Z1 2018/19

2. kolo
----Bohnice(Přír.vědy)
Španielka B3:0Břevnov(12, 13, 21)
Kometa 2:3Střížkov(20, -12, 17, -19, -9)
Kyje 2:3Slavoj (-23, 18, 22, -17, -6)
Kobylisy A2:3J.M. Chodov(16, -22, 23, -16, -6)
Příští kolo
J.M. Chodov----PO22.10.18:00
Slavoj 3:2Kobylisy AÚT23.10.19:00
Kometa 0:3Kyje PO22.10.19:00
Břevnov0:3StřížkovČT25.10.19:30
Bohnice(Přír.vědy)3:1Španielka BČT25.10.19:20
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 J.M. Chodov87100 24:523
2 Kyje 86011 21:719
3 Kometa 83212 18:1614
4 Slavoj 83203 17:1513
5 Španielka B84004 14:1212
6 Bohnice(Přír.vědy)83023 14:1711
7 Kobylisy A82024 13:208
8 Střížkov81205 11:197
9 Břevnov80017 3:241
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. třída žen 2018/19 - Pražský volejbalový svaz
1. kolo
2 11. 10. 2018, 20:20 J.M. Chodov - Kyje 3:1 (-20,13,23,19)
3 9. 10. 2018, 19:00 Slavoj - Střížkov 3:1 (23,20,-24,22)
4 8. 10. 2018, 19:00 Kometa - Španielka B 3:1 (-24,25,21,19)
5 11. 10. 2018, 19:30 Břevnov - Bohnice(Přír.vědy) 0:3 (-20,-28,-24)
2. kolo
7 21. 10. 2018, 19:30 Španielka B - Břevnov 3:0 (12,13,21)
8 15. 10. 2018, 19:00 Kometa - Střížkov změna pořadatelství! 2:3 (20,-12,17,-19,-9)
9 15. 10. 2018, 18:20 Kyje - Slavoj 2:3 (-23,18,22,-17,-6)
10 18. 10. 2018, 20:30 Kobylisy A - J.M. Chodov 2:3 (16,-22,23,-16,-6)
3. kolo
12 23. 10. 2018, 19:00 Slavoj - Kobylisy A 3:2 (-17,19,19,-16,11)
13 22. 10. 2018, 19:00 Kometa - Kyje 0:3 (-22,-20,-18)
14 25. 10. 2018, 19:30 Břevnov - Střížkov 0:3 (-21,-20,-19)
15 25. 10. 2018, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - Španielka B 3:1 (18,-19,20,22)
4. kolo
17 1. 11. 2018, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - Střížkov změna pořadatelství! 2:3 (-19,19,-16,17,-10)
18 29. 10. 2018, 18:20 Kyje - Břevnov 3:0 (16,12,16)
19 1. 11. 2018, 20:30 Kobylisy A - Kometa 1:3 (-23,22,-23,-22)
20 1. 11. 2018, 20:20 J.M. Chodov - Slavoj 3:1 (-28,19,21,18)
5. kolo
22 5. 11. 2018, 19:00 Kometa - J.M. Chodov 1:3 (19,-15,-17,-10)
23 8. 11. 2018, 19:30 Břevnov - Kobylisy A 1:3 (-16,16,-5,-25)
24 8. 11. 2018, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - Kyje 0:3 (-21,-23,-11)
25 11. 11. 2018, 19:30 Španielka B - Střížkov 3:0 (17,17,22)
6. kolo
27 12. 11. 2018, 18:20 Kyje - Španielka B 3:0 (15,13,22)
28 15. 11. 2018, 20:30 Kobylisy A - Bohnice(Přír.vědy) 1:3 (-18,17,-20,-13)
29 15. 11. 2018, 20:20 J.M. Chodov - Břevnov 3:0 (13,13,26)
30 13. 11. 2018, 19:00 Slavoj - Kometa 1:3 (-24,-23,16,-26)
7. kolo
32 22. 11. 2018, 19:30 Břevnov - Slavoj 0:3 (-10,-17,-18)
33 22. 11. 2018, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - J.M. Chodov 0:3 (-16,-20,-21)
34 25. 11. 2018, 19:30 Španielka B - Kobylisy A 3:0 (24,20,17)
35 21. 11. 2018, 20:30 Střížkov - Kyje 0:3 (-12,-18,-17)
8. kolo
37 29. 11. 2018, 20:30 Kobylisy A - Střížkov 3:1 (19,18,-19,24)
38 29. 11. 2018, 20:20 J.M. Chodov - Španielka B 3:0 (14,22,22)
39 27. 11. 2018, 19:00 Slavoj - Bohnice(Přír.vědy) 3:1 (-21,21,17,21)
40 26. 11. 2018, 19:00 Kometa - Břevnov 3:2 (-21,15,-22,23,13)
9. kolo
42 6. 12. 2018, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - Kometa 2:3 (26,-23,-20,15,-17)
43 9. 12. 2018, 19:30 Španielka B - Slavoj 3:0 (14,21,23)
44 5. 12. 2018, 20:30 Střížkov - J.M. Chodov 0:3 (-23,-26,-22)
45 3. 12. 2018, 18:20 Kyje - Kobylisy A 3:1 (-23,19,21,13)
10. kolo
47 14. 1. 2019, 18:20 Kyje - J.M. Chodov Horbowyj V.
