Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
9. kolo
TJ Sokol Bučovice B2:3Orel jednota Pozořice(16, 23, -23, -11, -10)
TJ Sokol Bučovice A1:3TJ Sokol Brodek u Prostějova(21, -14, -19, -17)
TJ Sokol Marefy2:3TJ Sokol Vítovice(19, -21, -16, 18, -10)
Příští kolo
TJ Sokol Vítovice0:3TJ Sokol Bučovice ANE20.5.16:00
TJ Sokol Brodek u Prostějova1:3TJ Sokol Bučovice BNE20.5.16:00
Orel jednota Pozořice3:1TJ Sokol OrloviceNE20.5.16:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Orel jednota Pozořice1210200 36:634
2 TJ Sokol Orlovice116212 27:1623
3 TJ Sokol Bučovice B124413 27:2221
4 TJ Sokol Brodek u Prostějova125034 22:2318
5 TJ Sokol Bučovice A114034 19:2315
6 TJ Sokol Vítovice122217 16:2811
7 TJ Sokol Marefy1200111 7:361
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
2 3. 9. 2017, 16:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Brodek u Prostějova 1:3 (-13,22,-9,-13)
3 3. 9. 2017, 16:00 TJ Sokol Bučovice A - Orel jednota Pozořice 0:3 (-18,-18,-15)
4 3. 9. 2017, 16:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Orlovice 3:2 (-21,23,24,-21,14)
2. kolo
6 10. 9. 2017, 16:00 Orel jednota Pozořice - TJ Sokol Bučovice B 3:0 (21,12,23)
7 10. 9. 2017, 16:00 TJ Sokol Brodek u Prostějova - TJ Sokol Bučovice A 0:3 (-25,-13,-16)
8 10. 9. 2017, 16:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Marefy 3:0 (11,22,23)
3. kolo
10 17. 9. 2017, 16:00 TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Vítovice 2:3 (20,-19,-19,20,-13)
11 17. 9. 2017, 16:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Brodek u Prostějova 3:2 (-15,20,-22,21,4)
12 17. 9. 2017, 16:00 TJ Sokol Orlovice - Orel jednota Pozořice 0:3 (-23,-13,-22)
4. kolo
14 24. 9. 2017, 16:00 TJ Sokol Brodek u Prostějova - TJ Sokol Orlovice 0:3 (-23,-14,-17)
15 24. 9. 2017, 16:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Bučovice B 3:0 (23,22,13)
16 24. 9. 2017, 16:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Bučovice A 1:3 (-13,25,-13,-25)
5. kolo
18 1. 10. 2017, 16:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Marefy 3:0 (13,11,19)
19 1. 10. 2017, 16:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Vítovice 3:1 (17,19,-23,13)
20 1. 10. 2017, 16:00 Orel jednota Pozořice - TJ Sokol Brodek u Prostějova 3:0 (18,9,5)
6. kolo
22 1. 10. 2017, 14:00 TJ Sokol Vítovice - Orel jednota Pozořice 1:3 (-15,14,-14,-14)
23 8. 10. 2017, 16:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Orlovice 0:3 (-15,-7,-17)
24 8. 10. 2017, 16:00 TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Bučovice B 2:3 (13,-17,-16,12,-7)
7. kolo
26 15. 10. 2017, 16:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Bučovice A 3:2 (-17,13,-15,8,13)
27 15. 10. 2017, 16:00 Orel jednota Pozořice - TJ Sokol Marefy 3:0 (8,10,17)
28 15. 10. 2017, 16:00 TJ Sokol Brodek u Prostějova - TJ Sokol Vítovice 3:0 (20,18,26)
8. kolo
30 6. 5. 2018, 16:00 TJ Sokol Brodek u Prostějova - TJ Sokol Marefy 3:0 (23,10,23)
31 6. 5. 2018, 16:00 Orel jednota Pozořice - TJ Sokol Bučovice A 3:0 (21,15,19)
32 6. 5. 2018, 16:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Bučovice B 3:1 (23,-18,10,26)
9. kolo
34 13. 5. 2018, 16:00 TJ Sokol Bučovice B - Orel jednota Pozořice 2:3 (16,23,-23,-11,-10)
35 13. 5. 2018, 16:00 TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Brodek u Prostějova 1:3 (21,-14,-19,-17)
36 13. 5. 2018, 16:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Vítovice 2:3 (19,-21,-16,18,-10)
10. kolo
38 20. 5. 2018, 16:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Bučovice A 0:3 (-22,-21,-12)
39 20. 5. 2018, 16:00 TJ Sokol Brodek u Prostějova - TJ Sokol Bučovice B 1:3 (-23,-17,10,-21)
40 20. 5. 2018, 16:00 Orel jednota Pozořice - TJ Sokol Orlovice 3:1 (14,6,-24,13)
11. kolo
42 27. 5. 2018, 16:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Brodek u Prostějova 3:2 (-24,18,-27,3,5)
43 27. 5. 2018, 16:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Vítovice 3:2 (17,-21,19,-24,10)
44 27. 5. 2018, 16:00 TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Marefy 3:1 (-18,17,12,20)
12. kolo
46 3. 6. 2018, 16:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Bučovice B 1:3 (-9,18,-20,-22)
47 3. 6. 2018, 16:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Orlovice 0:3 (-13,-15,-18)
48 3. 6. 2018, 16:00 TJ Sokol Brodek u Prostějova - Orel jednota Pozořice 2:3 (-23,13,-15,20,-7)
13. kolo
50 10. 6. 2018, 16:00 Orel jednota Pozořice - TJ Sokol Vítovice 3:0 (24,10,18)
51 10. 6. 2018, 16:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Marefy 3:1 (-17,22,7,11)
52 10. 6. 2018, 16:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Bučovice A 3:0 (19,19,16)
14. kolo
54 17. 6. 2018, 16:00 TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Orlovice .
55 17. 6. 2018, 16:00 TJ Sokol Marefy - Orel jednota Pozořice 0:3 (-12,-15,-12)
56 17. 6. 2018, 16:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Brodek u Prostějova 0:3 (-15,-19,-14)
© ČVS 2015-2018