Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

KP ve volejbale M-základní

6. kolo
Pelhřimov-Velké Meziříčí
Žďár nad Sázavou “B”-Třebíč
Štoky-Polná
Jihlava-Okrouhlice
Příští kolo
Velké Meziříčí-OkrouhliceSO9.11.10:00
Polná-JihlavaSO9.11.10:00
Štoky-TřebíčSO9.11.10:00
Pelhřimov-Žďár nad Sázavou “B”SO9.11.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Okrouhlice 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Jihlava 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Štoky 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Žďár nad Sázavou “B” 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Polná 0 0 0 0 0   0:0 0
6 Velké Meziříčí 0 0 0 0 0   0:0 0
7 Pelhřimov 0 0 0 0 0   0:0 0
8 Třebíč 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
KP M1 2019/2020-pracovní verze
1. kolo
1 12. 10. 2019, 10:00 Třebíč - Velké Meziříčí .
2 12. 10. 2019, 10:00 Pelhřimov - Polná .
3 12. 10. 2019, 10:00 Žďár nad Sázavou “B” - Okrouhlice .
4 12. 10. 2019, 10:00 Jihlava - Štoky .
2. kolo
5 12. 10. 2019, 13:00 Třebíč - Velké Meziříčí .
6 12. 10. 2019, 13:00 Pelhřimov - Polná .
7 12. 10. 2019, 13:00 Žďár nad Sázavou “B” - Okrouhlice .
8 12. 10. 2019, 13:00 Jihlava - Štoky .
3. kolo
9 19. 10. 2019, 10:00 Velké Meziříčí - Jihlava .
10 19. 10. 2019, 10:00 Okrouhlice - Štoky .
11 19. 10. 2019, 10:00 Polná - Žďár nad Sázavou “B” .
12 19. 10. 2019, 10:00 Třebíč - Pelhřimov .
4. kolo
13 19. 10. 2019, 13:00 Velké Meziříčí - Jihlava .
14 19. 10. 2019, 13:00 Okrouhlice - Štoky .
15 19. 10. 2019, 13:00 Polná - Žďár nad Sázavou “B” .
16 19. 10. 2019, 13:00 Třebíč - Pelhřimov .
5. kolo
17 26. 10. 2019, 10:00 Pelhřimov - Velké Meziříčí .
18 26. 10. 2019, 10:00 Žďár nad Sázavou “B” - Třebíč .
19 26. 10. 2019, 10:00 Štoky - Polná .
20 26. 10. 2019, 10:00 Jihlava - Okrouhlice .
6. kolo
21 26. 10. 2019, 13:00 Pelhřimov - Velké Meziříčí .
22 26. 10. 2019, 13:00 Žďár nad Sázavou “B” - Třebíč .
23 26. 10. 2019, 13:00 Štoky - Polná .
24 26. 10. 2019, 13:00 Jihlava - Okrouhlice .
7. kolo
25 9. 11. 2019, 10:00 Velké Meziříčí - Okrouhlice .
26 9. 11. 2019, 10:00 Polná - Jihlava .
27 9. 11. 2019, 10:00 Štoky - Třebíč .
28 9. 11. 2019, 10:00 Pelhřimov - Žďár nad Sázavou “B” .
8. kolo
29 9. 11. 2019, 13:00 Velké Meziříčí - Okrouhlice .
30 9. 11. 2019, 13:00 Polná - Jihlava .
31 9. 11. 2019, 13:00 Štoky - Třebíč .
32 9. 11. 2019, 13:00 Pelhřimov - Žďár nad Sázavou “B” .
9. kolo
33 16. 11. 2019, 10:00 Žďár nad Sázavou “B” - Velké Meziříčí .
34 16. 11. 2019, 10:00 Štoky - Pelhřimov .
35 16. 11. 2019, 10:00 Jihlava - Třebíč .
36 16. 11. 2019, 10:00 Okrouhlice - Polná .
10. kolo
37 16. 11. 2019, 13:00 Žďár nad Sázavou “B” - Velké Meziříčí .
38 16. 11. 2019, 13:00 Štoky - Pelhřimov .
39 16. 11. 2019, 13:00 Jihlava - Třebíč .
40 16. 11. 2019, 13:00 Okrouhlice - Polná .
11. kolo
41 7. 12. 2019, 10:00 Velké Meziříčí - Polná .
42 7. 12. 2019, 10:00 Třebíč - Okrouhlice .
43 7. 12. 2019, 10:00 Pelhřimov - Jihlava .
44 7. 12. 2019, 10:00 Žďár nad Sázavou “B” - Štoky .
12. kolo
45 7. 12. 2019, 13:00 Velké Meziříčí - Polná .
46 7. 12. 2019, 13:00 Třebíč - Okrouhlice .
47 7. 12. 2019, 13:00 Pelhřimov - Jihlava .
48 7. 12. 2019, 13:00 Žďár nad Sázavou “B” - Štoky .
13. kolo
49 14. 12. 2019, 10:00 Štoky - Velké Meziříčí .
50 14. 12. 2019, 10:00 Jihlava - Žďár nad Sázavou “B” .
51 14. 12. 2019, 10:00 Okrouhlice - Pelhřimov .
52 14. 12. 2019, 11:00 Polná - Třebíč .
