Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Mladší žáci čtyřkový

KOLO
7. kolo
VK Jirkov A-SKV Ústí n. L. 1
SKV Ústí n. L. 2-VK Jirkov C
SKV Ústí n. L. 3-VK Jirkov B
VK Jirkov A-SKV Ústí n. L. 2
SKV Ústí n. L. 1-VK Jirkov B
VK Jirkov C-SKV Ústí n. L. 3
SKV Ústí n. L. 2-SKV Ústí n. L. 1
SKV Ústí n. L. 3-VK Jirkov A
VK Jirkov B-VK Jirkov C
SKV Ústí n. L. 2-SKV Ústí n. L. 3
SKV Ústí n. L. 1-VK Jirkov C
VK Jirkov A-VK Jirkov B
SKV Ústí n. L. 3-SKV Ústí n. L. 1
VK Jirkov B-SKV Ústí n. L. 2
VK Jirkov C-VK Jirkov A
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Jirkov A 25 23 0 1 1 47:4 1244:590 70
2 SKV Ústí n. L. 1 25 17 4 1 3 43:12 1235:900 60
3 VK Jirkov B 25 10 3 3 9 29:27 1107:1063 39
4 SKV Ústí n. L. 2 25 7 6 3 9 29:30 1121:1196 36
5 SKV Ústí n. L. 3 25 1 3 3 18 11:45 853:1293 12
6 VK Jirkov C 25 1 0 5 19 7:48 787:1305 8
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Zdeněk Hlinovský, mail: zdenek.hlinovsky@seznam.cz, mobil: 777611130
1. kolo
1 12. 10. 2019, 09:00 VK Jirkov A - SKV Ústí n. L. 1 2:0 (15,24)
2 12. 10. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - VK Jirkov C 2:0 (21,20)
3 12. 10. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - VK Jirkov B 0:2 (-16,-3)
4 12. 10. 2019, 09:00 VK Jirkov A - SKV Ústí n. L. 2 2:0 (9,11)
5 12. 10. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 1 - VK Jirkov B 2:0 (13,14)
6 12. 10. 2019, 09:00 VK Jirkov C - SKV Ústí n. L. 3 1:2 (-18,23,-12)
7 12. 10. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - SKV Ústí n. L. 1 0:2 (-11,-12)
8 12. 10. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - VK Jirkov A 0:2 (-9,-6)
9 12. 10. 2019, 09:00 VK Jirkov B - VK Jirkov C 2:0 (18,12)
10 12. 10. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - SKV Ústí n. L. 3 2:0 (22,20)
11 12. 10. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 1 - VK Jirkov C 2:0 (11,13)
12 12. 10. 2019, 09:00 VK Jirkov A - VK Jirkov B 2:0 (10,13)
13 12. 10. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - SKV Ústí n. L. 1 0:2 (-13,-9)
14 12. 10. 2019, 09:00 VK Jirkov B - SKV Ústí n. L. 2 0:2 (-20,-22)
15 12. 10. 2019, 09:00 VK Jirkov C - VK Jirkov A 0:2 (-2,-12)
2. kolo
16 9. 11. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 1 - VK Jirkov A 0:2 (-17,-14)
17 9. 11. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - VK Jirkov C 2:0 (15,10)
18 9. 11. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - VK Jirkov B 0:2 (-17,-15)
19 9. 11. 2019, 09:00 VK Jirkov A - SKV Ústí n. L. 2 2:0 (14,17)
20 9. 11. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 1 - VK Jirkov B 2:1 (-21,20,13)
21 9. 11. 2019, 09:00 VK Jirkov C - SKV Ústí n. L. 3 1:2 (-28,22,-9)
22 9. 11. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - SKV Ústí n. L. 1 0:2 (-20,-16)
23 9. 11. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - VK Jirkov A 0:2 (-10,-5)
24 9. 11. 2019, 09:00 VK Jirkov B - VK Jirkov C 2:0 (15,12)
25 9. 11. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - SKV Ústí n. L. 3 2:1 (-18,11,4)
26 9. 11. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 1 - VK Jirkov C 2:0 (12,13)
27 9. 11. 2019, 09:00 VK Jirkov A - VK Jirkov B 2:0 (12,9)
28 9. 11. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - SKV Ústí n. L. 1 0:2 (-20,-12)
29 9. 11. 2019, 09:00 VK Jirkov B - SKV Ústí n. L. 2 2:1 (-19,14,13)
30 9. 11. 2019, 09:00 VK Jirkov C - VK Jirkov A 0:2 (-6,-11)
3. kolo
31 7. 12. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - VK Jirkov C 2:1 (14,-23,9)
32 7. 12. 2019, 09:00 VK Jirkov A - SKV Ústí n. L. 1 1:2 (18,-15,-11)
33 7. 12. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - VK Jirkov B 1:2 (20,-17,-7)
34 7. 12. 2019, 09:00 VK Jirkov A - SKV Ústí n. L. 2 2:0 (13,14)
35 7. 12. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 1 - VK Jirkov B 2:0 (27,15)
36 7. 12. 2019, 09:00 VK Jirkov C - SKV Ústí n. L. 3 1:2 (17,-12,-12)
37 7. 12. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - SKV Ústí n. L. 1 1:2 (-23,22,-10)
38 7. 12. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - VK Jirkov A 0:2 (-16,-12)
39 7. 12. 2019, 09:00 VK Jirkov B - VK Jirkov C 2:0 (12,15)
40 7. 12. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - SKV Ústí n. L. 3 2:1 (15,-23,11)
41 7. 12. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 1 - VK Jirkov C 2:0 (5,12)
42 7. 12. 2019, 09:00 VK Jirkov A - VK Jirkov B 2:0 (18,18)
43 7. 12. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - SKV Ústí n. L. 1 0:2 (-15,-13)
44 7. 12. 2019, 09:00 VK Jirkov B - SKV Ústí n. L. 2 1:2 (23,-22,-10)
