Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Z3A 2017/18

12. kolo
Bohnice A3:2Meteor D(-18, 20, 20, -22, 9)
Modřany B3:0SAVO A(12, 17, 14)
Modřany A3:0Řepy A(16, 16, 24)
Žižka C1:3Michle A(-14, -17, 20, -18)
Orion 3:1Dukla(-12, 20, 26, 23)
Příští kolo
Orion 3:0Bohnice AÚT5.6.18:00
Dukla0:3Žižka CÚT5.6.18:00
Michle A2:3Modřany AÚT5.6.18:00
Řepy A0:3Modřany BÚT19.6.18:00
SAVO A0:3Meteor DÚT5.6.18:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Modřany B1610114 37:2233
2 Michle A169214 38:2332
3 Modřany A168224 36:2630
4 Meteor D169016 33:2628
5 Žižka C168125 33:2728
6 Řepy A176416 35:3227
7 Orion 168035 32:2827
8 Bohnice A165236 31:3322
9 SAVO A1623011 20:4112
10 Dukla1710115 12:494
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
3. třída žen, skupina A - Přebor Prahy dospělých 2017/18
1. kolo
1 5. 9. 2017, 17:30 Modřany B - Bohnice A 0:3 (-17,-21,-26)
2 5. 9. 2017, 17:30 Meteor D - Modřany A 3:1 (21,-21,20,15)
3 5. 9. 2017, 17:30 SAVO A - Žižka C 1:3 (-9,26,-20,-10)
4 5. 9. 2017, 17:30 Řepy A - Orion 0:3 (-19,-20,-14)
5 5. 9. 2017, 17:30 Michle A - Dukla 3:0 (19,23,15)
2. kolo
6 7. 9. 2017, 17:30 Bohnice A - Dukla 3:1 (21,-15,21,16)
7 7. 9. 2017, 17:30 Orion - Michle A 0:3 (-11,-22,-16)
8 7. 9. 2017, 17:30 Žižka C - Řepy A 1:3 (-23,-22,18,-16)
9 7. 9. 2017, 17:30 Modřany A - SAVO A 3:1 (-22,14,14,24)
10 7. 9. 2017, 17:30 Modřany B - Meteor D 1:3 (-22,-20,11,-29)
3. kolo
11 12. 9. 2017, 17:30 Meteor D - Bohnice A 0:3 (-19,-16,-23)
12 12. 9. 2017, 17:30 SAVO A - Modřany B 3:1 (-24,23,18,16)
13 12. 9. 2017, 17:30 Řepy A - Modřany A 3:2 (17,-13,12,-15,13)
14 12. 9. 2017, 17:30 Michle A - Žižka C 3:0 (24,15,14)
15 12. 9. 2017, 17:30 Dukla - Orion 0:3 (-16,-21,-19)
4. kolo
16 3. 5. 2018, 18:00 Bohnice A - Orion nový termín!NT! 3:0 (21,11,20)
17 14. 9. 2017, 17:30 Žižka C - Dukla 3:0 (18,23,12)
18 14. 9. 2017, 17:30 Modřany A - Michle A 3:0 (12,21,21)
19 24. 4. 2018, 18:00 Modřany B - Řepy A odloženo!NT! 3:1 (22,22,-18,23)
20 14. 9. 2017, 17:30 Meteor D - SAVO A 3:1 (15,20,-18,25)
5. kolo
21 19. 9. 2017, 17:30 SAVO A - Bohnice A 3:2 (-12,24,-19,25,8)
22 19. 9. 2017, 17:30 Řepy A - Meteor D 3:1 (20,-21,22,14)
23 19. 9. 2017, 17:30 Michle A - Modřany B 3:2 (12,28,-23,-16,7)
24 19. 9. 2017, 17:30 Dukla - Modřany A 1:3 (-17,-25,14,-12)
25 19. 9. 2017, 17:30 Orion - Žižka C 1:3 (20,-18,-21,-22)
6. kolo
26 21. 9. 2017, 17:30 Bohnice A - Žižka C 1:3 (18,-21,-26,-14)
27 21. 9. 2017, 17:30 Modřany A - Orion 0:3 (-16,-13,-20)
28 21. 9. 2017, 17:30 Modřany B - Dukla 3:1 (-14,20,19,24)
29 21. 9. 2017, 17:30 Meteor D - Michle A 3:1 (22,-22,16,25)
30 21. 9. 2017, 17:30 SAVO A - Řepy A 0:3 (-17,-13,-24)
7. kolo
31 26. 4. 2018, 18:00 Řepy A - Bohnice A nový termín!NT! 3:0 (9,24,13)
32 26. 9. 2017, 17:30 Michle A - SAVO A 3:0 (13,18,12)
33 26. 9. 2017, 17:30 Dukla - Meteor D 0:3 (-18,-17,-15)
34 26. 9. 2017, 17:30 Orion - Modřany B 0:3 (-10,-14,-13)
35 26. 9. 2017, 17:30 Žižka C - Modřany A 3:0 (19,12,22)
8. kolo
36 15. 5. 2018, 18:00 Bohnice A - Modřany A 3:2 (-23,11,-16,14,13)