14. kolo
53 14. 12. 2019, 13:00 Štoky - Velké Meziříčí .
54 14. 12. 2019, 13:00 Jihlava - Žďár nad Sázavou “B” .
55 14. 12. 2019, 13:00 Okrouhlice - Pelhřimov .
56 14. 12. 2019, 15:00 Polná - Třebíč .
15. kolo
57 11. 1. 2020, 10:00 Velké Meziříčí - Třebíč .
58 11. 1. 2020, 10:00 Polná - Pelhřimov .
59 11. 1. 2020, 10:00 Okrouhlice - Žďár nad Sázavou “B” .
60 11. 1. 2020, 10:00 Štoky - Jihlava .
16. kolo
61 11. 1. 2020, 13:00 Velké Meziříčí - Třebíč .
62 11. 1. 2020, 13:00 Polná - Pelhřimov .
63 11. 1. 2020, 13:00 Okrouhlice - Žďár nad Sázavou “B” .
64 11. 1. 2020, 13:00 Štoky - Jihlava .
17. kolo
65 18. 1. 2020, 10:00 Jihlava - Velké Meziříčí .
66 18. 1. 2020, 10:00 Štoky - Okrouhlice .
67 18. 1. 2020, 10:00 Žďár nad Sázavou “B” - Polná .
68 18. 1. 2020, 10:00 Pelhřimov - Třebíč .
18. kolo
69 18. 1. 2020, 13:00 Jihlava - Velké Meziříčí .
70 18. 1. 2020, 13:00 Štoky - Okrouhlice .
71 18. 1. 2020, 13:00 Žďár nad Sázavou “B” - Polná .
72 18. 1. 2020, 13:00 Pelhřimov - Třebíč .
19. kolo
73 25. 1. 2020, 10:00 Velké Meziříčí - Pelhřimov .
74 25. 1. 2020, 10:00 Třebíč - Žďár nad Sázavou “B” .
75 25. 1. 2020, 10:00 Polná - Štoky .
76 25. 1. 2020, 10:00 Okrouhlice - Jihlava .
20. kolo
77 25. 1. 2020, 13:00 Velké Meziříčí - Pelhřimov .
78 25. 1. 2020, 13:00 Třebíč - Žďár nad Sázavou “B” .
79 25. 1. 2020, 13:00 Polná - Štoky .
80 25. 1. 2020, 13:00 Okrouhlice - Jihlava .
21. kolo
81 15. 2. 2020, 10:00 Okrouhlice - Velké Meziříčí .
82 15. 2. 2020, 10:00 Jihlava - Polná .
83 15. 2. 2020, 10:00 Třebíč - Štoky .
84 15. 2. 2020, 10:00 Žďár nad Sázavou “B” - Pelhřimov .
22. kolo
85 15. 2. 2020, 13:00 Okrouhlice - Velké Meziříčí .
86 15. 2. 2020, 13:00 Jihlava - Polná .
87 15. 2. 2020, 13:00 Třebíč - Štoky .
88 15. 2. 2020, 13:00 Žďár nad Sázavou “B” - Pelhřimov .
23. kolo
89 29. 2. 2020, 10:00 Velké Meziříčí - Žďár nad Sázavou “B” .
90 29. 2. 2020, 10:00 Pelhřimov - Štoky .
91 29. 2. 2020, 10:00 Třebíč - Jihlava .
92 29. 2. 2020, 10:00 Polná - Okrouhlice .
24. kolo
93 29. 2. 2020, 13:00 Velké Meziříčí - Žďár nad Sázavou “B” .
94 29. 2. 2020, 13:00 Pelhřimov - Štoky .
95 29. 2. 2020, 13:00 Třebíč - Jihlava .
96 29. 2. 2020, 13:00 Polná - Okrouhlice .
25. kolo
97 14. 3. 2020, 10:00 Polná - Velké Meziříčí .
98 14. 3. 2020, 10:00 Okrouhlice - Třebíč .
99 14. 3. 2020, 10:00 Jihlava - Pelhřimov .
100 14. 3. 2020, 10:00 Štoky - Žďár nad Sázavou “B” .
26. kolo
101 14. 3. 2020, 13:00 Polná - Velké Meziříčí .
102 14. 3. 2020, 13:00 Okrouhlice - Třebíč .
103 14. 3. 2020, 13:00 Jihlava - Pelhřimov .
104 14. 3. 2020, 13:00 Štoky - Žďár nad Sázavou “B” .
27. kolo
105 21. 3. 2020, 10:00 Velké Meziříčí - Štoky .
106 21. 3. 2020, 10:00 Žďár nad Sázavou “B” - Jihlava .
107 21. 3. 2020, 10:00 Pelhřimov - Okrouhlice .
108 21. 3. 2020, 10:00 Třebíč - Polná .
28. kolo
109 21. 3. 2020, 13:00 Velké Meziříčí - Štoky .
110 21. 3. 2020, 13:00 Žďár nad Sázavou “B” - Jihlava .
111 21. 3. 2020, 13:00 Pelhřimov - Okrouhlice .
112 21. 3. 2020, 13:00 Třebíč - Polná .
Vedoucí soutěže Jaromír Mutl, Gen. Svobody 629/15, Třebíč, PSČ 674 01, tel. 602959584, e-mail:jarmut@atlas.cz
© ČVS 2015-2018