20. kolo
Sportovní klub Jihlava, z.s.3:1Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.(21, 14, -25, 16)
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.3:0Žďár nad Sázavou(19, 20, 9)
TJ Sokol Okrouhlice A1:3Volejbalový klub Třebíč(-20, -18, 22, -21)
Příští kolo
kalendář skupiny
KP muži 2018/2019
1. kolo
1 27. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Okrouhlice A - Sportovní klub Jihlava, z.s. 3:1 (18,-18,31,20)
2 6. 10. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 1:3 (-17,24,-20,-16)
3 6. 10. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Žďár nad Sázavou 3:0 (15,21,20)
2. kolo
4 27. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Okrouhlice A - Sportovní klub Jihlava, z.s. 0:3 (-18,-20,-21)
5 6. 10. 2018, 15:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (-15,17,-22,23,-8)
6 6. 10. 2018, 15:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Žďár nad Sázavou 3:1 (22,-21,21,19)
3. kolo
7 20. 10. 2018, 10:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Žďár nad Sázavou 3:0 (16,18,18)
8 20. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:1 (19,17,-23,19)
9 20. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Okrouhlice A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 1:3 (23,-17,-10,-18)
4. kolo
10 20. 10. 2018, 13:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Žďár nad Sázavou 3:0 (17,17,9)
11 20. 10. 2018, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (16,16,16)
12 20. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Okrouhlice A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:3 (-20,-20,-22)
5. kolo
13 10. 11. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Sportovní klub Jihlava, z.s. 3:2 (-24,21,15,-16,11)
14 10. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Sokol Okrouhlice A 3:1 (27,19,-25,21)
15 10. 11. 2018, 10:00 Žďár nad Sázavou - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-18,-15,-20)
6. kolo
16 10. 11. 2018, 15:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Sportovní klub Jihlava, z.s. 3:0 (19,19,20)
17 10. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Sokol Okrouhlice A 2:3 (19,20,-18,-19,-12)
18 10. 11. 2018, 13:00 Žďár nad Sázavou - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-20,-18,-16)
7. kolo
19 1. 12. 2018, 10:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (22,11,-16,24)
20 1. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Okrouhlice A - Žďár nad Sázavou 3:0 (19,14,24)
21 1. 12. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (19,19,24)
8. kolo
22 1. 12. 2018, 13:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (25,-20,12,-15,-12)
23 1. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Okrouhlice A - Žďár nad Sázavou 3:0 (23,18,12)
24 1. 12. 2018, 15:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (23,20,16)
9. kolo
25 15. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Sportovní klub Jihlava, z.s. Sportovní hala, Nádražní 1536 3:2 (14,-24,25,-19,12)
26 15. 12. 2018, 10:00 Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:3 (-10,-7,-16)
27 9. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Okrouhlice A 3:1 (22,-21,13,19)
10. kolo
28 15. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Sportovní klub Jihlava, z.s. Sportovní hala, Nádražní 1536 1:3 (-19,-12,24,-17)
29 15. 12. 2018, 13:00 Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:3 (-19,-15,-16)
30 9. 3. 2019, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Okrouhlice A 3:1 (22,-22,16,21)
11. kolo
31 12. 1. 2019, 12:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - TJ Sokol Okrouhlice A 3:1 (-30,21,18,18)
32 12. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 2:3 (-28,12,-24,21,-12)
33 2. 2. 2019, 10:00 Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 1:3 (-18,-19,18,-25)
12. kolo
34 12. 1. 2019, 16:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - TJ Sokol Okrouhlice A 3:0 (14,23,19)
35 12. 1. 2019, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 3:1 (24,-23,20,20)
36 2. 2. 2019, 13:00 Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 1:3 (-15,23,-23,-20)
13. kolo
37 26. 1. 2019, 10:00 Žďár nad Sázavou - Sportovní klub Jihlava, z.s. 0:3 (-18,-19,-11)
38 26. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč Sportovní hala, Nádražní 1536 2:3 (23,-19,23,-17,-7)
39 26. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Sokol Okrouhlice A 3:0 (19,17,19)
14. kolo
40 26. 1. 2019, 13:00 Žďár nad Sázavou - Sportovní klub Jihlava, z.s. 1:3 (-9,24,-17,-7)
41 26. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč Sportovní hala, Nádražní 1536 0:3 (-20,-22,-22)
42 26. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Sokol Okrouhlice A 3:0 (16,21,18)
15. kolo
43 9. 2. 2019, 11:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 3:0 (16,23,19)
44 9. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Okrouhlice A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:1 (20,-22,14,20)
45 9. 2. 2019, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Žďár nad Sázavou 3:0 (13,11,14)
16. kolo
46 9. 2. 2019, 15:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:3 (-18,-20,-15)
47 9. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Okrouhlice A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (20,17,15)
48 9. 2. 2019, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Žďár nad Sázavou 3:0 (12,11,13)
17. kolo
49 16. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Sportovní klub Jihlava, z.s. 3:0 (11,17,18)
50 16. 3. 2019, 10:00 Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Okrouhlice A 1:3 (23,-17,-23,-12)
51 16. 3. 2019, 11:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 1:3 (-23,16,-17,-19)
18. kolo
52 16. 3. 2019, 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Sportovní klub Jihlava, z.s. 3:0 (18,12,23)
53 16. 3. 2019, 13:00 Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Okrouhlice A 0:3 (-17,-15,-25)
54 16. 3. 2019, 15:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 1:3 (-18,-19,16,-23)
19. kolo
55 30. 3. 2019, 11:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (22,17,21)
56 30. 3. 2019, 11:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Žďár nad Sázavou 3:1 (20,20,-21,10)
57 30. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Okrouhlice A - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (16,19,-17,-19,-7)
20. kolo
58 30. 3. 2019, 15:00 Sportovní klub Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:1 (21,14,-25,16)
59 30. 3. 2019, 15:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Žďár nad Sázavou 3:0 (19,20,9)
60 30. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Okrouhlice A - Volejbalový klub Třebíč 1:3 (-20,-18,22,-21)
© ČVS 2015-2018