VY-ZKY-F6-9

KOLO
2. kolo
Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B0:2Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A(-5, -4)
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G2:0Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A(24, 8)
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A2:1Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B(25, -22, 15)
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A2:0Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G(14, 20)
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A0:2Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A(-14, -12)
Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B0:2Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G(-13, -10)
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G-Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. ANE25.3.9:00
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A-Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. BNE25.3.9:00
Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B-Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. ANE25.3.9:00
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. GNE25.3.9:00
Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A-Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice ANE25.3.9:00
Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. GNE25.3.9:00
kalendář skupiny
Krajský přebor ZKY
1. kolo
1 21. 1. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B pořadatel TJ Sokol Hrotovice 2:1 (-23,13,13)
2 21. 1. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A 0:2 (-7,-14)
3 21. 1. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A 0:2 (-9,-8)
4 21. 1. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G 0:2 (-21,-14)
5 21. 1. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B 2:0 (10,11)
6 21. 1. 2018, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A 2:0 (14,13)
2. kolo
7 28. 1. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A pořadatel KCTM 0:2 (-5,-4)
8 28. 1. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A 2:0 (24,8)
9 28. 1. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B 2:1 (25,-22,15)
10 28. 1. 2018, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G 2:0 (14,20)
11 28. 1. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A 0:2 (-14,-12)
12 28. 1. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G 0:2 (-13,-10)
3. kolo
13 25. 3. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A pořadatel TJ Jiskra Havlíčkův Brod .
14 25. 3. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B .
15 25. 3. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A .
16 25. 3. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G .
17 25. 3. 2018, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A .
18 25. 3. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G .
4. kolo
19 8. 4. 2018, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B pořadatel ŠSK Demlova .
20 8. 4. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A .
21 8. 4. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A - Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B .
22 8. 4. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A .
23 8. 4. 2018, 09:00 Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. G .
24 8. 4. 2018, 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice A .
© ČVS 2015