Pohár nových nadějí

8. kolo
Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s.-VK Jirkov
VK Litvínov-Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s.
TJ VEROS Chomutov z.s.-VK Litvínov, z.s.
SKV Ústí-VK Jirkov
Volejbal Ústí n.L.-Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s.
Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s.-VK Litvínov
VK Jirkov-VK Litvínov, z.s.
TJ VEROS Chomutov z.s.-Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s.
SKV Ústí-VK Litvínov
Volejbal Ústí n.L.-Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s.
Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s.-VK Litvínov, z.s.
VK Jirkov-VK Litvínov
TJ VEROS Chomutov z.s.-Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s.
SKV Ústí-Volejbal Ústí n.L.
Příští kolo
TJ VEROS Chomutov z.s.-SKV ÚstíSO10.4.9:00
VK Litvínov-VK Litvínov, z.s.SO10.4.9:00
Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s.-Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s.SO10.4.9:00
VK Jirkov-Volejbal Ústí n.L.SO10.4.9:00
Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s.-VK Litvínov, z.s.SO10.4.9:00
VK Litvínov-Volejbal Ústí n.L.SO10.4.9:00
Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s.-SKV ÚstíSO10.4.9:00
VK Jirkov-TJ VEROS Chomutov z.s.SO10.4.9:00
Volejbal Ústí n.L.-VK Litvínov, z.s.SO10.4.9:00
Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s.-SKV ÚstíSO10.4.9:00
VK Litvínov-TJ VEROS Chomutov z.s.SO10.4.9:00
Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s.-VK JirkovSO10.4.9:00
SKV Ústí-VK Litvínov, z.s.SO10.4.9:00
Volejbal Ústí n.L.-TJ VEROS Chomutov z.s.SO10.4.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 6 5 1 0 0 12:1 308:186 17
2 VK Jirkov - Ervěnice 6 4 1 1 0 11:3 308:188 15
3 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 6 2 1 1 2 7:7 282:281 9
4 VK Litvínov, z.s. 6 3 0 0 3 6:6 248:267 9
5 TJ VEROS Chomutov z.s. 6 2 0 2 2 6:8 262:295 8
6 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. 6 1 1 0 4 4:9 236:298 5
7 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 6 0 0 0 6 0:12 172:301 0
8 VK Litvínov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Jiří Fejfar, mail: jirifejfar@seznam.cz, mobil: 724141273
1. kolo
1 10. 10. 2020, 09:00 VK Litvínov - VK Litvínov, z.s. .
2 10. 10. 2020, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:2 (-10,-18)
3 10. 10. 2020, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí n.L. 2:1 (6,-14,11)
4 10. 10. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - SKV Ústí 2:0 (17,11)
5 10. 10. 2020, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (17,13)
6 10. 10. 2020, 09:00 VK Litvínov - Volejbal Ústí n.L. .
7 10. 10. 2020, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - SKV Ústí 2:0 (16,24)
8 10. 10. 2020, 09:00 VK Jirkov - TJ VEROS Chomutov z.s. 2:0 (15,14)
9 10. 10. 2020, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - VK Litvínov, z.s. 0:2 (-18,-23)
10 10. 10. 2020, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - SKV Ústí 2:0 (6,9)
11 10. 10. 2020, 09:00 VK Litvínov - TJ VEROS Chomutov z.s. .
12 10. 10. 2020, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - VK Jirkov 0:2 (-10,-14)
13 10. 10. 2020, 09:00 SKV Ústí - VK Litvínov, z.s. 0:2 (-20,-14)
14 10. 10. 2020, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - TJ VEROS Chomutov z.s. 2:1 (16,-23,11)
2. kolo
15 11. 10. 2020, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Jirkov 2:1 (-18,23,6)
16 11. 10. 2020, 09:00 VK Litvínov - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
17 11. 10. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:0 (23,22)
18 11. 10. 2020, 09:00 SKV Ústí - VK Jirkov 0:2 (-7,-5)
19 11. 10. 2020, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. 2:0 (7,25)
20 11. 10. 2020, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Litvínov .
21 11. 10. 2020, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. 2:0 (11,12)
22 11. 10. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. 1:2 (-23,19,-8)
23 11. 10. 2020, 09:00 SKV Ústí - VK Litvínov .
24 11. 10. 2020, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:2 (-13,-21)
25 11. 10. 2020, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - VK Litvínov, z.s. 0:2 (-19,-23)
26 11. 10. 2020, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov .
27 11. 10. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0:2 (-6,-19)
28 11. 10. 2020, 09:00 SKV Ústí - Volejbal Ústí n.L. 0:2 (-20,-23)
3. kolo
29 28. 11. 2020, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
30 28. 11. 2020, 09:00 VK Litvínov - VK Litvínov, z.s. .
31 28. 11. 2020, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí n.L. .
32 28. 11. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - SKV Ústí .
33 28. 11. 2020, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Litvínov, z.s. .
34 28. 11. 2020, 09:00 VK Litvínov - Volejbal Ústí n.L. .
