Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

KP ve volejbale VY-ZKYM-základní

1. kolo
Štoky-Nové Veselí
Nové Veselí-Bedřichov
Bedřichov-Štoky
Pelhřimov-Demlova
Demlova-Sokol H. B.
Sokol H. B.-Pelhřimov
Přibyslav-Jiskra H. B.
Jiskra H. B.-Třebíč
Třebíč-Přibyslav
Žďár nad Sázavou-Polná
Polná-Nové Veselí "B"
Nové Veselí "B"-Žďár nad Sázavou
Příští kolo
Demlova-Nové VeselíSO12.10.9:00
Nové Veselí-Jiskra H. B.SO12.10.9:00
Jiskra H. B.-DemlovaSO12.10.9:00
Pelhřimov-ŠtokySO12.10.9:00
Štoky-Žďár nad SázavouSO12.10.9:00
Žďár nad Sázavou-PelhřimovSO12.10.9:00
Třebíč-PolnáSO12.10.9:00
Polná-BedřichovSO12.10.9:00
Bedřichov-TřebíčSO12.10.9:00
Sokol H. B.-PřibyslavSO12.10.9:00
Přibyslav-Nové Veselí "B"SO12.10.9:00
Nové Veselí "B"-Sokol H. B.SO12.10.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
0 Třebíč 0 0 0 0 0   0:0 0
1 Jiskra H. B. 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Žďár nad Sázavou 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Polná 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Nové Veselí "B" 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Přibyslav 0 0 0 0 0   0:0 0
6 Sokol H. B. 0 0 0 0 0   0:0 0
7 Nové Veselí 0 0 0 0 0   0:0 0
8 Bedřichov 0 0 0 0 0   0:0 0
9 Pelhřimov 0 0 0 0 0   0:0 0
10 Demlova 0 0 0 0 0   0:0 0
11 Štoky 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
KP ZKYM 2019/2020-pracovní verze
1. kolo
1 5. 10. 2019, 09:00 Štoky - Nové Veselí pořadatel Štoky .
2 5. 10. 2019, 09:00 Nové Veselí - Bedřichov .
3 5. 10. 2019, 09:00 Bedřichov - Štoky .
4 5. 10. 2019, 09:00 Pelhřimov - Demlova pořadatel Pelhřimov .
5 5. 10. 2019, 09:00 Demlova - Sokol H. B. .
6 5. 10. 2019, 09:00 Sokol H. B. - Pelhřimov .
7 5. 10. 2019, 09:00 Přibyslav - Jiskra H. B. pořadatel Přibyslav .
8 5. 10. 2019, 09:00 Jiskra H. B. - Třebíč .
9 5. 10. 2019, 09:00 Třebíč - Přibyslav .
10 5. 10. 2019, 09:00 Žďár nad Sázavou - Polná .
11 5. 10. 2019, 09:00 Polná - Nové Veselí "B" .
12 5. 10. 2019, 09:00 Nové Veselí "B" - Žďár nad Sázavou .
2. kolo
13 12. 10. 2019, 09:00 Demlova - Nové Veselí pořadatel Demlova .
14 12. 10. 2019, 09:00 Nové Veselí - Jiskra H. B. .
15 12. 10. 2019, 09:00 Jiskra H. B. - Demlova .
16 12. 10. 2019, 09:00 Pelhřimov - Štoky pořadatel Pelhřimov .
17 12. 10. 2019, 09:00 Štoky - Žďár nad Sázavou .
18 12. 10. 2019, 09:00 Žďár nad Sázavou - Pelhřimov .
19 12. 10. 2019, 09:00 Třebíč - Polná .
20 12. 10. 2019, 09:00 Polná - Bedřichov .
21 12. 10. 2019, 09:00 Bedřichov - Třebíč .
22 12. 10. 2019, 09:00 Sokol H. B. - Přibyslav .
23 12. 10. 2019, 09:00 Přibyslav - Nové Veselí "B" .
24 12. 10. 2019, 09:00 Nové Veselí "B" - Sokol H. B. .
3. kolo
25 2. 11. 2019, 09:00 Polná - Nové Veselí pořadatel Polná .
26 2. 11. 2019, 09:00 Nové Veselí - Pelhřimov .
27 2. 11. 2019, 09:00 Pelhřimov - Polná .
28 2. 11. 2019, 09:00 Třebíč - Demlova pořadatel Třebíč .
29 2. 11. 2019, 09:00 Demlova - Nové Veselí "B" .
30 2. 11. 2019, 09:00 Nové Veselí "B" - Třebíč .
31 2. 11. 2019, 09:00 Jiskra H. B. - Štoky pořadatel Havl. Brod .
