28. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A0:3Nové Veselí(-21, -14, -17)
TJ Jiskra Humpolec, z.s.-Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.
ŠSK Demlova Jihlava3:1Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.(21, -32, 10, 20)
Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A3:0Volejbalový klub Třebíč(19, 15, 12)
Slavoj Polná z.s. A3:0TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A(18, 16, 23)
Příští kolo
Slavoj Polná z.s. A3:0Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav ASO16.2.10:00
TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A1:3Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod ASO16.2.10:00
Volejbalový klub Třebíč1:3ŠSK Demlova JihlavaSO16.2.9:00
Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.0:3TJ Jiskra Humpolec, z.s.SO16.2.10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.0:3Nové VeselíSO16.2.10:00
kalendář skupiny
KP ženy 2018/2019
1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:0 (10,17,18)
2 6. 10. 2018, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 1:3 (23,-16,-22,-18)
3 6. 10. 2018, 09:00 Nové Veselí - Slavoj Polná z.s. A 1:3 (-22,-18,23,-17)
4 6. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 1:3 (-10,23,-16,-17)
5 6. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (23,17,-17,-21,-9)
2. kolo
6 6. 10. 2018, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:0 (20,18,18)
7 6. 10. 2018, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 1:3 (-16,23,-17,-23)
8 6. 10. 2018, 13:00 Nové Veselí - Slavoj Polná z.s. A 3:2 (17,-22,-21,20,9)
9 6. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 1:3 (-14,-25,18,-20)
10 6. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (22,16,-18,-17,-3)
3. kolo
11 13. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-9,-15,-21)
12 13. 10. 2018, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-17,-17,-12)
13 13. 10. 2018, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 3:0 (11,12,8)
14 13. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Nové Veselí 3:0 (14,9,15)
15 13. 10. 2018, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:2 (-19,-25,26,22,11)
4. kolo
16 13. 10. 2018, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-16,-14,-19)
17 13. 10. 2018, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-7,-13,-18)
18 13. 10. 2018, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 3:0 (17,13,21)
19 13. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Nové Veselí 3:1 (20,22,-18,20)
20 13. 10. 2018, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 1:3 (18,-22,-18,-18)
5. kolo
21 26. 1. 2019, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:0 (22,13,15)
22 27. 10. 2018, 09:00 Nové Veselí - ŠSK Demlova Jihlava 0:3 (-17,-16,-16)
23 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 0:3 (-19,-8,-4)
24 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Slavoj Polná z.s. A 3:1 (14,-21,18,19)
25 19. 10. 2018, 17:30 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 3:0 (17,19,15)
6. kolo
26 26. 1. 2019, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:0 (17,9,19)
27 27. 10. 2018, 13:00 Nové Veselí - ŠSK Demlova Jihlava 1:3 (-21,20,-19,-20)
28 20. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 0:3 (-4,-6,-17)
29 20. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Slavoj Polná z.s. A 3:0 (17,14,16)
30 19. 10. 2018, 19:30 Volejbalový klub Třebíč - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 3:0 (18,22,25)
7. kolo
31 3. 11. 2018, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:0 (18,21,24)
32 3. 11. 2018, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (-23,19,-23,13,-8)
33 3. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:1 (-18,23,22,23)
34 3. 11. 2018, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 3:0 (13,9,8)
35 3. 11. 2018, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Nové Veselí 1:3 (-21,21,-20,-20)
8. kolo
36 3. 11. 2018, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:1 (13,18,-23,16)
37 3. 11. 2018, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - Volejbalový klub Třebíč 1:3 (20,-21,-13,-20)
38 3. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:2 (-21,-17,21,25,12)
39 3. 11. 2018, 14:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 3:0 (9,10,9)
40 3. 11. 2018, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Nové Veselí 3:1 (4,-15,19,23)
9. kolo
41 10. 11. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:0 (14,17,11)
42 10. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0:3 (-17,-13,-16)
43 10. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - ŠSK Demlova Jihlava 2:3 (20,-12,-21,22,-9)
44 10. 11. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 1:3 (-15,-18,19,-17)
45 10. 11. 2018, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Slavoj Polná z.s. A 0:3 (-21,-18,-20)
10. kolo
46 10. 11. 2018, 13:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:1 (19,-21,20,11)
47 10. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0:3 (-13,-17,-11)
48 10. 11. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - ŠSK Demlova Jihlava 3:1 (11,22,-20,24)
49 10. 11. 2018, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 1:3 (20,-19,-23,-19)
50 10. 11. 2018, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Slavoj Polná z.s. A 0:3 (-24,-17,-18)
11. kolo
