Beach
20. 6. 2018
Muži + ženy - FIVB 4* | Ostrava
Reprezentace
21. 6. 2018
Muži - Challenger Cup : CZE - CHI
Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
16. kolo
TJ Sokol Bučovice B1:3TJ Sokol Orlovice(24, -22, -16, -17)
TJ Sokol Drnovice A3:0TJ Sokol Marefy(17, 19, 21)
TJ Sokol Dědice0:3TJ Tatran Hrušky(-14, -9, -15)
Slavkov3:0VK Luleč(22, 21, 18)
Příští kolo
VK Luleč3:0TJ Sokol DědiceNE10.6.10:00
TJ Tatran Hrušky3:0TJ Sokol Drnovice ANE10.6.10:00
TJ Sokol Marefy3:2TJ Sokol Bučovice BNE10.6.10:00
TJ Sokol Orlovice3:0TJ Sokol VítoviceNE10.6.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Sokol Orlovice1614011 45:1443
2 TJ Tatran Hrušky159402 41:1535
3 Slavkov1610024 36:2432
4 TJ Sokol Drnovice A168215 34:2329
5 VK Luleč157134 32:2626
6 TJ Sokol Bučovice B153336 27:3318
7 TJ Sokol Marefy1412011 12:377
8 TJ Sokol Vítovice120228 10:346
9 TJ Sokol Dědice1501311 13:445
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
2 3. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Drnovice A - Slavkov 3:0 (17,22,21)
3 3. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Bučovice B - VK Luleč 3:2 (23,-22,24,-21,15)
4 3. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Tatran Hrušky 2:3
5 3. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Marefy 3:0 (12,17,22)
2. kolo
7 10. 9. 2017, 10:00 TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Orlovice 3:2 (17,-15,22,-22,15)
8 10. 9. 2017, 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Vítovice 3:0 (12,14,18)
9 10. 9. 2017, 10:00 Slavkov - TJ Sokol Bučovice B 3:1 (24,23,-16,13)
10 10. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Dědice - TJ Sokol Drnovice A 1:3 (21,-17,-19,-19)
3. kolo
12 17. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Dědice 3:2 (26,-22,-16,19,9)
13 17. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Vítovice - Slavkov 3:2 (22,-18,-19,21,9)
14 17. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Orlovice - VK Luleč 3:1 (17,19,-22,17)
15 17. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Marefy - TJ Tatran Hrušky 0:3 (-14,-20,-17)
4. kolo
17 24. 9. 2017, 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Marefy 3:0 (16,14,7)
18 24. 9. 2017, 10:00 Slavkov - TJ Sokol Orlovice 1:3 (21,-16,-14,-25)
19 24. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Dědice - TJ Sokol Vítovice 3:2 (-20,21,18,-20,10)
20 24. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Bučovice B 0:3 (-17,-14,-25)
5. kolo
22 1. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Drnovice A 0:3 (-9,-16,-17)
23 1. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Dědice 3:0 (16,21,21)
24 1. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Marefy - Slavkov 1:3 (-22,21,-18,-15)
25 1. 10. 2017, 10:00 TJ Tatran Hrušky - VK Luleč 3:0 (15,20,19)
6. kolo
27 8. 10. 2017, 10:00 Slavkov - TJ Tatran Hrušky 0:3 (-23,-22,-20)
28 8. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Dědice - TJ Sokol Marefy 2:3 (-26,-23,14,23,-11)
29 8. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Orlovice 0:3 (-18,-21,-16)
30 8. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Vítovice 2:3 (18,22,-12,-24,-12)
7. kolo
32 15. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Bučovice B 3:1 (20,23,-22,18)
33 15. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Drnovice A 0:3 (-23,-22,-20)
34 15. 10. 2017, 10:00 TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Dědice 3:0 (15,13,16)
35 15. 10. 2017, 10:00 VK Luleč - Slavkov 3:1 (18,-24,24,25)
8. kolo
37 22. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Dědice - VK Luleč 1:3 (20,-14,-15,-19)
38 22. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Tatran Hrušky 1:3 (17,-23,-22,-18)
39 22. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Marefy 3:0 (15,17,19)
40 22. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Orlovice 0:3 (-22,-20,-14)
9. kolo
42 29. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Vítovice .
