15. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A-Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A
ŠSK Demlova Jihlava-Slavoj Polná z.s. A
TJ Jiskra Humpolec, z.s.-TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A
Nové Veselí-Volejbalový klub Třebíč
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.-Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A-Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod ASO8.12.12:00
ŠSK Demlova Jihlava-Slavoj Polná z.s. ASO8.12.13:00
TJ Jiskra Humpolec, z.s.-TJ Náměšť nad Oslavou z.s. ASO8.12.12:00
Nové Veselí-Volejbalový klub TřebíčNE2.12.13:00
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.-Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.SO8.12.13:00
kalendář skupiny
KP ženy 2018/2019
1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:0 (10,17,18)
2 6. 10. 2018, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 1:3 (23,-16,-22,-18)
3 6. 10. 2018, 09:00 Nové Veselí - Slavoj Polná z.s. A 1:3 (-22,-18,23,-17)
4 6. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 1:3 (-10,23,-16,-17)
5 6. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (23,17,-17,-21,-9)
2. kolo
6 6. 10. 2018, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:0 (20,18,18)
7 6. 10. 2018, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 1:3 (-16,23,-17,-23)
8 6. 10. 2018, 13:00 Nové Veselí - Slavoj Polná z.s. A 3:2 (17,-22,-21,20,9)
9 6. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 1:3 (-14,-25,18,-20)
10 6. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (22,16,-18,-17,-3)
3. kolo
11 13. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-9,-15,-21)
12 13. 10. 2018, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-17,-17,-12)
13 13. 10. 2018, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 3:0 (11,12,8)
14 13. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Nové Veselí 3:0 (14,9,15)
15 13. 10. 2018, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:2 (-19,-25,26,22,11)
4. kolo
16 13. 10. 2018, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-16,-14,-19)
17 13. 10. 2018, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-7,-13,-18)
18 13. 10. 2018, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 3:0 (17,13,21)
19 13. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Nové Veselí 3:1 (20,22,-18,20)
20 13. 10. 2018, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 1:3 (18,-22,-18,-18)
5. kolo
21 26. 1. 2019, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A .
22 27. 10. 2018, 09:00 Nové Veselí - ŠSK Demlova Jihlava 0:3 (-17,-16,-16)
23 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 0:3 (-19,-8,-4)
24 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Slavoj Polná z.s. A 3:1 (14,-21,18,19)
25 19. 10. 2018, 17:30 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 3:0 (17,19,15)
6. kolo
26 26. 1. 2019, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A .
27 27. 10. 2018, 13:00 Nové Veselí - ŠSK Demlova Jihlava 1:3 (-21,20,-19,-20)
28 20. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 0:3 (-4,-6,-17)
29 20. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Slavoj Polná z.s. A 3:0 (17,14,16)
30 19. 10. 2018, 19:30 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 3:0 (18,22,25)
7. kolo
31 3. 11. 2018, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:0 (18,21,24)
32 3. 11. 2018, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (-23,19,-23,13,-8)
33 3. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:1 (-18,23,22,23)
34 3. 11. 2018, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 3:0 (13,9,8)
35 3. 11. 2018, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Nové Veselí 1:3 (-21,21,-20,-20)
8. kolo
36 3. 11. 2018, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:1 (13,18,-23,16)
37 3. 11. 2018, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - Volejbalový klub Třebíč 1:3 (20,-21,-13,-20)
38 3. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:2 (-21,-17,21,25,12)
39 3. 11. 2018, 14:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 3:0 (9,10,9)
40 3. 11. 2018, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Nové Veselí 3:1 (4,-15,19,23)
9. kolo
41 10. 11. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:0 (14,17,11)
42 10. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0:3 (-17,-13,-16)
43 10. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - ŠSK Demlova Jihlava 2:3 (20,-12,-21,22,-9)
44 10. 11. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 1:3 (-15,-18,19,-17)
45 10. 11. 2018, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Slavoj Polná z.s. A 0:3 (-21,-18,-20)
10. kolo
46 10. 11. 2018, 13:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:1 (19,-21,20,11)
47 10. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0:3 (-13,-17,-11)
48 10. 11. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - ŠSK Demlova Jihlava 3:1 (11,22,-20,24)
49 10. 11. 2018, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 1:3 (20,-19,-23,-19)
50 10. 11. 2018, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Slavoj Polná z.s. A 0:3 (-24,-17,-18)
11. kolo
51 17. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Slavoj Polná z.s. A 0:3 (-24,-15,-19)
52 17. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A Miksa F.
53 17. 11. 2018, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (-24,-23,22,22,-13)
54 17. 11. 2018, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (21,10,17)
55 17. 11. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. NH-ZŠ a MŠ Bohdalov 3:0 (15,18,10)
12. kolo
56 17. 11. 2018, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Slavoj Polná z.s. A 2:3 (24,-19,-19,22,-8)
57 17. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A Miksa F.
58 17. 11. 2018, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (19,15,22)
59 17. 11. 2018, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:1 (21,-20,16,22)
60 17. 11. 2018, 13:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. NH-ZŠ a MŠ Bohdalov 3:0 (19,12,13)
13. kolo
61 1. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A Jelínek V.
62 1. 12. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Daníček J.
63 24. 11. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Uher V.
64 1. 12. 2018, 11:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - ŠSK Demlova Jihlava Hejtmánek J.