32 2. 11. 2019, 09:00 Štoky - Sokol H. B. .
33 2. 11. 2019, 09:00 Sokol H. B. - Jiskra H. B. .
34 2. 11. 2019, 09:00 Bedřichov - Žďár nad Sázavou pořadatel Bedřichov .
35 2. 11. 2019, 09:00 Žďár nad Sázavou - Přibyslav .
36 2. 11. 2019, 09:00 Přibyslav - Bedřichov .
4. kolo
37 9. 11. 2019, 09:00 Nové Veselí - Polná pořadatel Nové Veselí .
38 9. 11. 2019, 09:00 Polná - Nové Veselí "B" .
39 9. 11. 2019, 09:00 Nové Veselí "B" - Nové Veselí .
40 9. 11. 2019, 09:00 Demlova - Pelhřimov pořadatel Demlova .
41 9. 11. 2019, 09:00 Pelhřimov - Třebíč .
42 9. 11. 2019, 09:00 Třebíč - Demlova .
43 9. 11. 2019, 09:00 Žďár nad Sázavou - Přibyslav pořadatel Žďár nad Sázavou .
44 9. 11. 2019, 09:00 Přibyslav - Jiskra H. B. .
45 9. 11. 2019, 09:00 Jiskra H. B. - Žďár nad Sázavou .
46 9. 11. 2019, 09:00 Štoky - Bedřichov .
47 9. 11. 2019, 09:00 Bedřichov - Sokol H. B. .
48 9. 11. 2019, 09:00 Sokol H. B. - Štoky .
5. kolo
49 16. 11. 2019, 09:00 Nové Veselí - Demlova pořadatel Nové Veselí .
50 16. 11. 2019, 09:00 Demlova - Jiskra H. B. .
51 16. 11. 2019, 09:00 Jiskra H. B. - Nové Veselí .
52 16. 11. 2019, 09:00 Třebíč - Žďár nad Sázavou .
53 16. 11. 2019, 09:00 Žďár nad Sázavou - Sokol H. B. .
54 16. 11. 2019, 09:00 Sokol H. B. - Třebíč .
55 16. 11. 2019, 09:00 Přibyslav - Polná pořadatel Přibyslav .
56 16. 11. 2019, 09:00 Polná - Štoky .
57 16. 11. 2019, 09:00 Štoky - Přibyslav .
58 16. 11. 2019, 09:00 Bedřichov - Pelhřimov pořadatel Bedřichov .
59 16. 11. 2019, 09:00 Pelhřimov - Nové Veselí "B" .
60 16. 11. 2019, 09:00 Nové Veselí "B" - Bedřichov .
6. kolo
61 7. 12. 2019, 09:00 Pelhřimov - Nové Veselí pořadatel Pelhřimov .
62 7. 12. 2019, 09:00 Nové Veselí - Přibyslav .
63 7. 12. 2019, 09:00 Přibyslav - Pelhřimov .
64 7. 12. 2019, 09:00 Demlova - Žďár nad Sázavou .
65 7. 12. 2019, 09:00 Žďár nad Sázavou - Bedřichov .
66 7. 12. 2019, 09:00 Bedřichov - Demlova .
67 7. 12. 2019, 09:00 Jiskra H. B. - Polná pořadatel Havl. Brod .
68 7. 12. 2019, 09:00 Polná - Sokol H. B. .
69 7. 12. 2019, 09:00 Sokol H. B. - Jiskra H. B. .
70 7. 12. 2019, 09:00 Třebíč - Štoky pořadatel Třebíč .
71 7. 12. 2019, 09:00 Štoky - Nové Veselí "B" .
72 7. 12. 2019, 09:00 Nové Veselí "B" - Třebíč .
7. kolo
73 18. 1. 2020, 09:00 Třebíč - Nové Veselí pořadatel Třebíč .
74 18. 1. 2020, 09:00 Nové Veselí - Sokol H. B. .
75 18. 1. 2020, 09:00 Sokol H. B. - Třebíč .
76 18. 1. 2020, 09:00 Demlova - Polná .
77 18. 1. 2020, 09:00 Polná - Přibyslav .
78 18. 1. 2020, 09:00 Přibyslav - Demlova .
79 18. 1. 2020, 09:00 Jiskra H. B. - Bedřichov pořadatel Havl. Brod .
80 18. 1. 2020, 09:00 Bedřichov - Nové Veselí "B" .
81 18. 1. 2020, 09:00 Nové Veselí "B" - Jiskra H. B. .
82 18. 1. 2020, 09:00 Žďár nad Sázavou - Štoky pořadatel Žďár nad Sázavou .
83 18. 1. 2020, 09:00 Štoky - Pelhřimov .
