Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
6. kolo
Holubice B-Sokol Marefy
Tatran Hrušky-Sokol Bučovice B
Sokol Dědice-Luleč
Sokol Drnovice-Sokol Vítovice
Sokol Orlovice-Slavkov
Příští kolo
Slavkov-Holubice BNE30.9.10:00
Sokol Vítovice-Sokol OrloviceNE30.9.10:00
Luleč-Sokol DrnoviceNE30.9.10:00
Sokol Bučovice B-Sokol DědiceNE30.9.10:00
Sokol Marefy-Tatran HruškyNE30.9.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Sokol Dědice00000 0:00
2 Sokol Drnovice00000 0:00
3 Sokol Orlovice00000 0:00
4 Slavkov00000 0:00
5 Sokol Vítovice00000 0:00
6 Luleč00000 0:00
7 Sokol Bučovice B00000 0:00
8 Sokol Marefy00000 0:00
9 Tatran Hrušky00000 0:00
10 Holubice B00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 2. 9. 2018, 10:00 Sokol Dědice - Holubice B .
2 2. 9. 2018, 10:00 Sokol Drnovice - Tatran Hrušky .
3 2. 9. 2018, 10:00 Sokol Orlovice - Sokol Marefy .
4 2. 9. 2018, 10:00 Slavkov - Sokol Bučovice B .
5 2. 9. 2018, 10:00 Sokol Vítovice - Luleč .
2. kolo
6 7. 9. 2018, 18:00 Holubice B - Luleč .
7 7. 9. 2018, 18:00 Sokol Bučovice B - Sokol Vítovice .
8 7. 9. 2018, 18:00 Sokol Marefy - Slavkov .
9 7. 9. 2018, 18:00 Tatran Hrušky - Sokol Orlovice .
10 7. 9. 2018, 18:00 Sokol Dědice - Sokol Drnovice .
3. kolo
11 9. 9. 2018, 10:00 Sokol Drnovice - Holubice B .
12 9. 9. 2018, 10:00 Sokol Orlovice - Sokol Dědice .
13 9. 9. 2018, 10:00 Slavkov - Tatran Hrušky .
14 9. 9. 2018, 10:00 Sokol Vítovice - Sokol Marefy .
15 9. 9. 2018, 10:00 Luleč - Sokol Bučovice B .
4. kolo
16 16. 9. 2018, 10:00 Holubice B - Sokol Bučovice B .
17 16. 9. 2018, 10:00 Sokol Marefy - Luleč .
18 16. 9. 2018, 10:00 Tatran Hrušky - Sokol Vítovice .
19 16. 9. 2018, 10:00 Sokol Dědice - Slavkov .
20 16. 9. 2018, 10:00 Sokol Drnovice - Sokol Orlovice .
5. kolo
21 21. 9. 2018, 17:30 Sokol Orlovice - Holubice B .
22 21. 9. 2018, 17:30 Slavkov - Sokol Drnovice .
23 21. 9. 2018, 17:30 Sokol Vítovice - Sokol Dědice .
24 21. 9. 2018, 17:30 Luleč - Tatran Hrušky .
25 21. 9. 2018, 17:30 Sokol Bučovice B - Sokol Marefy .
6. kolo
26 23. 9. 2018, 10:00 Holubice B - Sokol Marefy .
27 23. 9. 2018, 10:00 Tatran Hrušky - Sokol Bučovice B .
28 23. 9. 2018, 10:00 Sokol Dědice - Luleč .
29 23. 9. 2018, 10:00 Sokol Drnovice - Sokol Vítovice .
30 23. 9. 2018, 10:00 Sokol Orlovice - Slavkov .
7. kolo
31 30. 9. 2018, 10:00 Slavkov - Holubice B .
32 30. 9. 2018, 10:00 Sokol Vítovice - Sokol Orlovice .
33 30. 9. 2018, 10:00 Luleč - Sokol Drnovice .
34 30. 9. 2018, 10:00 Sokol Bučovice B - Sokol Dědice .
35 30. 9. 2018, 10:00 Sokol Marefy - Tatran Hrušky .
8. kolo
36 7. 10. 2018, 10:00 Holubice B - Tatran Hrušky .
37 7. 10. 2018, 10:00 Sokol Dědice - Sokol Marefy .
38 7. 10. 2018, 10:00 Sokol Drnovice - Sokol Bučovice B .
39 7. 10. 2018, 10:00 Sokol Orlovice - Luleč .
40 7. 10. 2018, 10:00 Slavkov - Sokol Vítovice .
