Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
4. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.-TJ Žďár nad Sázavou z.s.
TJ Žďár nad Sázavou z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A
ZŠ Přibyslav-TJ Sokol Štoky
TJ Sokol Štoky-Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice-ZŠ Přibyslav
Havlíčkův Brod-Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
ŠSK Demlova Jihlava-Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
ŠSK Demlova Jihlava-Havlíčkův Brod
Nové Veselí-Volejbalový klub Třebíč
Volejbalový klub Třebíč-Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A
Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A-Nové Veselí
Příští kolo
ŠSK Demlova Jihlava-TJ Sokol ŠtokySO8.12.9:00
TJ Sokol Štoky-Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.SO8.12.9:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.-ŠSK Demlova JihlavaSO8.12.9:00
Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A-Havlíčkův BrodSO8.12.9:00
Havlíčkův Brod-ZŠ PřibyslavSO8.12.9:00
ZŠ Přibyslav-Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. ASO8.12.9:00
Volejbalový klub Třebíč-TJ Žďár nad Sázavou z.s.SO8.12.9:00
TJ Žďár nad Sázavou z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ASO8.12.9:00
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A-Volejbalový klub TřebíčSO8.12.9:00
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice-Nové VeselíSO8.12.9:00
Nové Veselí-Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod ASO8.12.9:00
Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A-Tělocvičná jednota Sokol HrotoviceSO8.12.9:00
kalendář skupiny
KP ZKYM-2018/2019 - pracovní verze
1. kolo
1 13. 10. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Sokol Nové Veselí .
2 13. 10. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
3 13. 10. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Nové Veselí .
4 13. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A pořadatel TJ Sokol Štoky .
5 13. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
6 13. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - TJ Sokol Štoky .
7 13. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - ŠSK Demlova Jihlava pořadatel TJ Sokol Bedřichov .
8 13. 10. 2018, 09:00 ZŠ Přibyslav - ŠSK Demlova Jihlava .
9 13. 10. 2018, 09:00 ZŠ Přibyslav - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
10 13. 10. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A pořadatel Havlíčkův Brod-Ples .
11 13. 10. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
12 13. 10. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Havlíčkův Brod .
2. kolo
13 27. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Sokol Štoky .
14 27. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - ŠSK Demlova Jihlava .
15 27. 10. 2018, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - TJ Sokol Štoky .
16 27. 10. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice pořadatel VK Třebíč .
17 27. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Havlíčkův Brod .
18 27. 10. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Volejbalový klub Třebíč .
19 27. 10. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Nové Veselí pořadatel TJ Žďár nad Sázavou .
20 27. 10. 2018, 09:00 ZŠ Přibyslav - Nové Veselí .
21 27. 10. 2018, 09:00 ZŠ Přibyslav - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
22 27. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A pořadatel TJ Světlá n. Sáz. .
23 27. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
24 27. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
3. kolo
25 10. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. pořadatel TJ Jiskra Havlíčkův Brod-Pát .
26 10. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
27 10. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
28 10. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - TJ Sokol Štoky pořadatel TJ Sokol HB .
29 10. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - ZŠ Přibyslav .
30 10. 11. 2018, 09:00 ZŠ Přibyslav - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
31 10. 11. 2018, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Volejbalový klub Třebíč pořadatel ŠSK Demlova .
32 10. 11. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
33 10. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - ŠSK Demlova Jihlava .
34 10. 11. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel TJ Sokol NV .
35 10. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Havlíčkův Brod .
36 10. 11. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Nové Veselí .
4. kolo
37 24. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Sokol HB .
38 24. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
39 24. 11. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
40 24. 11. 2018, 09:00 ZŠ Přibyslav - TJ Sokol Štoky pořadatel ZŠ Přibyslav .
41 24. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
42 24. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - ZŠ Přibyslav .
43 24. 11. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel Havlíčkův Brod-Ples .
44 24. 11. 2018, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
45 24. 11. 2018, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Havlíčkův Brod .
46 24. 11. 2018, 09:00 Nové Veselí - Volejbalový klub Třebíč pořadatel TJ Sokol Nové Veselí .
47 24. 11. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
48 24. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Nové Veselí .
5. kolo
49 8. 12. 2018, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - TJ Sokol Štoky pořadatel ŠSK Demlova .
50 8. 12. 2018, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
51 8. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - ŠSK Demlova Jihlava .
52 8. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Světlá n. Sáz. .
53 8. 12. 2018, 09:00 Havlíčkův Brod - ZŠ Přibyslav .
54 8. 12. 2018, 09:00 ZŠ Přibyslav - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
55 8. 12. 2018, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou z.s. pořadatel VK Třebíč .
