Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
18. kolo
TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A-Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A-TJ Žďár nad Sázavou z.s.
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.-Volejbalový klub Třebíč
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A-Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.SO30.3.10:00
Volejbalový klub Třebíč-Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ASO30.3.10:00
TJ Žďár nad Sázavou z.s.-TJ Náměšť nad Oslavou z.s. ASO30.3.10:00
kalendář skupiny
KP KKY-2018/2019
1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
2 6. 10. 2018, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Volejbalový klub Třebíč .
3 6. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
2. kolo
4 6. 10. 2018, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
5 6. 10. 2018, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Volejbalový klub Třebíč .
6 6. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
3. kolo
7 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
8 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
9 21. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
4. kolo
10 20. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
11 20. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
12 21. 10. 2018, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
5. kolo
13 10. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
14 10. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
15 10. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
6. kolo
16 10. 11. 2018, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
17 10. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
18 10. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
7. kolo
19 24. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
20 24. 11. 2018, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
21 24. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
8. kolo
22 24. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
23 24. 11. 2018, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
24 24. 11. 2018, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
9. kolo
25 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
26 1. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Volejbalový klub Třebíč .
27 1. 12. 2018, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
10. kolo
28 1. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
29 1. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Volejbalový klub Třebíč .
30 1. 12. 2018, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
11. kolo
31 12. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
32 12. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
33 12. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
12. kolo
34 12. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
35 12. 1. 2019, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
36 12. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
13. kolo
37 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
38 26. 1. 2019, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
39 3. 2. 2019, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
14. kolo
40 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
41 26. 1. 2019, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
42 3. 2. 2019, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
15. kolo
43 23. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Volejbalový klub Třebíč .
44 23. 2. 2019, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
45 23. 2. 2019, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
16. kolo
46 23. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Volejbalový klub Třebíč .
47 23. 2. 2019, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
48 23. 2. 2019, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
17. kolo
49 16. 3. 2019, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
50 16. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
51 16. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
18. kolo
52 16. 3. 2019, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
53 16. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
54 16. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
19. kolo
55 30. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
56 30. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
57 30. 3. 2019, 10:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
20. kolo
58 30. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
59 30. 3. 2019, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
60 30. 3. 2019, 13:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
© ČVS 2015-2018