Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Z2 2018/19

14. kolo
Smíchov B-Start
Braník B-Vysočany A
Modřany B-MFF D
Vyšehrad A-Modřany C
ČZU B-Podolí
Příští kolo
ČZU B-Smíchov BÚT11.6.18:00
Podolí-Vyšehrad AÚT11.6.18:00
Modřany C-Modřany BÚT11.6.18:00
MFF D-Braník BÚT11.6.18:00
Vysočany A-StartÚT11.6.18:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Modřany B00000 0:00
2 Braník B00000 0:00
3 Start00000 0:00
4 Vysočany A00000 0:00
5 MFF D00000 0:00
6 Modřany C00000 0:00
7 Podolí00000 0:00
8 ČZU B00000 0:00
9 Vyšehrad A00000 0:00
10 Smíchov B00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
2. třída žen 2018/19 - Pražský volejbalový svaz
1. kolo
1 4. 9. 2018, 17:30 Modřany B - Smíchov B Sukup V.
2 4. 9. 2018, 17:30 Braník B - Vyšehrad A Dupal R.
3 4. 9. 2018, 17:30 Start - ČZU B Bauer J.
4 4. 9. 2018, 17:30 Vysočany A - Podolí Buchar T.
5 4. 9. 2018, 17:30 MFF D - Modřany C Hladišová M.
2. kolo
6 6. 9. 2018, 17:30 Smíchov B - Modřany C Kotrč M.
7 6. 9. 2018, 17:30 Podolí - MFF D Koumarová O.
8 6. 9. 2018, 17:30 ČZU B - Vysočany A Hrubý F.
9 6. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad A - Start Škoda Z.
10 6. 9. 2018, 17:30 Modřany B - Braník B Činátl D.
3. kolo
11 11. 9. 2018, 17:30 Braník B - Smíchov B Jusič A.
12 11. 9. 2018, 17:30 Start - Modřany B Formanová A.
13 11. 9. 2018, 17:30 Vysočany A - Vyšehrad A Zápotocká V.
14 11. 9. 2018, 17:30 MFF D - ČZU B Kohlmann T.
15 11. 9. 2018, 17:30 Modřany C - Podolí Sehnal I.
4. kolo
16 13. 9. 2018, 17:30 Smíchov B - Podolí Zápotocká V.
17 13. 9. 2018, 17:30 ČZU B - Modřany C Tvrz J.
18 13. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad A - MFF D Zich J.
19 13. 9. 2018, 17:30 Modřany B - Vysočany A Pechá A.
20 13. 9. 2018, 17:30 Braník B - Start Kalina J.
5. kolo
21 18. 9. 2018, 17:30 Start - Smíchov B Majstríková R.
22 18. 9. 2018, 17:30 Vysočany A - Braník B Závora J.
23 18. 9. 2018, 17:30 MFF D - Modřany B Kuběna R.
24 18. 9. 2018, 17:30 Modřany C - Vyšehrad A Jusič A.
25 18. 9. 2018, 17:30 Podolí - ČZU B Dupal R.
6. kolo
26 20. 9. 2018, 17:30 Smíchov B - ČZU B Poláček J.
27 20. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad A - Podolí Blažek M.
28 20. 9. 2018, 17:30 Modřany B - Modřany C Činátl D.
29 20. 9. 2018, 17:30 Braník B - MFF D Řeháček M.
30 20. 9. 2018, 17:30 Start - Vysočany A Kohlmann T.
7. kolo
31 25. 9. 2018, 17:30 Vysočany A - Smíchov B Tkáč A.
32 25. 9. 2018, 17:30 MFF D - Start Majstríková R.
33 25. 9. 2018, 17:30 Modřany C - Braník B Činátl D.
34 25. 9. 2018, 17:30 Podolí - Modřany B Pítr V.
35 25. 9. 2018, 17:30 ČZU B - Vyšehrad A Petnuch P.
8. kolo
36 7. 5. 2019, 17:30 Smíchov B - Vyšehrad A .
37 7. 5. 2019, 17:30 Modřany B - ČZU B .