35 28. 11. 2020, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - SKV Ústí .
36 28. 11. 2020, 09:00 VK Jirkov - TJ VEROS Chomutov z.s. .
37 28. 11. 2020, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - VK Litvínov, z.s. .
38 28. 11. 2020, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - SKV Ústí .
39 28. 11. 2020, 09:00 VK Litvínov - TJ VEROS Chomutov z.s. .
40 28. 11. 2020, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - VK Jirkov .
41 28. 11. 2020, 09:00 SKV Ústí - VK Litvínov, z.s. .
42 28. 11. 2020, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - TJ VEROS Chomutov z.s. .
4. kolo
43 29. 11. 2020, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Jirkov .
44 29. 11. 2020, 09:00 VK Litvínov - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
45 29. 11. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Litvínov, z.s. .
46 29. 11. 2020, 09:00 SKV Ústí - VK Jirkov .
47 29. 11. 2020, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
48 29. 11. 2020, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Litvínov .
49 29. 11. 2020, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. .
50 29. 11. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
51 29. 11. 2020, 09:00 SKV Ústí - VK Litvínov .
52 29. 11. 2020, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
53 29. 11. 2020, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - VK Litvínov, z.s. .
54 29. 11. 2020, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov .
55 29. 11. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
56 29. 11. 2020, 09:00 SKV Ústí - Volejbal Ústí n.L. .
5. kolo
57 12. 12. 2020, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - VK Jirkov .
58 12. 12. 2020, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
59 12. 12. 2020, 09:00 VK Litvínov - VK Litvínov, z.s. .
60 12. 12. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - SKV Ústí .
61 12. 12. 2020, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Litvínov, z.s. .
62 12. 12. 2020, 09:00 VK Litvínov - Volejbal Ústí n.L. .
63 12. 12. 2020, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - SKV Ústí .
64 12. 12. 2020, 09:00 VK Jirkov - TJ VEROS Chomutov z.s. .
65 12. 12. 2020, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - VK Litvínov, z.s. .
66 12. 12. 2020, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - SKV Ústí .
67 12. 12. 2020, 09:00 VK Litvínov - TJ VEROS Chomutov z.s. .
68 12. 12. 2020, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - VK Jirkov .
69 12. 12. 2020, 09:00 SKV Ústí - VK Litvínov, z.s. .
70 12. 12. 2020, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - TJ VEROS Chomutov z.s. .
6. kolo
71 13. 12. 2020, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Jirkov .
72 13. 12. 2020, 09:00 VK Litvínov - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
73 13. 12. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Litvínov, z.s. .
74 13. 12. 2020, 09:00 SKV Ústí - VK Jirkov .
75 13. 12. 2020, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
76 13. 12. 2020, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Litvínov .
77 13. 12. 2020, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. .
78 13. 12. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
79 13. 12. 2020, 09:00 SKV Ústí - VK Litvínov .
80 13. 12. 2020, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
81 13. 12. 2020, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - VK Litvínov, z.s. .
82 13. 12. 2020, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov .
83 13. 12. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
84 13. 12. 2020, 09:00 SKV Ústí - Volejbal Ústí n.L. .
7. kolo
85 9. 1. 2021, 09:00 SKV Ústí - TJ VEROS Chomutov z.s. .
86 9. 1. 2021, 09:00 VK Litvínov - VK Litvínov, z.s. .
87 9. 1. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
88 9. 1. 2021, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí n.L. .
89 9. 1. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Litvínov, z.s. .
90 9. 1. 2021, 09:00 VK Litvínov - Volejbal Ústí n.L. .
91 9. 1. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - SKV Ústí .
92 9. 1. 2021, 09:00 VK Jirkov - TJ VEROS Chomutov z.s. .
93 9. 1. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - VK Litvínov, z.s. .
94 9. 1. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - SKV Ústí .
95 9. 1. 2021, 09:00 VK Litvínov - TJ VEROS Chomutov z.s. .
96 9. 1. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - VK Jirkov .
97 9. 1. 2021, 09:00 SKV Ústí - VK Litvínov, z.s. .
98 9. 1. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - TJ VEROS Chomutov z.s. .
8. kolo
99 10. 1. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Jirkov .
100 10. 1. 2021, 09:00 VK Litvínov - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
101 10. 1. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Litvínov, z.s. .
102 10. 1. 2021, 09:00 SKV Ústí - VK Jirkov .
103 10. 1. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
104 10. 1. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Litvínov .
105 10. 1. 2021, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. .
106 10. 1. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
107 10. 1. 2021, 09:00 SKV Ústí - VK Litvínov .
108 10. 1. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
109 10. 1. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - VK Litvínov, z.s. .
110 10. 1. 2021, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov .
111 10. 1. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
112 10. 1. 2021, 09:00 SKV Ústí - Volejbal Ústí n.L. .
9. kolo
113 10. 4. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - SKV Ústí .
114 10. 4. 2021, 09:00 VK Litvínov - VK Litvínov, z.s. .