51 17. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Slavoj Polná z.s. A 0:3 (-24,-15,-19)
52 17. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 3:0 (16,18,18)
53 17. 11. 2018, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (-24,-23,22,22,-13)
54 17. 11. 2018, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (21,10,17)
55 17. 11. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. NH-ZŠ a MŠ Bohdalov 3:0 (15,18,10)
12. kolo
56 17. 11. 2018, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Slavoj Polná z.s. A 2:3 (24,-19,-19,22,-8)
57 17. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 3:0 (22,14,16)
58 17. 11. 2018, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (19,15,22)
59 17. 11. 2018, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:1 (21,-20,16,22)
60 17. 11. 2018, 13:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. NH-ZŠ a MŠ Bohdalov 3:0 (19,12,13)
13. kolo
61 1. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 0:3 (-19,-15,-23)
62 1. 12. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (21,19,16)
63 24. 11. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:1 (17,-21,24,23)
64 1. 12. 2018, 11:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - ŠSK Demlova Jihlava 0:3 (-23,-13,-23)
65 1. 12. 2018, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 0:3 (-15,-24,-20)
14. kolo
66 1. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 2:3 (-15,-4,20,26,-7)
67 1. 12. 2018, 13:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:0 (23,12,23)
68 24. 11. 2018, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:2 (25,-18,16,-14,12)
69 1. 12. 2018, 14:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - ŠSK Demlova Jihlava 0:3 (-17,-14,-19)
70 1. 12. 2018, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 0:3 (-16,-18,-21)
15. kolo
71 8. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 0:3 (-13,-21,-10)
72 8. 12. 2018, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - Slavoj Polná z.s. A 3:0 (22,13,22)
73 8. 12. 2018, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 3:1 (19,-13,22,7)
74 2. 12. 2018, 09:00 Nové Veselí - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (19,18,14)
75 8. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-16,-13,-15)
16. kolo
76 8. 12. 2018, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 0:3 (-18,-23,-16)
77 8. 12. 2018, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - Slavoj Polná z.s. A 3:1 (17,19,-14,19)
78 8. 12. 2018, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 3:0 (14,9,20)
79 2. 12. 2018, 13:00 Nové Veselí - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (-21,-15,21,23,-8)
80 8. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-9,-5,-23)
17. kolo
81 15. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:0 (14,14,10)
82 15. 12. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 3:0 (15,10,25)
83 15. 12. 2018, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Nové Veselí 1:3 (-22,-21,20,-15)
84 15. 12. 2018, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0:3 (-19,-19,-25)
85 15. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - ŠSK Demlova Jihlava 3:0 (24,12,20)
18. kolo
86 15. 12. 2018, 12:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:0 (15,15,20)
87 15. 12. 2018, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 3:0 (16,13,11)
88 15. 12. 2018, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Nové Veselí 1:3 (26,-12,-20,-19)
89 15. 12. 2018, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0:3 (-13,-23,-5)
90 15. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - ŠSK Demlova Jihlava 3:0 (22,15,17)
19. kolo
91 12. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - ŠSK Demlova Jihlava 0:3 (-12,-15,-19)
92 12. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (21,18,14)
93 12. 1. 2019, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - Nové Veselí 1:3 (-21,-24,18,-23)
94 2. 3. 2019, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Hejtmánek J.
95 24. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Hejtmánek J.
20. kolo
96 12. 1. 2019, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - ŠSK Demlova Jihlava 0:3 (-13,-17,-9)
97 12. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 3:0 (16,16,18)
98 12. 1. 2019, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - Nové Veselí 3:2 (-15,-19,15,24,11)
99 2. 3. 2019, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Hejtmánek J.
100 24. 2. 2019, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. Hejtmánek J.
21. kolo
101 19. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:0 (10,17,22)
102 19. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 3:1 (17,-23,18,14)
103 19. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Slavoj Polná z.s. A 0:3 (-20,-5,-11)
104 17. 3. 2019, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A Pochop P.
105 19. 1. 2019, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - ŠSK Demlova Jihlava 3:1 (-18,14,26,11)
22. kolo
106 19. 1. 2019, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:1 (20,24,-17,24)
107 19. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 3:0 (17,23,4)
108 19. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Slavoj Polná z.s. A 0:3 (-15,-13,-14)
109 17. 3. 2019, 13:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A Pochop P.
