7. kolo
Vyšehrad C2:3Modřany A(-23, 23, -23, 11, -10)
Řepy A0:3Aritma (-13, -26, -20)
Michle B-Přír. vědy A
Orion A2:3Michle A(-22, -15, 21, 16, -10)
Žižka C1:3Meteor D(-25, -25, 24, -19)
Příští kolo
Modřany A-Meteor DÚT7.5.17:30
Michle A-Žižka CÚT7.5.17:30
Přír. vědy A-Orion AÚT7.5.17:30
Aritma -Michle BÚT7.5.17:30
Vyšehrad C-Řepy AÚT7.5.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Michle A75101 19:817
2 Orion A73031 15:1312
3 Aritma 62211 15:1111
4 Modřany A71321 17:1611
5 Žižka C73022 14:1411
6 Michle B61302 14:129
7 Vyšehrad C62112 12:119
8 Přír. vědy A52012 8:107
9 Řepy A71105 8:175
10 Meteor D61014 6:164
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
3. třída žen, skupina A 2018/19 - Pražský volejbalový svaz
1. kolo
1 4. 9. 2018, 17:30 Michle A - Modřany A 1:3 (-18,21,-18,-23)
2 4. 9. 2018, 17:30 Přír. vědy A - Meteor D 3:0 (9,15,15)
3 4. 9. 2018, 17:30 Aritma - Žižka C 3:2 (21,-17,-20,19,7)
4 4. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad C - Orion A 3:0 (14,9,17)
5 4. 9. 2018, 17:30 Řepy A - Michle B 0:3 (-18,-21,-10)
2. kolo
6 6. 9. 2018, 17:30 Modřany A - Michle B 2:3 (-20,20,-11,14,-11)
7 6. 9. 2018, 17:30 Orion A - Řepy A 2:3 (-15,-22,22,15,-12)
8 6. 9. 2018, 17:30 Žižka C - Vyšehrad C 3:1 (10,19,-18,24)
9 6. 9. 2018, 17:30 Meteor D - Aritma 1:3 (-18,-25,14,-11)
10 6. 9. 2018, 17:30 Michle A - Přír. vědy A 3:0 (14,19,12)
3. kolo
11 11. 9. 2018, 17:30 Přír. vědy A - Modřany A 2:3 (-14,9,17,-13,-12)
12 11. 9. 2018, 17:30 Aritma - Michle A 1:3 (-15,-15,17,-13)
13 23. 4. 2019, 18:00 Vyšehrad C - Meteor D odloženo!NT! Matras J.
14 11. 9. 2018, 17:30 Řepy A - Žižka C 0:3 (-17,-24,-18)
15 11. 9. 2018, 17:30 Michle B - Orion A 1:3 (16,-26,-25,-21)
4. kolo
16 13. 9. 2018, 17:30 Modřany A - Orion A 3:2 (-14,14,20,-18,7)
17 13. 9. 2018, 17:30 Žižka C - Michle B 2:3 (-19,-21,13,27,-7)
18 13. 9. 2018, 17:30 Meteor D - Řepy A 0:3 (-19,-30,-22)
19 13. 9. 2018, 17:30 Michle A - Vyšehrad C 3:0 (28,19,26)
20 23. 4. 2019, 18:00 Přír. vědy A - Aritma odloženo!NT! Naděje B.
5. kolo
21 18. 9. 2018, 17:30 Aritma - Modřany A 3:2 (-17,15,-13,22,11)
22 18. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad C - Přír. vědy A 3:0 (23,15,19)
23 18. 9. 2018, 17:30 Řepy A - Michle A 1:3 (21,-16,-20,-9)
24 18. 9. 2018, 17:30 Michle B - Meteor D 3:2 (22,20,-16,-25,10)
25 18. 9. 2018, 17:30 Orion A - Žižka C 3:0 (17,24,18)
6. kolo
26 20. 9. 2018, 17:30 Modřany A - Žižka C 1:3 (-17,22,-18,-13)
27 20. 9. 2018, 17:30 Meteor D - Orion A 0:3 (-20,-17,-21)
28 20. 9. 2018, 17:30 Michle A - Michle B 3:1 (12,-11,17,17)
29 20. 9. 2018, 17:30 Přír. vědy A - Řepy A 3:1 (25,12,-23,14)
30 20. 9. 2018, 17:30 Aritma - Vyšehrad C 2:3 (-16,20,22,-14,-7)
7. kolo
31 25. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad C - Modřany A 2:3 (-23,23,-23,11,-10)
32 25. 9. 2018, 17:30 Řepy A - Aritma 0:3 (-13,-26,-20)
33 25. 4. 2019, 18:00 Michle B - Přír. vědy A odloženo!NT! Kremla T.