45 7. 12. 2019, 09:00 VK Jirkov C - VK Jirkov A 0:2 (-6,-12)
4. kolo
46 25. 1. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - VK Jirkov C 2:0 (18,14)
47 25. 1. 2020, 09:00 VK Jirkov A - SKV Ústí n. L. 1 0:2 (-24,-18)
48 25. 1. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - VK Jirkov B 0:2 (-9,-5)
49 25. 1. 2020, 09:00 VK Jirkov A - SKV Ústí n. L. 2 2:0 (6,14)
50 25. 1. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 1 - VK Jirkov B 2:0 (13,9)
51 25. 1. 2020, 09:00 VK Jirkov C - SKV Ústí n. L. 3 0:2 (-22,-22)
52 25. 1. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - SKV Ústí n. L. 1 0:2 (-16,-14)
53 25. 1. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - VK Jirkov A 0:2 (-6,-9)
54 25. 1. 2020, 09:00 VK Jirkov B - VK Jirkov C 2:0 (17,17)
55 25. 1. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - SKV Ústí n. L. 3 2:0 (14,23)
56 25. 1. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 1 - VK Jirkov C 2:0 (8,9)
57 25. 1. 2020, 09:00 VK Jirkov A - VK Jirkov B 2:0 (10,5)
58 25. 1. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - SKV Ústí n. L. 1 0:2 (-6,-13)
59 25. 1. 2020, 09:00 VK Jirkov B - SKV Ústí n. L. 2 1:2 (23,-24,-9)
60 25. 1. 2020, 09:00 VK Jirkov C - VK Jirkov A 0:2 (-5,-8)
5. kolo
61 22. 2. 2020, 09:00 VK Jirkov A - SKV Ústí n. L. 1 2:0 (11,7)
62 22. 2. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - VK Jirkov C 2:1 (-21,16,7)
63 22. 2. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - VK Jirkov B 0:2 (-12,-15)
64 22. 2. 2020, 09:00 VK Jirkov A - SKV Ústí n. L. 2 2:0 (7,3)
65 22. 2. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 1 - VK Jirkov B 1:2 (-16,19,-11)
66 22. 2. 2020, 09:00 VK Jirkov C - SKV Ústí n. L. 3 2:0 (22,22)
67 22. 2. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - SKV Ústí n. L. 1 1:2 (19,-20,-11)
68 22. 2. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - VK Jirkov A 0:2 (-5,-7)
69 22. 2. 2020, 09:00 VK Jirkov B - VK Jirkov C 2:0 (16,8)
70 22. 2. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - SKV Ústí n. L. 3 2:0 (25,20)
71 22. 2. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 1 - VK Jirkov C 2:0 (17,14)
72 22. 2. 2020, 09:00 VK Jirkov A - VK Jirkov B 2:0 (14,14)
73 22. 2. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - SKV Ústí n. L. 1 0:2 (-16,-14)
74 22. 2. 2020, 09:00 VK Jirkov B - SKV Ústí n. L. 2 2:0 (21,13)
75 22. 2. 2020, 09:00 VK Jirkov C - VK Jirkov A 0:2 (-3,-12)
6. kolo
76 14. 3. 2020, 09:00 VK Jirkov C - SKV Ústí n. L. 2 .
77 14. 3. 2020, 09:00 VK Jirkov A - SKV Ústí n. L. 1 .
78 14. 3. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - VK Jirkov B .
79 14. 3. 2020, 09:00 VK Jirkov A - SKV Ústí n. L. 2 .
80 14. 3. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 1 - VK Jirkov B .
81 14. 3. 2020, 09:00 VK Jirkov C - SKV Ústí n. L. 3 .
82 14. 3. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - SKV Ústí n. L. 1 .
83 14. 3. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - VK Jirkov A .
84 14. 3. 2020, 09:00 VK Jirkov B - VK Jirkov C .
85 14. 3. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - SKV Ústí n. L. 3 .
86 14. 3. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 1 - VK Jirkov C .
87 14. 3. 2020, 09:00 VK Jirkov A - VK Jirkov B .
88 14. 3. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - SKV Ústí n. L. 1 .
89 14. 3. 2020, 09:00 VK Jirkov B - SKV Ústí n. L. 2 .
90 14. 3. 2020, 09:00 VK Jirkov C - VK Jirkov A .
7. kolo
91 4. 4. 2020, 09:00 VK Jirkov A - SKV Ústí n. L. 1 .
92 4. 4. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - VK Jirkov C .
93 4. 4. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - VK Jirkov B .
94 4. 4. 2020, 09:00 VK Jirkov A - SKV Ústí n. L. 2 .
95 4. 4. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 1 - VK Jirkov B .
96 4. 4. 2020, 09:00 VK Jirkov C - SKV Ústí n. L. 3 .
97 4. 4. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - SKV Ústí n. L. 1 .
98 4. 4. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - VK Jirkov A .
99 4. 4. 2020, 09:00 VK Jirkov B - VK Jirkov C .
100 4. 4. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 2 - SKV Ústí n. L. 3 .
101 4. 4. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 1 - VK Jirkov C .
102 4. 4. 2020, 09:00 VK Jirkov A - VK Jirkov B .
103 4. 4. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. 3 - SKV Ústí n. L. 1 .
104 4. 4. 2020, 09:00 VK Jirkov B - SKV Ústí n. L. 2 .
105 4. 4. 2020, 09:00 VK Jirkov C - VK Jirkov A .
© ČVS 2015-2018