115 10. 4. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
116 10. 4. 2021, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí n.L. .
117 10. 4. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Litvínov, z.s. .
118 10. 4. 2021, 09:00 VK Litvínov - Volejbal Ústí n.L. .
119 10. 4. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - SKV Ústí .
120 10. 4. 2021, 09:00 VK Jirkov - TJ VEROS Chomutov z.s. .
121 10. 4. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - VK Litvínov, z.s. .
122 10. 4. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - SKV Ústí .
123 10. 4. 2021, 09:00 VK Litvínov - TJ VEROS Chomutov z.s. .
124 10. 4. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - VK Jirkov .
125 10. 4. 2021, 09:00 SKV Ústí - VK Litvínov, z.s. .
126 10. 4. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - TJ VEROS Chomutov z.s. .
10. kolo
127 11. 4. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Jirkov .
128 11. 4. 2021, 09:00 VK Litvínov - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
129 11. 4. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Litvínov, z.s. .
130 11. 4. 2021, 09:00 SKV Ústí - VK Jirkov .
131 11. 4. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
132 11. 4. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Litvínov .
133 11. 4. 2021, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. .
134 11. 4. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
135 11. 4. 2021, 09:00 SKV Ústí - VK Litvínov .
136 11. 4. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
137 11. 4. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - VK Litvínov, z.s. .
138 11. 4. 2021, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov .
139 11. 4. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
140 11. 4. 2021, 09:00 SKV Ústí - Volejbal Ústí n.L. .
11. kolo
141 8. 5. 2021, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí n.L. .
142 8. 5. 2021, 09:00 VK Litvínov - VK Litvínov, z.s. .
143 8. 5. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
144 8. 5. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - SKV Ústí .
145 8. 5. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Litvínov, z.s. .
146 8. 5. 2021, 09:00 VK Litvínov - Volejbal Ústí n.L. .
147 8. 5. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - SKV Ústí .
148 8. 5. 2021, 09:00 VK Jirkov - TJ VEROS Chomutov z.s. .
149 8. 5. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - VK Litvínov, z.s. .
150 8. 5. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - SKV Ústí .
151 8. 5. 2021, 09:00 VK Litvínov - TJ VEROS Chomutov z.s. .
152 8. 5. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - VK Jirkov .
153 8. 5. 2021, 09:00 SKV Ústí - VK Litvínov, z.s. .
154 8. 5. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - TJ VEROS Chomutov z.s. .
12. kolo
155 9. 5. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Jirkov .
156 9. 5. 2021, 09:00 VK Litvínov - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
157 9. 5. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Litvínov, z.s. .
158 9. 5. 2021, 09:00 SKV Ústí - VK Jirkov .
159 9. 5. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
160 9. 5. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Litvínov .
161 9. 5. 2021, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. .
162 9. 5. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
163 9. 5. 2021, 09:00 SKV Ústí - VK Litvínov .
164 9. 5. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
165 9. 5. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - VK Litvínov, z.s. .
166 9. 5. 2021, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov .
167 9. 5. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
168 9. 5. 2021, 09:00 SKV Ústí - Volejbal Ústí n.L. .
13. kolo
169 22. 5. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
170 22. 5. 2021, 09:00 VK Litvínov - VK Litvínov, z.s. .
171 22. 5. 2021, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí n.L. .
172 22. 5. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - SKV Ústí .
173 22. 5. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Litvínov, z.s. .
174 22. 5. 2021, 09:00 VK Litvínov - Volejbal Ústí n.L. .
175 22. 5. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - SKV Ústí .
176 22. 5. 2021, 09:00 VK Jirkov - TJ VEROS Chomutov z.s. .
177 22. 5. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - VK Litvínov, z.s. .
178 22. 5. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - SKV Ústí .
179 22. 5. 2021, 09:00 VK Litvínov - TJ VEROS Chomutov z.s. .
180 22. 5. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - VK Jirkov .
181 22. 5. 2021, 09:00 SKV Ústí - VK Litvínov, z.s. .
182 22. 5. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - TJ VEROS Chomutov z.s. .
14. kolo
183 23. 5. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Jirkov .
184 23. 5. 2021, 09:00 VK Litvínov - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
185 23. 5. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Litvínov, z.s. .
186 23. 5. 2021, 09:00 SKV Ústí - VK Jirkov .
187 23. 5. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
188 23. 5. 2021, 09:00 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. - VK Litvínov .
189 23. 5. 2021, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. .
190 23. 5. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. .
191 23. 5. 2021, 09:00 SKV Ústí - VK Litvínov .
192 23. 5. 2021, 09:00 Volejbal Ústí n.L. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
193 23. 5. 2021, 09:00 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. - VK Litvínov, z.s. .
194 23. 5. 2021, 09:00 VK Jirkov - VK Litvínov .
195 23. 5. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. .
196 23. 5. 2021, 09:00 SKV Ústí - Volejbal Ústí n.L. .
© ČVS 2015-2018