48 16. 1. 2019, 20:30 Střížkov - Slavoj Šedá V.
49 20. 1. 2019, 19:30 Španielka B - Kometa Poláček J.
50 17. 1. 2019, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - Břevnov Pítr V.
11. kolo
52 24. 1. 2019, 19:30 Břevnov - Španielka B Poláček J.
53 23. 1. 2019, 20:30 Střížkov - Kometa změna pořadatelství! Popadinec B.
54 22. 1. 2019, 19:00 Slavoj - Kyje Skřivánková J.
55 24. 1. 2019, 20:20 J.M. Chodov - Kobylisy A Hadrbolcová .
12. kolo
57 31. 1. 2019, 20:30 Kobylisy A - Slavoj Škoda Z.
58 28. 1. 2019, 18:20 Kyje - Kometa Rychlík D.
59 30. 1. 2019, 20:30 Střížkov - Břevnov Tkáč A.
60 10. 2. 2019, 19:30 Španielka B - Bohnice(Přír.vědy) Šauer M.
13. kolo
62 6. 2. 2019, 20:30 Střížkov - Bohnice(Přír.vědy) změna pořadatelství! Rychlík D.
63 7. 2. 2019, 18:00 Břevnov - Kyje Kotrč M.
64 4. 2. 2019, 19:00 Kometa - Kobylisy A Sukup V.
65 5. 2. 2019, 19:00 Slavoj - J.M. Chodov Kuběna R.
14. kolo
67 28. 2. 2019, 20:20 J.M. Chodov - Kometa Luptáková P.
68 28. 2. 2019, 20:30 Kobylisy A - Břevnov Buchar T.
69 25. 2. 2019, 18:20 Kyje - Bohnice(Přír.vědy) Horbowyj V.
70 27. 2. 2019, 20:30 Střížkov - Španielka B Zich J.
15. kolo
72 10. 3. 2019, 19:30 Španielka B - Kyje Zápotocká V.
73 7. 3. 2019, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - Kobylisy A Farář P.
74 7. 3. 2019, 19:30 Břevnov - J.M. Chodov Zápotocká V.
75 4. 3. 2019, 19:00 Kometa - Slavoj Činátl R.
16. kolo
77 12. 3. 2019, 19:00 Slavoj - Břevnov Formanová A.
78 14. 3. 2019, 20:20 J.M. Chodov - Bohnice(Přír.vědy) Činátl D.
79 14. 3. 2019, 20:30 Kobylisy A - Španielka B Velinov E.
80 11. 3. 2019, 18:20 Kyje - Střížkov Jusič A.
17. kolo
82 20. 3. 2019, 20:30 Střížkov - Kobylisy A Hladišová M.
83 24. 3. 2019, 19:30 Španielka B - J.M. Chodov Tvrz J.
84 21. 3. 2019, 19:20 Bohnice(Přír.vědy) - Slavoj Zápotocká V.
85 21. 3. 2019, 19:30 Břevnov - Kometa Kuběna R.
18. kolo
87 25. 3. 2019, 19:00 Kometa - Bohnice(Přír.vědy) Škoda Z.
88 26. 3. 2019, 19:00 Slavoj - Španielka B Boev B.
89 28. 3. 2019, 20:20 J.M. Chodov - Střížkov Nágl P.
90 28. 3. 2019, 20:30 Kobylisy A - Kyje Michálková D.
© ČVS 2015-2018