VY-JKY-A

KOLO
1. kolo
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.2:0Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B(15, 15)
Volejbalový klub Třebíč1:2TJ Žďár nad Sázavou z.s.(-25, 22, -12)
Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B0:2Volejbalový klub Třebíč(-12, -23)
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.2:0TJ Žďár nad Sázavou z.s.(21, 11)
TJ Žďár nad Sázavou z.s.2:0Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B(11, 15)
Volejbalový klub Třebíč1:2Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.(-19, 23, -15)
Příští kolo
TJ Žďár nad Sázavou z.s.-Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. BNE28.10.9:00
Volejbalový klub Třebíč-Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.NE28.10.9:00
TJ Žďár nad Sázavou z.s.-Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.NE28.10.11:00
Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B-Volejbalový klub TřebíčNE28.10.11:00
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.-Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. BNE28.10.13:00
Volejbalový klub Třebíč-TJ Žďár nad Sázavou z.s.NE28.10.13:00
kalendář skupiny
KP JKY
1. kolo
1 7. 10. 2018, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B pořadatel ŠSK Demlova 2:0 (15,15)
2 7. 10. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 1:2 (-25,22,-12)
3 7. 10. 2018, 11:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B - Volejbalový klub Třebíč 0:2 (-12,-23)
4 7. 10. 2018, 11:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2:0 (21,11)
5 7. 10. 2018, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B 2:0 (11,15)
6 7. 10. 2018, 14:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 1:2 (-19,23,-15)
2. kolo
7 28. 10. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B pořadatel TJ Žďár n. S. (Sportovní hala, Jungmannova 8 - 2 kurty) Daníček J.
8 28. 10. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. Kuliha M.
9 28. 10. 2018, 11:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. Daníček J.
10 28. 10. 2018, 11:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B - Volejbalový klub Třebíč Kuliha M.
11 28. 10. 2018, 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B Kuliha M.
12 28. 10. 2018, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou z.s. Daníček J.
3. kolo
13 11. 11. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. pořadatel VK Třebíč .
14 11. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B .
15 11. 11. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B - Volejbalový klub Třebíč .
16 11. 11. 2018, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
17 11. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
18 11. 11. 2018, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B .
4. kolo
19 25. 11. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. pořadatel KCTM VYSOČINA .
20 25. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
21 25. 11. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B - Volejbalový klub Třebíč .
22 25. 11. 2018, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
23 25. 11. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. .
24 25. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B .
© ČVS 2015-2018