Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
8. kolo
SLAVOJ POLNÁ z.s. A-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B
Žďár nad Sázavou-INTERTECH VS Drásov
ŠSK Demlova Jihlava-Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.-SLAVOJ POLNÁ z.s. ANE13.1.10:00
INTERTECH VS Drásov-ŠSK Demlova JihlavaNE13.1.10:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B-Žďár nad SázavouNE13.1.10:00
kalendář skupiny
KP JRI-2018/2019
1. kolo
1 14. 10. 2018, 10:00 Žďár nad Sázavou - SLAVOJ POLNÁ z.s. A .
2 14. 10. 2018, 11:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B .
3 14. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - INTERTECH VS Drásov .
2. kolo
4 14. 10. 2018, 13:00 Žďár nad Sázavou - SLAVOJ POLNÁ z.s. A .
5 14. 10. 2018, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B .
6 14. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - INTERTECH VS Drásov .
3. kolo
7 11. 11. 2018, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. A - INTERTECH VS Drásov .
8 11. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
9 11. 11. 2018, 10:00 Žďár nad Sázavou - ŠSK Demlova Jihlava .
4. kolo
10 11. 11. 2018, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. A - INTERTECH VS Drásov .
11 11. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
12 11. 11. 2018, 13:00 Žďár nad Sázavou - ŠSK Demlova Jihlava .
5. kolo
13 25. 11. 2018, 11:00 ŠSK Demlova Jihlava - SLAVOJ POLNÁ z.s. A .
14 25. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Žďár nad Sázavou .
15 25. 11. 2018, 10:00 INTERTECH VS Drásov - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B .
6. kolo
16 25. 11. 2018, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - SLAVOJ POLNÁ z.s. A .
17 25. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Žďár nad Sázavou .
18 25. 11. 2018, 13:00 INTERTECH VS Drásov - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B .
7. kolo
19 16. 12. 2018, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B .
20 16. 12. 2018, 10:00 Žďár nad Sázavou - INTERTECH VS Drásov .
21 16. 12. 2018, 11:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
8. kolo
22 16. 12. 2018, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B .
23 16. 12. 2018, 13:00 Žďár nad Sázavou - INTERTECH VS Drásov .
24 16. 12. 2018, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
9. kolo
25 13. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. A .
26 13. 1. 2019, 10:00 INTERTECH VS Drásov - ŠSK Demlova Jihlava .
27 13. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B - Žďár nad Sázavou .
10. kolo
28 13. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. A .
29 13. 1. 2019, 13:00 INTERTECH VS Drásov - ŠSK Demlova Jihlava .
30 13. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B - Žďár nad Sázavou .
11. kolo
31 27. 1. 2019, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. A - Žďár nad Sázavou .
32 27. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B - ŠSK Demlova Jihlava .
33 27. 1. 2019, 10:00 INTERTECH VS Drásov - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
12. kolo
34 27. 1. 2019, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. A - Žďár nad Sázavou .
35 27. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B - ŠSK Demlova Jihlava .
36 27. 1. 2019, 13:00 INTERTECH VS Drásov - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
13. kolo
37 10. 2. 2019, 10:00 INTERTECH VS Drásov - SLAVOJ POLNÁ z.s. A .
38 10. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B .
39 10. 2. 2019, 11:00 ŠSK Demlova Jihlava - Žďár nad Sázavou .
14. kolo
40 10. 2. 2019, 13:00 INTERTECH VS Drásov - SLAVOJ POLNÁ z.s. A .
41 10. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B .
42 10. 2. 2019, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - Žďár nad Sázavou .
15. kolo
43 17. 2. 2019, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. A - ŠSK Demlova Jihlava .
44 17. 2. 2019, 10:00 Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
45 17. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B - INTERTECH VS Drásov .
16. kolo
46 17. 2. 2019, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. A - ŠSK Demlova Jihlava .
47 17. 2. 2019, 13:00 Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
48 17. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B - INTERTECH VS Drásov .
17. kolo
49 17. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B - SLAVOJ POLNÁ z.s. A .
50 17. 3. 2019, 10:00 INTERTECH VS Drásov - Žďár nad Sázavou .
51 17. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - ŠSK Demlova Jihlava .
18. kolo
52 17. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B - SLAVOJ POLNÁ z.s. A .
53 17. 3. 2019, 13:00 INTERTECH VS Drásov - Žďár nad Sázavou .
54 17. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - ŠSK Demlova Jihlava .
19. kolo
55 31. 3. 2019, 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
56 31. 3. 2019, 11:00 ŠSK Demlova Jihlava - INTERTECH VS Drásov .
57 31. 3. 2019, 10:00 Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B .
20. kolo
58 31. 3. 2019, 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. .
59 31. 3. 2019, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - INTERTECH VS Drásov .
60 31. 3. 2019, 13:00 Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. B .
© ČVS 2015-2018