Z1 2018/19

1. kolo
Kobylisy A----
J.M. Chodov-Kyje
Slavoj -Střížkov
Kometa -Španielka B
Břevnov-Bohnice(Přír.vědy)
Příští kolo
----Bohnice(Přír.vědy)PO15.10.18:00
Španielka B-BřevnovNE21.10.19:30
Kometa -StřížkovPO15.10.19:00
Kyje -Slavoj PO15.10.18:20
Kobylisy A-J.M. ChodovČT18.10.20:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Kobylisy A00000 0:00
2 J.M. Chodov00000 0:00
3 Slavoj 00000 0:00
4 Kometa 00000 0:00
5 Břevnov00000 0:00
6 Bohnice(Přír.vědy)00000 0:00
7 Španielka B00000 0:00
8 Střížkov00000 0:00
9 Kyje 00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. třída žen 2018/19 - Pražský volejbalový svaz
1. kolo
2 11. 10. 2018, 20:20 J.M. Chodov - Kyje Dupal R.
3 9. 10. 2018, 19:00 Slavoj - Střížkov Skřivánková J.
4 8. 10. 2018, 19:00 Kometa - Španielka B Škoda Z.
5 11. 10. 2018, 19:00 Břevnov - Bohnice(Přír.vědy) Formanová A.
2. kolo
7 21. 10. 2018, 19:30 Španielka B - Břevnov Tvrz J.
8 15. 10. 2018, 19:00 Kometa - Střížkov změna pořadatelství! Tkáč A.
9 15. 10. 2018, 18:20 Kyje - Slavoj Horbowyj V.
10 18. 10. 2018, 20:30 Kobylisy A - J.M. Chodov Michálková D.
3. kolo
12 23. 10. 2018, 19:00 Slavoj - Kobylisy A Petnuch P.
13 22. 10. 2018, 19:00 Kometa - Kyje Buchar T.
14 25. 10. 2018, 19:00 Břevnov - Střížkov Skřivánková J.
15 25. 10. 2018, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - Španielka B Dušek P.
4. kolo
17 1. 11. 2018, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - Střížkov změna pořadatelství! Tvrz J.
18 29. 10. 2018, 18:20 Kyje - Břevnov Dušek P.
19 1. 11. 2018, 20:30 Kobylisy A - Kometa Kohlmann T.
20 1. 11. 2018, 20:20 J.M. Chodov - Slavoj Činátl J.
5. kolo
22 5. 11. 2018, 19:00 Kometa - J.M. Chodov Nedbálek A.
23 8. 11. 2018, 19:00 Břevnov - Kobylisy A Petnuch P.
24 8. 11. 2018, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - Kyje Kristl V.
25 11. 11. 2018, 19:30 Španielka B - Střížkov Tvrz J.
6. kolo
27 12. 11. 2018, 18:20 Kyje - Španielka B Koumarová O.
28 15. 11. 2018, 20:30 Kobylisy A - Bohnice(Přír.vědy) Zich J.
29 15. 11. 2018, 20:20 J.M. Chodov - Břevnov Nágl P.
30 13. 11. 2018, 19:00 Slavoj - Kometa Skřivánková J.
7. kolo
32 22. 11. 2018, 19:00 Břevnov - Slavoj Boev B.
33 22. 11. 2018, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - J.M. Chodov Kristl V.
34 25. 11. 2018, 19:30 Španielka B - Kobylisy A Šauer M.
35 21. 11. 2018, 20:30 Střížkov - Kyje Šedá V.
8. kolo
37 29. 11. 2018, 20:30 Kobylisy A - Střížkov Blažek M.
38 29. 11. 2018, 20:20 J.M. Chodov - Španielka B Koumarová O.
39 27. 11. 2018, 19:00 Slavoj - Bohnice(Přír.vědy) Dupal R.
40 26. 11. 2018, 19:00 Kometa - Břevnov Formanová A.
9. kolo
42 6. 12. 2018, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - Kometa Petnuch P.
43 9. 12. 2018, 19:30 Španielka B - Slavoj Tvrz J.
44 5. 12. 2018, 20:30 Střížkov - J.M. Chodov Bauer J.
45 3. 12. 2018, 18:20 Kyje - Kobylisy A Nedbálek A.
10. kolo
47 14. 1. 2019, 18:20 Kyje - J.M. Chodov Horbowyj V.
48 16. 1. 2019, 20:30 Střížkov - Slavoj Šedá V.
49 20. 1. 2019, 19:30 Španielka B - Kometa Poláček J.
50 17. 1. 2019, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - Břevnov Pítr V.
11. kolo
52 24. 1. 2019, 19:00 Břevnov - Španielka B Poláček J.
53 23. 1. 2019, 20:30 Střížkov - Kometa změna pořadatelství! Popadinec B.
54 22. 1. 2019, 19:00 Slavoj - Kyje Kotrč M.
55 24. 1. 2019, 20:20 J.M. Chodov - Kobylisy A Hadrbolcová .
12. kolo
57 31. 1. 2019, 20:30 Kobylisy A - Slavoj Škoda Z.
58 28. 1. 2019, 18:20 Kyje - Kometa Rychlík D.
59 30. 1. 2019, 20:30 Střížkov - Břevnov Tkáč A.
60 3. 2. 2019, 19:30 Španielka B - Bohnice(Přír.vědy) Šauer M.
13. kolo
62 6. 2. 2019, 20:30 Střížkov - Bohnice(Přír.vědy) změna pořadatelství! Rychlík D.
63 7. 2. 2019, 18:00 Břevnov - Kyje Kotrč M.
64 4. 2. 2019, 19:00 Kometa - Kobylisy A Sukup V.
65 5. 2. 2019, 19:00 Slavoj - J.M. Chodov Kuběna R.
14. kolo
67 28. 2. 2019, 20:20 J.M. Chodov - Kometa Luptáková P.
68 28. 2. 2019, 20:30 Kobylisy A - Břevnov Buchar T.
69 25. 2. 2019, 18:20 Kyje - Bohnice(Přír.vědy) Horbowyj V.
70 27. 2. 2019, 20:30 Střížkov - Španielka B Zich J.
15. kolo
72 10. 3. 2019, 19:30 Španielka B - Kyje Zápotocká V.
73 7. 3. 2019, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - Kobylisy A Farář P.
74 7. 3. 2019, 19:00 Břevnov - J.M. Chodov Zápotocká V.
75 4. 3. 2019, 19:00 Kometa - Slavoj Činátl R.
16. kolo
77 12. 3. 2019, 19:00 Slavoj - Břevnov Formanová A.
78 14. 3. 2019, 20:20 J.M. Chodov - Bohnice(Přír.vědy) Činátl D.
79 14. 3. 2019, 20:30 Kobylisy A - Španielka B Velinov E.
80 11. 3. 2019, 18:20 Kyje - Střížkov Jusič A.
17. kolo
82 20. 3. 2019, 20:30 Střížkov - Kobylisy A Hladišová M.
83 24. 3. 2019, 19:30 Španielka B - J.M. Chodov Tvrz J.
84 21. 3. 2019, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - Slavoj Zápotocká V.
85 21. 3. 2019, 19:00 Břevnov - Kometa Kuběna R.
18. kolo
87 25. 3. 2019, 19:00 Kometa - Bohnice(Přír.vědy) Škoda Z.
88 26. 3. 2019, 19:00 Slavoj - Španielka B Koumarová O.
89 28. 3. 2019, 20:20 J.M. Chodov - Střížkov Nágl P.
90 28. 3. 2019, 20:30 Kobylisy A - Kyje Michálková D.
© ČVS 2015-2018