38 7. 5. 2019, 17:30 Braník B - Podolí .
39 7. 5. 2019, 17:30 Start - Modřany C .
40 7. 5. 2019, 17:30 Vysočany A - MFF D .
9. kolo
41 14. 5. 2019, 18:00 MFF D - Smíchov B .
42 14. 5. 2019, 18:00 Modřany C - Vysočany A .
43 14. 5. 2019, 18:00 Podolí - Start .
44 14. 5. 2019, 18:00 ČZU B - Braník B .
45 14. 5. 2019, 18:00 Vyšehrad A - Modřany B .
10. kolo
46 16. 5. 2019, 18:00 Smíchov B - Modřany B .
47 16. 5. 2019, 18:00 Vyšehrad A - Braník B .
48 16. 5. 2019, 18:00 ČZU B - Start .
49 16. 5. 2019, 18:00 Podolí - Vysočany A .
50 16. 5. 2019, 18:00 Modřany C - MFF D .
11. kolo
51 23. 5. 2019, 18:00 Modřany C - Smíchov B .
52 23. 5. 2019, 18:00 MFF D - Podolí .
53 23. 5. 2019, 18:00 Vysočany A - ČZU B .
54 23. 5. 2019, 18:00 Start - Vyšehrad A .
55 23. 5. 2019, 18:00 Braník B - Modřany B .
12. kolo
56 28. 5. 2019, 18:00 Smíchov B - Braník B .
57 28. 5. 2019, 18:00 Modřany B - Start .
58 28. 5. 2019, 18:00 Vyšehrad A - Vysočany A .
59 28. 5. 2019, 18:00 ČZU B - MFF D .
60 28. 5. 2019, 18:00 Podolí - Modřany C .
13. kolo
61 30. 5. 2019, 18:00 Podolí - Smíchov B .
62 30. 5. 2019, 18:00 Modřany C - ČZU B .
63 30. 5. 2019, 18:00 MFF D - Vyšehrad A .
64 30. 5. 2019, 18:00 Vysočany A - Modřany B .
65 30. 5. 2019, 18:00 Start - Braník B .
14. kolo
66 6. 6. 2019, 18:00 Smíchov B - Start .
67 6. 6. 2019, 18:00 Braník B - Vysočany A .
68 6. 6. 2019, 18:00 Modřany B - MFF D .
69 6. 6. 2019, 18:00 Vyšehrad A - Modřany C .
70 6. 6. 2019, 18:00 ČZU B - Podolí .
15. kolo
71 11. 6. 2019, 18:00 ČZU B - Smíchov B .
72 11. 6. 2019, 18:00 Podolí - Vyšehrad A .
73 11. 6. 2019, 18:00 Modřany C - Modřany B .
74 11. 6. 2019, 18:00 MFF D - Braník B .
75 11. 6. 2019, 18:00 Vysočany A - Start .
16. kolo
76 13. 6. 2019, 18:00 Smíchov B - Vysočany A .
77 13. 6. 2019, 18:00 Start - MFF D .
78 13. 6. 2019, 18:00 Braník B - Modřany C .
79 13. 6. 2019, 18:00 Modřany B - Podolí .
80 13. 6. 2019, 18:00 Vyšehrad A - ČZU B .
17. kolo
81 20. 6. 2019, 18:00 Vyšehrad A - Smíchov B .
82 20. 6. 2019, 18:00 ČZU B - Modřany B .
83 20. 6. 2019, 18:00 Podolí - Braník B .
84 20. 6. 2019, 18:00 Modřany C - Start .
85 20. 6. 2019, 18:00 MFF D - Vysočany A .
18. kolo
86 25. 6. 2019, 18:00 Smíchov B - MFF D .
87 25. 6. 2019, 18:00 Vysočany A - Modřany C .
88 25. 6. 2019, 18:00 Start - Podolí .
89 25. 6. 2019, 18:00 Braník B - ČZU B .
90 25. 6. 2019, 18:00 Modřany B - Vyšehrad A .
© ČVS 2015-2018