Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Mladší žákyně šestkový

KOLO
8. kolo
VK Jirkov-SKV Ústí n. L.
TJ VEROS Chomutov z.s.-Litvínov
VK Šanov Teplice, z.s.-VK Jirkov
VSK Děčín-TJ VEROS Chomutov z.s.
Volejbal Ústí nad Labem-VK Jirkov
SKV Ústí n. L.-TJ VEROS Chomutov z.s.
Litvínov-VK Šanov Teplice, z.s.
VK Jirkov-VSK Děčín
TJ VEROS Chomutov z.s.-Volejbal Ústí nad Labem
VK Šanov Teplice, z.s.-SKV Ústí n. L.
VSK Děčín-Litvínov
Volejbal Ústí nad Labem-VK Šanov Teplice, z.s.
SKV Ústí n. L.-VSK Děčín
Litvínov-Volejbal Ústí nad Labem
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VSK Děčín 16 13 3 0 0 32:3 818:462 45
2 VK Jirkov 20 14 0 1 1 29:12 789:626 39
3 Litvínov 16 8 0 3 5 19:16 709:708 27
4 Volejbal Ústí nad Labem 16 6 1 2 7 16:19 681:642 22
5 VK Šanov Teplice, z.s. 16 7 0 1 8 15:18 617:682 22
6 SKV Ústí n. L. 16 1 3 2 10 10:27 592:808 11
7 TJ VEROS Chomutov z.s. 20 2 2 0 16 8:34 681:959 10
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Josef Herclík, mail: herclik.volley@seznam.cz, mobil: 603836094
1. kolo
1 22. 9. 2019, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí nad Labem 2:0 (19,17)
2 22. 9. 2019, 09:00 Litvínov - SKV Ústí n. L. 2:0 (16,21)
3 22. 9. 2019, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem - TJ VEROS Chomutov z.s. 2:0 (12,16)
4 22. 9. 2019, 09:00 VK Jirkov - Litvínov 2:0 (19,16)
5 22. 9. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. - TJ VEROS Chomutov z.s. 0:2 (-23,-14)
6 22. 9. 2019, 09:00 Litvínov - Volejbal Ústí nad Labem 2:0 (19,19)
7 22. 9. 2019, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Jirkov 0:2 (-5,-9)
8 22. 9. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. - Volejbal Ústí nad Labem 0:2 (-8,-8)
9 22. 9. 2019, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Litvínov 0:2 (-22,-13)
10 22. 9. 2019, 09:00 VK Jirkov - SKV Ústí n. L. 2:0 (19,10)
2. kolo
11 6. 10. 2019, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem - TJ VEROS Chomutov z.s. 2:0 (15,17)
12 6. 10. 2019, 09:00 VSK Děčín - VK Šanov Teplice, z.s. 2:0 (6,12)
13 6. 10. 2019, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - SKV Ústí n. L. 2:1 (-17,21,15)
14 6. 10. 2019, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem - VSK Děčín 0:2 (-6,-14)
15 6. 10. 2019, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SKV Ústí n. L. 2:0 (20,17)
16 6. 10. 2019, 09:00 VSK Děčín - TJ VEROS Chomutov z.s. 2:0 (11,7)
17 6. 10. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. - Volejbal Ústí nad Labem 1:2 (25,-15,-2)
18 6. 10. 2019, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - TJ VEROS Chomutov z.s. 2:0 (19,21)
19 6. 10. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. - VSK Děčín 0:2 (-2,-9)
20 6. 10. 2019, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem - VK Šanov Teplice, z.s. 2:0 (18,16)
3. kolo
21 10. 11. 2019, 09:00 Litvínov - VK Šanov Teplice, z.s. 2:0 (18,20)
22 10. 11. 2019, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Jirkov 0:2 (-13,-19)
23 10. 11. 2019, 09:00 Litvínov - VSK Děčín 1:2 (-10,21,-11)
24 10. 11. 2019, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - TJ VEROS Chomutov z.s. 2:0 (17,10)
25 10. 11. 2019, 09:00 VK Jirkov - VSK Děčín 0:2 (-22,-14)
26 10. 11. 2019, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Litvínov 2:1 (-19,23,13)
27 10. 11. 2019, 09:00 VSK Děčín - VK Šanov Teplice, z.s. 2:0 (9,14)
28 10. 11. 2019, 09:00 VK Jirkov - Litvínov 2:0 (11,14)
29 10. 11. 2019, 09:00 VSK Děčín - TJ VEROS Chomutov z.s. 2:0 (15,18)
30 10. 11. 2019, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VK Jirkov 0:2 (-11,-16)
4. kolo
31 1. 12. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. - Volejbal Ústí nad Labem 2:1 (-20,11,12)
32 1. 12. 2019, 09:00 VSK Děčín - VK Jirkov 2:1 (20,-15,8)
33 1. 12. 2019, 09:00 Litvínov - SKV Ústí n. L. 1:2 (16,-15,-12)