43 29. 10. 2017, 10:00 TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Bučovice B 3:2 (16,-15,-21,23,6)
44 29. 10. 2017, 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Drnovice A 3:2 (21,-20,20,-21,13)
45 29. 10. 2017, 10:00 Slavkov - TJ Sokol Dědice 3:1 (10,-20,15,14)
10. kolo
47 22. 4. 2018, 10:00 Slavkov - TJ Sokol Drnovice A 2:3 (-18,22,-12,19,-8)
48 22. 4. 2018, 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Bučovice B 3:0 (16,7,14)
49 22. 4. 2018, 10:00 TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Vítovice 3:0 (9,10,21)
50 22. 4. 2018, 10:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Orlovice 1:3 (-14,-18,19,-17)
11. kolo
52 29. 4. 2018, 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Tatran Hrušky 3:1 (20,23,-22,18)
53 29. 4. 2018, 10:00 TJ Sokol Vítovice - VK Luleč .
54 29. 4. 2018, 10:00 TJ Sokol Bučovice B - Slavkov 0:3 (-19,-16,-12)
55 29. 4. 2018, 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Dědice 3:0 (22,15,13)
12. kolo
57 5. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Dědice - TJ Sokol Bučovice B 2:3 (-19,24,20,-16,-9)
58 6. 5. 2018, 10:00 Slavkov - TJ Sokol Vítovice 3:0 (15,26,21)
59 6. 5. 2018, 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Orlovice 1:3 (19,-16,-21,-17)
60 6. 5. 2018, 10:00 TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Marefy 3:0 (14,17,24)
13. kolo
62 13. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Marefy - VK Luleč 1:3 (14,-18,-22,-15)
63 13. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Orlovice - Slavkov 1:3 (19,-18,-19,-19)
64 13. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Dědice .
65 13. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Drnovice A 0:3 (-21,-22,-17)
14. kolo
67 20. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Vítovice 3:0 (20,15,19)
68 20. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Dědice - TJ Sokol Orlovice 0:3 (-15,-7,-19)
69 20. 5. 2018, 10:00 Slavkov - TJ Sokol Marefy 3:0 (18,19,21)
70 20. 5. 2018, 10:00 VK Luleč - TJ Tatran Hrušky 2:3 (17,-20,24,-24,-6)
15. kolo
72 27. 5. 2018, 10:00 TJ Tatran Hrušky - Slavkov 1:3 (24,-18,-21,-17)
73 27. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Dědice 3:0 (14,21,18)
74 27. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Drnovice A 3:1 (17,-20,26,18)
75 27. 5. 2018, 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Bučovice B 0:3 (-21,-22,-19)
16. kolo
77 3. 6. 2018, 10:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Orlovice 1:3 (24,-22,-16,-17)
78 3. 6. 2018, 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Marefy 3:0 (17,19,21)
79 24. 4. 2018, 10:00 TJ Sokol Dědice - TJ Tatran Hrušky 0:3 (-14,-9,-15)
80 3. 6. 2018, 10:00 Slavkov - VK Luleč 3:0 (22,21,18)
17. kolo
82 10. 6. 2018, 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Dědice 3:0 (15,15,12)
83 10. 6. 2018, 10:00 TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Drnovice A 3:0 (18,21,19)
84 10. 6. 2018, 10:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Bučovice B 3:2 (-18,14,19,-22,11)
85 10. 6. 2018, 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Vítovice 3:0 (22,16,17)
18. kolo
87 17. 6. 2018, 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Marefy .
88 17. 6. 2018, 10:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Tatran Hrušky .
89 17. 6. 2018, 10:00 TJ Sokol Drnovice A - VK Luleč 3:2 (20,-20,-21,21,13)
90 17. 6. 2018, 10:00 TJ Sokol Dědice - Slavkov 1:3 (-23,-14,22,-16)
© ČVS 2015-2018