Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
12. kolo
Sokol Marefy-Sokol Orlovice
Orel Křenovice-Orel Pozořice
Sokol Bučovice A-Sokol Brodek u Prostějova
Sokol Vítovice-Sokol Bučovice B
Příští kolo
Sokol Vítovice-Sokol MarefyNE9.6.16:00
Sokol Bučovice B-Sokol Bučovice ANE9.6.16:00
Sokol Brodek u Prostějova-Orel KřenoviceNE9.6.16:00
Orel Pozořice-Sokol OrloviceNE9.6.16:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Sokol Bučovice A00000 0:00
2 Orel Křenovice00000 0:00
3 Sokol Orlovice00000 0:00
4 Orel Pozořice00000 0:00
5 Sokol Brodek u Prostějova00000 0:00
6 Sokol Bučovice B00000 0:00
7 Sokol Vítovice00000 0:00
8 Sokol Marefy00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 2. 9. 2018, 16:00 Sokol Bučovice A - Sokol Marefy .
2 2. 9. 2018, 16:00 Orel Křenovice - Sokol Vítovice .
3 2. 9. 2018, 16:00 Sokol Orlovice - Sokol Bučovice B .
4 2. 9. 2018, 16:00 Orel Pozořice - Sokol Brodek u Prostějova .
2. kolo
5 9. 9. 2018, 16:00 Sokol Marefy - Sokol Brodek u Prostějova .
6 9. 9. 2018, 16:00 Sokol Bučovice B - Orel Pozořice .
7 9. 9. 2018, 16:00 Sokol Vítovice - Sokol Orlovice .
8 9. 9. 2018, 16:00 Sokol Bučovice A - Orel Křenovice .
3. kolo
9 16. 9. 2018, 16:00 Orel Křenovice - Sokol Marefy .
10 16. 9. 2018, 16:00 Sokol Orlovice - Sokol Bučovice A .
11 16. 9. 2018, 16:00 Orel Pozořice - Sokol Vítovice .
12 16. 9. 2018, 16:00 Sokol Brodek u Prostějova - Sokol Bučovice B .
4. kolo
13 23. 9. 2018, 16:00 Sokol Marefy - Sokol Bučovice B .
14 23. 9. 2018, 16:00 Sokol Vítovice - Sokol Brodek u Prostějova .
15 23. 9. 2018, 16:00 Sokol Bučovice A - Orel Pozořice .
16 23. 9. 2018, 16:00 Orel Křenovice - Sokol Orlovice .
5. kolo
17 30. 9. 2018, 16:00 Sokol Orlovice - Sokol Marefy .
18 30. 9. 2018, 16:00 Orel Pozořice - Orel Křenovice .
19 30. 9. 2018, 16:00 Sokol Brodek u Prostějova - Sokol Bučovice A .
20 30. 9. 2018, 16:00 Sokol Bučovice B - Sokol Vítovice .
6. kolo
21 7. 10. 2018, 16:00 Sokol Marefy - Sokol Vítovice .
22 7. 10. 2018, 16:00 Sokol Bučovice A - Sokol Bučovice B .
23 7. 10. 2018, 16:00 Orel Křenovice - Sokol Brodek u Prostějova .
24 7. 10. 2018, 16:00 Sokol Orlovice - Orel Pozořice .
7. kolo
25 14. 10. 2018, 16:00 Orel Pozořice - Sokol Marefy .
26 14. 10. 2018, 16:00 Sokol Brodek u Prostějova - Sokol Orlovice .
27 14. 10. 2018, 16:00 Sokol Bučovice B - Orel Křenovice .
28 14. 10. 2018, 16:00 Sokol Vítovice - Sokol Bučovice A .
8. kolo
29 5. 5. 2019, 16:00 Sokol Marefy - Sokol Bučovice A .
30 5. 5. 2019, 16:00 Sokol Vítovice - Orel Křenovice .
31 5. 5. 2019, 16:00 Sokol Bučovice B - Sokol Orlovice .
32 5. 5. 2019, 16:00 Sokol Brodek u Prostějova - Orel Pozořice .
9. kolo
33 12. 5. 2019, 16:00 Sokol Brodek u Prostějova - Sokol Marefy .
34 12. 5. 2019, 16:00 Orel Pozořice - Sokol Bučovice B .
35 12. 5. 2019, 16:00 Sokol Orlovice - Sokol Vítovice .
36 12. 5. 2019, 16:00 Orel Křenovice - Sokol Bučovice A .
10. kolo
37 19. 5. 2019, 16:00 Sokol Marefy - Orel Křenovice .
38 19. 5. 2019, 16:00 Sokol Bučovice A - Sokol Orlovice .
39 19. 5. 2019, 16:00 Sokol Vítovice - Orel Pozořice .
40 19. 5. 2019, 16:00 Sokol Bučovice B - Sokol Brodek u Prostějova .
11. kolo
41 26. 5. 2019, 16:00 Sokol Bučovice B - Sokol Marefy .
42 26. 5. 2019, 16:00 Sokol Brodek u Prostějova - Sokol Vítovice .
43 26. 5. 2019, 16:00 Orel Pozořice - Sokol Bučovice A .
44 26. 5. 2019, 16:00 Sokol Orlovice - Orel Křenovice .
12. kolo
45 2. 6. 2019, 16:00 Sokol Marefy - Sokol Orlovice .
46 2. 6. 2019, 16:00 Orel Křenovice - Orel Pozořice .
47 2. 6. 2019, 16:00 Sokol Bučovice A - Sokol Brodek u Prostějova .
48 2. 6. 2019, 16:00 Sokol Vítovice - Sokol Bučovice B .
13. kolo
49 9. 6. 2019, 16:00 Sokol Vítovice - Sokol Marefy .
50 9. 6. 2019, 16:00 Sokol Bučovice B - Sokol Bučovice A .
51 9. 6. 2019, 16:00 Sokol Brodek u Prostějova - Orel Křenovice .
52 9. 6. 2019, 16:00 Orel Pozořice - Sokol Orlovice .
14. kolo
53 16. 6. 2019, 16:00 Sokol Marefy - Orel Pozořice .
54 16. 6. 2019, 16:00 Sokol Orlovice - Sokol Brodek u Prostějova .
55 16. 6. 2019, 16:00 Orel Křenovice - Sokol Bučovice B .
56 16. 6. 2019, 16:00 Sokol Bučovice A - Sokol Vítovice .
© ČVS 2015-2018