65 1. 12. 2018, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A Adam P.
14. kolo
66 1. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A Hoffmann R.
67 1. 12. 2018, 13:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Daníček J.
68 24. 11. 2018, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Uher V.
69 1. 12. 2018, 14:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - ŠSK Demlova Jihlava Hejtmánek J.
70 1. 12. 2018, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A Adam P.
15. kolo
71 8. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
72 8. 12. 2018, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - Slavoj Polná z.s. A .
73 8. 12. 2018, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
74 2. 12. 2018, 09:00 Nové Veselí - Volejbalový klub Třebíč Kuliha M.
75 8. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
16. kolo
76 8. 12. 2018, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
77 8. 12. 2018, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - Slavoj Polná z.s. A .
78 8. 12. 2018, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
79 2. 12. 2018, 13:00 Nové Veselí - Volejbalový klub Třebíč Kuliha M.
80 8. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
17. kolo
81 15. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A .
82 15. 12. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Hejtmánek J.
83 15. 12. 2018, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Nové Veselí .
84 15. 12. 2018, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
85 15. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - ŠSK Demlova Jihlava .
18. kolo
86 15. 12. 2018, 12:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A .
87 15. 12. 2018, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Hejtmánek J.
88 15. 12. 2018, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Nové Veselí .
89 15. 12. 2018, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
90 15. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - ŠSK Demlova Jihlava .
19. kolo
91 12. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - ŠSK Demlova Jihlava .
92 12. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
93 12. 1. 2019, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - Nové Veselí .
94 12. 1. 2019, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
95 12. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
20. kolo
96 12. 1. 2019, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - ŠSK Demlova Jihlava .
97 12. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
98 12. 1. 2019, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - Nové Veselí .
99 12. 1. 2019, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
100 12. 1. 2019, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
21. kolo
101 19. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A .
102 19. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
103 19. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Slavoj Polná z.s. A .
104 17. 3. 2019, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
105 19. 1. 2019, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - ŠSK Demlova Jihlava .
22. kolo
106 19. 1. 2019, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A .
107 19. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
108 19. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Slavoj Polná z.s. A .
109 17. 3. 2019, 13:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
110 19. 1. 2019, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - ŠSK Demlova Jihlava .
23. kolo
111 20. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0:3 (-23,-15,-12)
112 26. 1. 2019, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - Nové Veselí .
113 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
114 26. 1. 2019, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
115 26. 1. 2019, 11:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Volejbalový klub Třebíč .
24. kolo
116 20. 10. 2018, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0:3 (-14,-8,-27)
117 26. 1. 2019, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - Nové Veselí .
118 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
119 26. 1. 2019, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
120 26. 1. 2019, 14:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Volejbalový klub Třebíč .
25. kolo
121 2. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
122 2. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Slavoj Polná z.s. A .
123 2. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
124 2. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - ŠSK Demlova Jihlava .
125 2. 3. 2019, 09:00 Nové Veselí - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
26. kolo
126 2. 2. 2019, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
127 2. 2. 2019, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Slavoj Polná z.s. A .
128 2. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
129 2. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - ŠSK Demlova Jihlava .
130 2. 3. 2019, 13:00 Nové Veselí - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
27. kolo
131 9. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Nové Veselí .
132 9. 2. 2019, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
133 9. 2. 2019, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
134 9. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Volejbalový klub Třebíč .
135 9. 2. 2019, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
28. kolo
136 9. 2. 2019, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Nové Veselí .
137 9. 2. 2019, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
138 9. 2. 2019, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
139 9. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Volejbalový klub Třebíč .
140 9. 2. 2019, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
29. kolo
141 16. 2. 2019, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A .
142 16. 2. 2019, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
143 16. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - ŠSK Demlova Jihlava .
144 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
145 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Nové Veselí .
30. kolo
146 16. 2. 2019, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A .
147 16. 2. 2019, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
148 16. 2. 2019, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - ŠSK Demlova Jihlava .
149 16. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
150 16. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Nové Veselí .
31. kolo
151 16. 3. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
152 16. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Nové Veselí .
153 16. 3. 2019, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
154 16. 3. 2019, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
155 16. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Slavoj Polná z.s. A .
32. kolo
156 16. 3. 2019, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
157 16. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Nové Veselí .
158 16. 3. 2019, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
159 16. 3. 2019, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
160 16. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Slavoj Polná z.s. A .
33. kolo
161 23. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A .
162 23. 3. 2019, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - ŠSK Demlova Jihlava .
163 23. 3. 2019, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
164 23. 3. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Nové Veselí .
165 23. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
34. kolo
166 23. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A .
167 23. 3. 2019, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - ŠSK Demlova Jihlava .
168 23. 3. 2019, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
169 23. 3. 2019, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Nové Veselí .
170 23. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
35. kolo
171 30. 3. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
172 30. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
173 30. 3. 2019, 09:00 Nové Veselí - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
174 30. 3. 2019, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Slavoj Polná z.s. A .
175 30. 3. 2019, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
36. kolo
176 30. 3. 2019, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
177 30. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
178 30. 3. 2019, 13:00 Nové Veselí - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
179 30. 3. 2019, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Slavoj Polná z.s. A .
180 30. 3. 2019, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
© ČVS 2015-2018