56 8. 12. 2018, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
57 8. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Volejbalový klub Třebíč .
58 8. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Nové Veselí pořadatel TJ Sokol Hrotovice .
59 8. 12. 2018, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
60 8. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
6. kolo
61 5. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A TJ Jiskra Havlíčkův Brod-Pát .
62 5. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
63 5. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
64 5. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Sokol Štoy .
65 5. 1. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Nové Veselí .
66 5. 1. 2019, 09:00 Nové Veselí - TJ Sokol Štoky .
67 5. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - ŠSK Demlova Jihlava pořadatel TJ Světlá n. Sáz. .
68 5. 1. 2019, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
69 5. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
70 5. 1. 2019, 09:00 ZŠ Přibyslav - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A pořadatel ZŠ Přibyslav .
71 5. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
72 5. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - ZŠ Přibyslav .
7. kolo
73 12. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - ZŠ Přibyslav .
74 12. 1. 2019, 09:00 ZŠ Přibyslav - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
75 12. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
76 12. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel TJ Žďár nad Sázavou .
77 12. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - TJ Sokol Štoky .
78 12. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
79 12. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - ŠSK Demlova Jihlava pořadatel TJ Sokol HB .
80 12. 1. 2019, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Nové Veselí .
81 12. 1. 2019, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
82 12. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - Volejbalový klub Třebíč pořadatel Sokol Hrotovice .
83 12. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Havlíčkův Brod .
84 12. 1. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
8. kolo
85 26. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel TJ Sokol HB .
86 26. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Volejbalový klub Třebíč .
87 26. 1. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
88 26. 1. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Nové Veselí .
89 26. 1. 2019, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
90 26. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - TJ Sokol Štoky .
91 26. 1. 2019, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Havlíčkův Brod pořadatel ŠSK Demlova .
92 26. 1. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
93 26. 1. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - ŠSK Demlova Jihlava .
94 26. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - ZŠ Přibyslav pořadatel TJ Sokol Hrotovice .
95 26. 1. 2019, 09:00 ZŠ Přibyslav - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
96 26. 1. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
9. kolo
97 9. 2. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. pořadatel Havlíčkův Brod-Ples .
98 9. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
99 9. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Havlíčkův Brod .
100 9. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Štoky pořadatel VK Třebíč .
101 9. 2. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
102 9. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Volejbalový klub Třebíč .
103 9. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - ŠSK Demlova Jihlava pořadatel TJ Sokol Hrotovice .
104 9. 2. 2019, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
105 9. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
106 9. 2. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Nové Veselí pořadatel TJ Žďár nad Sázavou .
107 9. 2. 2019, 09:00 Nové Veselí - ZŠ Přibyslav .
108 9. 2. 2019, 09:00 ZŠ Přibyslav - TJ Žďár nad Sázavou z.s. .
10. kolo
109 23. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadate TJ Jiskra Havlíčkův Brod-Pát .
110 23. 2. 2019, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A .
111 23. 2. 2019, 09:00 Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
112 23. 2. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Sokol Štoky .
113 23. 2. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
114 23. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - TJ Sokol Štoky .
115 23. 2. 2019, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Volejbalový klub Třebíč pořadatel ŠSK Demlova .
116 23. 2. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - ZŠ Přibyslav .
117 23. 2. 2019, 09:00 ZŠ Přibyslav - ŠSK Demlova Jihlava .
118 23. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - TJ Žďár nad Sázavou z.s. pořadatel TJ Sokol Hrotovice .
119 23. 2. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
120 23. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
11. kolo
121 16. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Havlíčkův Brod pořadatel TJ Jiskra Havlíčkův Bro-Pát .
122 16. 3. 2019, 09:00 Havlíčkův Brod - ZŠ Přibyslav .
123 16. 3. 2019, 09:00 ZŠ Přibyslav - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. .
124 16. 3. 2019, 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou z.s. pořadatel VK Třebíč .
125 16. 3. 2019, 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - TJ Sokol Štoky .
126 16. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Štoky - Volejbalový klub Třebíč .
127 16. 3. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice - ŠSK Demlova Jihlava pořadatel TJ Sokol Hrotovice .
128 16. 3. 2019, 09:00 ŠSK Demlova Jihlava - Nové Veselí .
129 16. 3. 2019, 09:00 Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice .
130 16. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A pořadatel TJ Světlá n. Sáz. .
131 16. 3. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A - Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A .
132 16. 3. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Havlíčkův Brod A - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. A .
© ČVS 2015-2018