34 1. 12. 2019, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem - VK Jirkov 0:2 (-3,-4)
35 1. 12. 2019, 09:00 SKV Ústí n. L. - VSK Děčín 0:2 (-25,-7)
36 1. 12. 2019, 09:00 VK Jirkov - Litvínov 2:0 (3,20)
37 1. 12. 2019, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem - VSK Děčín 0:2 (-19,-15)
38 1. 12. 2019, 09:00 VK Jirkov - SKV Ústí n. L. 2:0 (4,11)
39 1. 12. 2019, 09:00 Litvínov - Volejbal Ústí nad Labem 2:0 (22,17)
40 1. 12. 2019, 09:00 VSK Děčín - Litvínov 2:0 (18,17)
5. kolo
41 5. 1. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - SKV Ústí n. L. 0:2 (-9,-22)
42 5. 1. 2020, 09:00 VK Jirkov - Litvínov 2:0 (12,20)
43 5. 1. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. - VK Šanov Teplice, z.s. 2:1 (13,-19,13)
44 5. 1. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Jirkov 0:2 (-8,-9)
45 5. 1. 2020, 09:00 Litvínov - VK Šanov Teplice, z.s. 2:0 (15,15)
46 5. 1. 2020, 09:00 VK Jirkov - SKV Ústí n. L. 2:0 (4,10)
47 5. 1. 2020, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - TJ VEROS Chomutov z.s. 2:0 (20,21)
48 5. 1. 2020, 09:00 Litvínov - SKV Ústí n. L. 2:0 (20,14)
49 5. 1. 2020, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VK Jirkov 0:2 (-6,-9)
50 5. 1. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Litvínov 0:2 (-16,-15)
6. kolo
51 26. 1. 2020, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - TJ VEROS Chomutov z.s. 2:0 (22,15)
52 26. 1. 2020, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí nad Labem X:2
53 26. 1. 2020, 09:00 VSK Děčín - VK Šanov Teplice, z.s. 2:0 (8,22)
54 26. 1. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Volejbal Ústí nad Labem 0:2 (-14,-13)
55 26. 1. 2020, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VK Jirkov 2:X
56 26. 1. 2020, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem - VSK Děčín 1:2 (10,-17,-11)
57 26. 1. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Jirkov 2:X
58 26. 1. 2020, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem - VK Šanov Teplice, z.s. 0:2 (-24,-17)
59 26. 1. 2020, 09:00 VSK Děčín - TJ VEROS Chomutov z.s. 2:0 (6,14)
60 26. 1. 2020, 09:00 VK Jirkov - VSK Děčín X:2
7. kolo
61 15. 3. 2020, 09:00 VSK Děčín - Volejbal Ústí nad Labem .
62 15. 3. 2020, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - Litvínov .
63 15. 3. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. - Volejbal Ústí nad Labem .
64 15. 3. 2020, 09:00 VSK Děčín - Litvínov .
65 15. 3. 2020, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem - VK Šanov Teplice, z.s. .
66 15. 3. 2020, 09:00 Litvínov - SKV Ústí n. L. .
67 15. 3. 2020, 09:00 VSK Děčín - VK Šanov Teplice, z.s. .
68 15. 3. 2020, 09:00 Litvínov - Volejbal Ústí nad Labem .
69 15. 3. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. - VSK Děčín .
70 15. 3. 2020, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SKV Ústí n. L. .
8. kolo
71 12. 4. 2020, 09:00 VK Jirkov - SKV Ústí n. L. .
72 12. 4. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Litvínov .
73 12. 4. 2020, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VK Jirkov .
74 12. 4. 2020, 09:00 VSK Děčín - TJ VEROS Chomutov z.s. .
75 12. 4. 2020, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem - VK Jirkov .
76 12. 4. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. - TJ VEROS Chomutov z.s. .
77 12. 4. 2020, 09:00 Litvínov - VK Šanov Teplice, z.s. .
78 12. 4. 2020, 09:00 VK Jirkov - VSK Děčín .
79 12. 4. 2020, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Volejbal Ústí nad Labem .
80 12. 4. 2020, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SKV Ústí n. L. .
81 12. 4. 2020, 09:00 VSK Děčín - Litvínov .
82 12. 4. 2020, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem - VK Šanov Teplice, z.s. .
83 12. 4. 2020, 09:00 SKV Ústí n. L. - VSK Děčín .
84 12. 4. 2020, 09:00 Litvínov - Volejbal Ústí nad Labem .
© ČVS 2015-2018