9. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - .
2 7. 9. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 0:3 (-15,-22,-22)
3 7. 9. 2019, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 2:3 (17,-20,-16,20,-8)
2. kolo
4 7. 9. 2019, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - .
5 7. 9. 2019, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 2:3 (-25,25,-23,18,-12)
6 7. 9. 2019, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 0:3 (-18,-21,-9)
3. kolo
7 14. 9. 2019, 10:00 - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
8 14. 9. 2019, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (14,14,18)
9 14. 9. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 3:0 (14,11,22)
4. kolo
10 14. 9. 2019, 14:00 - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
11 14. 9. 2019, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (12,18,9)
12 14. 9. 2019, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 1:3 (-17,22,-22,-24)
5. kolo
13 21. 9. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - .
14 27. 9. 2019, 17:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice 1:3 (-14,23,-7,-10)
15 21. 9. 2019, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 1:3 (-26,-16,23,-13)
6. kolo
16 21. 9. 2019, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - .
17 27. 9. 2019, 19:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice 0:3 (-15,-9,-12)
18 21. 9. 2019, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. 1:3 (-25,-26,21,-17)
7. kolo
19 28. 9. 2019, 10:00 - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
20 28. 9. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 2:3 (21,-23,-19,18,-9)
21 28. 9. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (21,21,18)
8. kolo
22 28. 9. 2019, 14:00 - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
23 28. 9. 2019, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 1:3 (-23,-17,23,-21)
24 28. 9. 2019, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - VTK Čížkovice, z.s. 3:0 (19,20,18)
9. kolo
25 5. 10. 2019, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - .
26 5. 10. 2019, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 3:2 (12,23,-12,-12,11)
27 5. 10. 2019, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice 3:1 (17,-23,18,21)
10. kolo
28 5. 10. 2019, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - .
29 5. 10. 2019, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 3:2 (19,24,-17,-18,14)
30 5. 10. 2019, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice 3:0 (15,10,21)
11. kolo
31 9. 5. 2020, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
32 9. 5. 2020, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
33 9. 5. 2020, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. .
12. kolo
34 9. 5. 2020, 14:00 - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
35 9. 5. 2020, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
36 9. 5. 2020, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s. .
13. kolo
37 16. 5. 2020, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - .
38 16. 5. 2020, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
39 16. 5. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
14. kolo
40 16. 5. 2020, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - .
41 16. 5. 2020, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
42 16. 5. 2020, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
15. kolo
43 23. 5. 2020, 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
44 23. 5. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VTK Čížkovice, z.s. .
45 4. 4. 2020, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
16. kolo
46 23. 5. 2020, 14:00 - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
47 23. 5. 2020, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VTK Čížkovice, z.s. .
48 4. 4. 2020, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
17. kolo
49 30. 5. 2020, 10:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - .
50 30. 5. 2020, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
51 30. 5. 2020, 10:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
18. kolo
52 30. 5. 2020, 14:00 Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - .
53 30. 5. 2020, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice .
54 30. 5. 2020, 14:00 VTK Čížkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice .
19. kolo
55 6. 6. 2020, 10:00 - VTK Čížkovice, z.s. .
56 6. 6. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
57 6. 6. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
20. kolo
58 6. 6. 2020, 14:00 - VTK Čížkovice, z.s. .
59 6. 6. 2020, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. .
60 6. 6. 2020, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. .
© ČVS 2015-2018