9. kolo
41 14. 10. 2018, 10:00 Sokol Vítovice - Holubice B .
42 14. 10. 2018, 10:00 Luleč - Slavkov .
43 14. 10. 2018, 10:00 Sokol Bučovice B - Sokol Orlovice .
44 14. 10. 2018, 10:00 Sokol Marefy - Sokol Drnovice .
45 14. 10. 2018, 10:00 Tatran Hrušky - Sokol Dědice .
10. kolo
46 21. 4. 2019, 10:00 Holubice B - Sokol Dědice .
47 21. 4. 2019, 10:00 Tatran Hrušky - Sokol Drnovice .
48 21. 4. 2019, 10:00 Sokol Marefy - Sokol Orlovice .
49 21. 4. 2019, 10:00 Sokol Bučovice B - Slavkov .
50 21. 4. 2019, 10:00 Luleč - Sokol Vítovice .
11. kolo
51 28. 4. 2019, 10:00 Luleč - Holubice B .
52 28. 4. 2019, 10:00 Sokol Vítovice - Sokol Bučovice B .
53 28. 4. 2019, 10:00 Slavkov - Sokol Marefy .
54 28. 4. 2019, 10:00 Sokol Orlovice - Tatran Hrušky .
55 28. 4. 2019, 10:00 Sokol Drnovice - Sokol Dědice .
12. kolo
56 5. 5. 2019, 10:00 Holubice B - Sokol Drnovice .
57 5. 5. 2019, 10:00 Sokol Dědice - Sokol Orlovice .
58 5. 5. 2019, 10:00 Tatran Hrušky - Slavkov .
59 5. 5. 2019, 10:00 Sokol Marefy - Sokol Vítovice .
60 5. 5. 2019, 10:00 Sokol Bučovice B - Luleč .
13. kolo
61 12. 5. 2019, 10:00 Sokol Bučovice B - Holubice B .
62 12. 5. 2019, 10:00 Luleč - Sokol Marefy .
63 12. 5. 2019, 10:00 Sokol Vítovice - Tatran Hrušky .
64 12. 5. 2019, 10:00 Slavkov - Sokol Dědice .
65 12. 5. 2019, 10:00 Sokol Orlovice - Sokol Drnovice .
14. kolo
66 19. 5. 2019, 10:00 Holubice B - Sokol Orlovice .
67 19. 5. 2019, 10:00 Sokol Drnovice - Slavkov .
68 19. 5. 2019, 10:00 Sokol Dědice - Sokol Vítovice .
69 19. 5. 2019, 10:00 Tatran Hrušky - Luleč .
70 19. 5. 2019, 10:00 Sokol Marefy - Sokol Bučovice B .
15. kolo
71 26. 5. 2019, 10:00 Sokol Marefy - Holubice B .
72 26. 5. 2019, 10:00 Sokol Bučovice B - Tatran Hrušky .
73 26. 5. 2019, 10:00 Luleč - Sokol Dědice .
74 26. 5. 2019, 10:00 Sokol Vítovice - Sokol Drnovice .
75 26. 5. 2019, 10:00 Slavkov - Sokol Orlovice .
16. kolo
76 2. 6. 2019, 10:00 Holubice B - Slavkov .
77 2. 6. 2019, 10:00 Sokol Orlovice - Sokol Vítovice .
78 2. 6. 2019, 10:00 Sokol Drnovice - Luleč .
79 2. 6. 2019, 10:00 Sokol Dědice - Sokol Bučovice B .
80 2. 6. 2019, 10:00 Tatran Hrušky - Sokol Marefy .
17. kolo
81 9. 6. 2019, 10:00 Tatran Hrušky - Holubice B .
82 9. 6. 2019, 10:00 Sokol Marefy - Sokol Dědice .
83 9. 6. 2019, 10:00 Sokol Bučovice B - Sokol Drnovice .
84 9. 6. 2019, 10:00 Luleč - Sokol Orlovice .
85 9. 6. 2019, 10:00 Sokol Vítovice - Slavkov .
18. kolo
86 16. 6. 2019, 10:00 Holubice B - Sokol Vítovice .
87 16. 6. 2019, 10:00 Slavkov - Luleč .
88 16. 6. 2019, 10:00 Sokol Orlovice - Sokol Bučovice B .
89 16. 6. 2019, 10:00 Sokol Drnovice - Sokol Marefy .
90 16. 6. 2019, 10:00 Sokol Dědice - Tatran Hrušky .
© ČVS 2015-2018