Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
6. kolo
Orel Vyškov3:2TJ Sokol Bučovice C(20, 19, -28, -22, 7)
TJ Tatran Hrušky B3:0TJ Sokol Drnovice B(16, 18, 24)
Příští kolo
TJ Sokol Drnovice B3:1Orel Vyškov25.5.18:00
TJ Sokol Bučovice C2:3Volejbal Vyškov B25.5.18:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Tatran Hrušky B85102 19:917
2 Orel Vyškov83212 18:1614
3 TJ Sokol Drnovice B84022 17:1414
4 Volejbal Vyškov B81322 17:1911
5 TJ Sokol Bučovice C80125 10:234
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
2 1. 9. 2017, 18:00 TJ Sokol Bučovice C - Orel Vyškov 1:3 (-20,23,-17,-16)
3 1. 9. 2017, 18:00 TJ Sokol Drnovice B - TJ Tatran Hrušky B 3:0 (17,25,19)
2. kolo
5 8. 9. 2017, 18:00 Orel Vyškov - TJ Sokol Drnovice B 3:1 (18,25,-17,21)
6 8. 9. 2017, 18:00 Volejbal Vyškov B - TJ Sokol Bučovice C 3:1 (21,23,-23,22)
3. kolo
8 15. 9. 2017, 17:30 TJ Sokol Drnovice B - Volejbal Vyškov B 3:1 (-20,10,14,27)
9 15. 9. 2017, 17:30 TJ Tatran Hrušky B - Orel Vyškov 1:3 (-19,-21,22,-20)
4. kolo
11 22. 9. 2017, 17:00 Volejbal Vyškov B - TJ Tatran Hrušky B 0:3 (-22,-17,-25)
12 22. 9. 2017, 17:00 TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Drnovice B 0:3 (-15,-21,-14)
5. kolo
14 29. 9. 2017, 17:00 TJ Tatran Hrušky B - TJ Sokol Bučovice C 3:0 (18,14,10)
15 29. 9. 2017, 17:00 Orel Vyškov - Volejbal Vyškov B 3:2 (21,13,-19,-13,8)
6. kolo
17 18. 5. 2018, 18:00 Orel Vyškov - TJ Sokol Bučovice C 3:2 (20,19,-28,-22,7)
18 18. 5. 2018, 18:00 TJ Tatran Hrušky B - TJ Sokol Drnovice B 3:0 (16,18,24)
7. kolo
20 25. 5. 2018, 18:00 TJ Sokol Drnovice B - Orel Vyškov 3:1 (24,13,-17,10)
21 25. 5. 2018, 18:00 TJ Sokol Bučovice C - Volejbal Vyškov B 2:3 (-21,-23,23,23,-6)
8. kolo
23 1. 6. 2018, 18:00 Volejbal Vyškov B - TJ Sokol Drnovice B 3:2 (-19,-22,23,22,10)
24 1. 6. 2018, 18:00 Orel Vyškov - TJ Tatran Hrušky B 0:3 (-24,-19,-23)
9. kolo
26 8. 6. 2018, 18:00 TJ Tatran Hrušky B - Volejbal Vyškov B 3:2 (18,-21,22,-21,12)
27 8. 6. 2018, 18:00 TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Bučovice C 2:3 (22,-22,-21,23,-12)
10. kolo
29 15. 6. 2018, 18:00 TJ Sokol Bučovice C - TJ Tatran Hrušky B 1:3 (-17,24,-23,-19)
30 15. 6. 2018, 18:00 Volejbal Vyškov B - Orel Vyškov 3:2 (23,-23,23,-17,13)
© ČVS 2015-2018