84 18. 1. 2020, 09:00 Pelhřimov - Žďár nad Sázavou .
8. kolo
85 8. 2. 2020, 09:00 Štoky - Nové Veselí pořadatel Štoky .
86 8. 2. 2020, 09:00 Nové Veselí - Nové Veselí "B" .
87 8. 2. 2020, 09:00 Nové Veselí "B" - Štoky .
88 8. 2. 2020, 09:00 Bedřichov - Demlova pořadatel Bedřichov .
89 8. 2. 2020, 09:00 Demlova - Sokol H. B. .
90 8. 2. 2020, 09:00 Sokol H. B. - Bedřichov .
91 8. 2. 2020, 09:00 Žďár nad Sázavou - Polná pořadatel Žďár nad Sázavou .
92 8. 2. 2020, 09:00 Polná - Jiskra H. B. .
93 8. 2. 2020, 09:00 Jiskra H. B. - Žďár nad Sázavou .
94 8. 2. 2020, 09:00 Přibyslav - Třebíč pořadatel Přibyslav .
95 8. 2. 2020, 09:00 Třebíč - Pelhřimov .
96 8. 2. 2020, 09:00 Pelhřimov - Přibyslav .
9. kolo
97 22. 2. 2020, 09:00 Nové Veselí - Žďár nad Sázavou pořadatel Nové Veselí .
98 22. 2. 2020, 09:00 Žďár nad Sázavou - Sokol H. B. .
99 22. 2. 2020, 09:00 Sokol H. B. - Nové Veselí .
100 22. 2. 2020, 09:00 Přibyslav - Štoky pořadatel Přibyslav .
101 22. 2. 2020, 09:00 Štoky - Demlova .
102 22. 2. 2020, 09:00 Demlova - Přibyslav .
103 22. 2. 2020, 09:00 Pelhřimov - Jiskra H. B. pořadatel Pelhřimov .
104 22. 2. 2020, 09:00 Jiskra H. B. - Nové Veselí "B" .
105 22. 2. 2020, 09:00 Nové Veselí "B" - Pelhřimov .
106 22. 2. 2020, 09:00 Třebíč - Polná .
107 22. 2. 2020, 09:00 Polná - Bedřichov .
108 22. 2. 2020, 09:00 Bedřichov - Třebíč .
10. kolo
109 29. 2. 2020, 09:00 Nové Veselí - Bedřichov pořadatel Nové Veselí .
110 29. 2. 2020, 09:00 Bedřichov - Přibyslav .
111 29. 2. 2020, 09:00 Přibyslav - Nové Veselí .
112 29. 2. 2020, 09:00 Žďár nad Sázavou - Nové Veselí "B" pořadatel Žďár nad Sázavou .
113 29. 2. 2020, 09:00 Nové Veselí "B" - Demlova .
114 29. 2. 2020, 09:00 Demlova - Žďár nad Sázavou .
115 29. 2. 2020, 09:00 Jiskra H. B. - Štoky .
116 29. 2. 2020, 09:00 Štoky - Třebíč .
117 29. 2. 2020, 09:00 Třebíč - Jiskra H. B. .
118 29. 2. 2020, 09:00 Pelhřimov - Polná .
119 29. 2. 2020, 09:00 Polná - Sokol H. B. .
120 29. 2. 2020, 09:00 Sokol H. B. - Pelhřimov .
11. kolo
121 21. 3. 2020, 09:00 Nové Veselí - Žďár nad Sázavou pořadatel Nové Veselí .
122 21. 3. 2020, 09:00 Žďár nad Sázavou - Třebíč .
123 21. 3. 2020, 09:00 Třebíč - Nové Veselí .
124 21. 3. 2020, 09:00 Štoky - Polná pořadatel Štoky .
125 21. 3. 2020, 09:00 Polná - Demlova .
126 21. 3. 2020, 09:00 Demlova - Štoky .
127 21. 3. 2020, 09:00 Bedřichov - Pelhřimov pořadatel Bedřichov .
128 21. 3. 2020, 09:00 Pelhřimov - Jiskra H. B. .
129 21. 3. 2020, 09:00 Jiskra H. B. - Bedřichov .
130 21. 3. 2020, 09:00 Nové Veselí "B" - Přibyslav pořadatel Nové Veselí .
131 21. 3. 2020, 09:00 Přibyslav - Sokol H. B. .
132 21. 3. 2020, 09:00 Sokol H. B. - Nové Veselí "B" .
Vedoucí soutěže Zdeněk Meitner, Pavlovova 14, Jihlava, PSČ 586 01, tel. 602970781, e-mail:vav@cmail.cz
© ČVS 2015-2018