110 19. 1. 2019, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - ŠSK Demlova Jihlava 3:0 (25,23,25)
23. kolo
111 20. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0:3 (-23,-15,-12)
112 26. 1. 2019, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - Nové Veselí 3:2 (-26,13,17,-23,13)
113 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 3:0 (11,19,12)
114 26. 1. 2019, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 1:3 (24,-24,-24,-23)
115 26. 1. 2019, 11:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Volejbalový klub Třebíč 1:3 (19,-21,-23,-23)
24. kolo
116 20. 10. 2018, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0:3 (-14,-8,-27)
117 26. 1. 2019, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - Nové Veselí 2:3 (21,-20,18,-22,-12)
118 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 3:0 (9,9,10)
119 26. 1. 2019, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:3 (-22,-23,-11)
120 26. 1. 2019, 14:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Volejbalový klub Třebíč 3:2 (-22,21,-19,16,15)
25. kolo
121 2. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 0:3 (-12,-19,-16)
122 6. 4. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Slavoj Polná z.s. A Uher V.
123 2. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 3:1 (23,20,-26,24)
124 2. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - ŠSK Demlova Jihlava 0:3 (-11,-10,-14)
125 2. 3. 2019, 09:00 Nové Veselí - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Formanová A.
26. kolo
126 2. 2. 2019, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 1:3 (13,-20,-25,-11)
127 6. 4. 2019, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Slavoj Polná z.s. A Uher V.
128 2. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 1:3 (-22,-23,13,-9)
129 2. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - ŠSK Demlova Jihlava 0:3 (-11,-8,-12)
130 2. 3. 2019, 13:00 Nové Veselí - TJ Jiskra Humpolec, z.s. Formanová A.
27. kolo
131 9. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Nové Veselí 0:3 (-20,-22,-23)
132 28. 2. 2019, 18:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pazderka J.
133 9. 2. 2019, 10:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:2 (8,-24,12,-17,9)
134 9. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Volejbalový klub Třebíč 3:1 (16,-16,12,14)
135 9. 2. 2019, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 3:2 (20,-18,-22,22,8)
28. kolo
136 9. 2. 2019, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Nové Veselí 0:3 (-21,-14,-17)
137 28. 2. 2019, 20:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Pazderka J.
138 9. 2. 2019, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 3:1 (21,-32,10,20)
139 9. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Volejbalový klub Třebíč 3:0 (19,15,12)
140 9. 2. 2019, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A 3:0 (18,16,23)
29. kolo
141 16. 2. 2019, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:0 (14,21,21)
142 16. 2. 2019, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 1:3 (-17,23,-13,-17)
143 16. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - ŠSK Demlova Jihlava 1:3 (16,-23,-20,-14)
144 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 0:3 (-22,-21,-21)
145 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Nové Veselí 0:3 (-8,-17,-14)
30. kolo
146 16. 2. 2019, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A 3:0 (23,9,22)
147 16. 2. 2019, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A 1:3 (-15,-20,24,-14)
148 16. 2. 2019, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - ŠSK Demlova Jihlava 2:3 (22,-20,-20,22,-15)
149 16. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Jiskra Humpolec, z.s. 2:3 (-20,21,-14,21,-14)
150 16. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Nové Veselí 0:3 (-8,-11,-15)
31. kolo
151 16. 3. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Adam P.
152 16. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Nové Veselí Navrátil M.
153 16. 3. 2019, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč Pazderka J.
154 16. 3. 2019, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A Miksa F.
155 16. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Slavoj Polná z.s. A Tomšovská I.
32. kolo
156 16. 3. 2019, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. Adam P.
157 16. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Nové Veselí Navrátil M.
158 16. 3. 2019, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Volejbalový klub Třebíč Pazderka J.
159 16. 3. 2019, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A Miksa F.
160 16. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Slavoj Polná z.s. A Tomšovská I.
33. kolo
161 23. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A .
162 23. 3. 2019, 10:00 Slavoj Polná z.s. A - ŠSK Demlova Jihlava .
163 23. 3. 2019, 10:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
164 23. 3. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Nové Veselí .
165 23. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
34. kolo
166 23. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A .
167 23. 3. 2019, 13:00 Slavoj Polná z.s. A - ŠSK Demlova Jihlava .
168 23. 3. 2019, 13:00 TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A - TJ Jiskra Humpolec, z.s. .
169 23. 3. 2019, 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Nové Veselí .
170 23. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. .
35. kolo
171 30. 3. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
172 30. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
173 30. 3. 2019, 09:00 Nové Veselí - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
174 30. 3. 2019, 09:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Slavoj Polná z.s. A .
175 30. 3. 2019, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
36. kolo
176 30. 3. 2019, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Přibyslav A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. .
177 30. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
178 30. 3. 2019, 13:00 Nové Veselí - TJ Náměšť nad Oslavou z.s. A .
179 30. 3. 2019, 12:00 TJ Jiskra Humpolec, z.s. - Slavoj Polná z.s. A .
180 30. 3. 2019, 13:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
© ČVS 2015-2018