34 25. 9. 2018, 18:30 Orion A - Michle A změna začátku utkání a hřiště! ZŠ prof. Švejcara! 2:3 (-22,-15,21,16,-10)
35 25. 9. 2018, 17:30 Žižka C - Meteor D 1:3 (-25,-25,24,-19)
8. kolo
36 7. 5. 2019, 17:30 Modřany A - Meteor D .
37 7. 5. 2019, 17:30 Michle A - Žižka C .
38 7. 5. 2019, 17:30 Přír. vědy A - Orion A .
39 7. 5. 2019, 17:30 Aritma - Michle B .
40 7. 5. 2019, 17:30 Vyšehrad C - Řepy A .
9. kolo
41 14. 5. 2019, 18:00 Řepy A - Modřany A .
42 14. 5. 2019, 18:00 Michle B - Vyšehrad C .
43 14. 5. 2019, 18:00 Orion A - Aritma .
44 14. 5. 2019, 18:00 Žižka C - Přír. vědy A .
45 14. 5. 2019, 18:00 Meteor D - Michle A .
10. kolo
46 16. 5. 2019, 18:00 Modřany A - Michle A .
47 16. 5. 2019, 18:00 Meteor D - Přír. vědy A .
48 16. 5. 2019, 18:00 Žižka C - Aritma .
49 16. 5. 2019, 18:00 Orion A - Vyšehrad C .
50 16. 5. 2019, 18:00 Michle B - Řepy A .
11. kolo
51 23. 5. 2019, 18:00 Michle B - Modřany A .
52 23. 5. 2019, 18:00 Řepy A - Orion A .
53 23. 5. 2019, 18:00 Vyšehrad C - Žižka C .
54 23. 5. 2019, 18:00 Aritma - Meteor D .
55 23. 5. 2019, 18:00 Přír. vědy A - Michle A .
12. kolo
56 28. 5. 2019, 18:00 Modřany A - Přír. vědy A .
57 28. 5. 2019, 18:00 Michle A - Aritma .
58 28. 5. 2019, 18:00 Meteor D - Vyšehrad C .
59 28. 5. 2019, 18:00 Žižka C - Řepy A .
60 28. 5. 2019, 18:00 Orion A - Michle B .
13. kolo
61 30. 5. 2019, 18:00 Orion A - Modřany A .
62 30. 5. 2019, 18:00 Michle B - Žižka C .
63 30. 5. 2019, 18:00 Řepy A - Meteor D .
64 30. 5. 2019, 18:00 Vyšehrad C - Michle A .
65 30. 5. 2019, 18:00 Aritma - Přír. vědy A .
14. kolo
66 6. 6. 2019, 18:00 Modřany A - Aritma .
67 6. 6. 2019, 18:00 Přír. vědy A - Vyšehrad C .
68 6. 6. 2019, 18:00 Michle A - Řepy A .
69 6. 6. 2019, 18:00 Meteor D - Michle B .
70 6. 6. 2019, 18:00 Žižka C - Orion A .
15. kolo
71 11. 6. 2019, 18:00 Žižka C - Modřany A .
72 11. 6. 2019, 18:00 Orion A - Meteor D .
73 11. 6. 2019, 18:00 Michle B - Michle A .
74 11. 6. 2019, 18:00 Řepy A - Přír. vědy A .
75 11. 6. 2019, 18:00 Vyšehrad C - Aritma .
16. kolo
76 13. 6. 2019, 18:00 Modřany A - Vyšehrad C .
77 13. 6. 2019, 18:00 Aritma - Řepy A .
78 13. 6. 2019, 18:00 Přír. vědy A - Michle B .
79 13. 6. 2019, 18:00 Michle A - Orion A .
80 13. 6. 2019, 18:00 Meteor D - Žižka C .
17. kolo
81 20. 6. 2019, 18:00 Meteor D - Modřany A .
82 20. 6. 2019, 18:00 Žižka C - Michle A .
83 20. 6. 2019, 18:00 Orion A - Přír. vědy A .
84 20. 6. 2019, 18:00 Michle B - Aritma .
85 20. 6. 2019, 18:00 Řepy A - Vyšehrad C .
18. kolo
86 25. 6. 2019, 18:00 Modřany A - Řepy A .
87 25. 6. 2019, 18:00 Vyšehrad C - Michle B .
88 25. 6. 2019, 18:00 Aritma - Orion A .
89 25. 6. 2019, 18:00 Přír. vědy A - Žižka C .
90 25. 6. 2019, 18:00 Michle A - Meteor D .
© ČVS 2015-2018