37 15. 5. 2018, 18:00 Modřany B - Žižka C 3:0 (14,22,16)
38 15. 5. 2018, 18:00 Meteor D - Orion 1:3 (21,-22,-15,-19)
39 15. 5. 2018, 18:00 SAVO A - Dukla 1:3 (18,-23,-23,-22)
40 15. 5. 2018, 18:00 Řepy A - Michle A 1:3 (-24,-19,23,-23)
9. kolo
41 17. 5. 2018, 18:00 Michle A - Bohnice A 3:1 (20,22,-12,5)
42 17. 5. 2018, 18:00 Dukla - Řepy A 0:3 (-16,-20,-21)
43 17. 5. 2018, 18:00 Orion - SAVO A 3:1 (15,16,-22,21)
44 7. 6. 2018, 18:00 Žižka C - Meteor D nový termín!NT! 3:0 (6,22,15)
45 17. 5. 2018, 18:00 Modřany A - Modřany B 1:3 (-13,-18,21,-30)
10. kolo
46 22. 5. 2018, 18:00 Bohnice A - Modřany B 2:3 (15,20,-19,-20,-9)
47 22. 5. 2018, 18:00 Modřany A - Meteor D 3:1 (-14,16,18,9)
48 22. 5. 2018, 18:00 Žižka C - SAVO A 2:3 (-21,14,-22,19,-13)
49 22. 5. 2018, 18:00 Orion - Řepy A 2:3 (-11,-20,20,17,-12)
50 22. 5. 2018, 18:00 Dukla - Michle A 2:3 (16,-25,23,-20,-12)
11. kolo
51 24. 5. 2018, 18:00 Dukla - Bohnice A 1:3 (14,-12,-14,-22)
52 24. 5. 2018, 18:00 Michle A - Orion 1:3 (24,-23,-21,-13)
53 24. 5. 2018, 18:00 Řepy A - Žižka C 3:2 (-25,18,-18,19,6)
54 19. 6. 2018, 18:00 SAVO A - Modřany A odloženo!NT! 0:3 (-27,-14,-10)
55 24. 5. 2018, 18:00 Meteor D - Modřany B 3:0 (16,21,18)
12. kolo
56 31. 5. 2018, 18:00 Bohnice A - Meteor D 3:2 (-18,20,20,-22,9)
57 31. 5. 2018, 18:00 Modřany B - SAVO A 3:0 (12,17,14)
58 31. 5. 2018, 18:00 Modřany A - Řepy A 3:0 (16,16,24)
59 31. 5. 2018, 18:00 Žižka C - Michle A 1:3 (-14,-17,20,-18)
60 31. 5. 2018, 18:00 Orion - Dukla 3:1 (-12,20,26,23)
13. kolo
61 5. 6. 2018, 18:00 Orion - Bohnice A 3:0 (20,18,22)
62 5. 6. 2018, 18:00 Dukla - Žižka C 0:3 (-22,-12,-18)
63 5. 6. 2018, 18:00 Michle A - Modřany A 2:3 (-14,19,20,-26,-7)
64 19. 6. 2018, 18:00 Řepy A - Modřany B odloženo!NT! 0:3 (-14,-17,-23)
65 5. 6. 2018, 18:00 SAVO A - Meteor D 0:3 (-22,-14,-22)
14. kolo
66 12. 6. 2018, 18:00 Bohnice A - SAVO A 1:3 (-16,-20,25,-23)
67 12. 6. 2018, 18:00 Meteor D - Řepy A 3:1 (-15,11,22,20)
68 12. 6. 2018, 18:00 Modřany B - Michle A 3:1 (21,21,-19,17)
69 12. 6. 2018, 18:00 Modřany A - Dukla 3:1 (-12,11,13,20)
70 12. 6. 2018, 18:00 Žižka C - Orion 3:2 (22,-17,-21,9,11)
15. kolo
71 14. 6. 2018, 18:00 Žižka C - Bohnice A 3:1 (-14,22,13,7)
72 14. 6. 2018, 18:00 Orion - Modřany A 2:3 (20,-20,24,-21,-9)
73 14. 6. 2018, 18:00 Dukla - Modřany B 0:3 (-16,-17,-21)
74 14. 6. 2018, 18:00 Michle A - Meteor D 3:1 (-20,17,17,23)
75 14. 6. 2018, 18:00 Řepy A - SAVO A 2:3 (-20,-23,16,23,-13)
16. kolo
76 21. 6. 2018, 18:00 Bohnice A - Řepy A 2:3 (-13,-26,23,14,-9)
77 21. 6. 2018, 18:00 SAVO A - Michle A 0:3 (-24,-17,-23)
78 21. 6. 2018, 18:00 Meteor D - Dukla 3:0 (16,21,22)
79 21. 6. 2018, 18:00 Modřany B - Orion 3:1 (-19,16,15,16)
80 21. 6. 2018, 18:00 Modřany A - Žižka C 3:0 (21,24,15)
17. kolo
81 26. 6. 2018, 18:00 Modřany A - Bohnice A Kobliha V.
82 26. 6. 2018, 18:00 Žižka C - Modřany B Valášek Z.
83 26. 6. 2018, 18:00 Orion - Meteor D Řeháček M.
84 26. 6. 2018, 18:00 Dukla - SAVO A Hodač S.
85 26. 6. 2018, 18:00 Michle A - Řepy A Nágl P.
18. kolo
86 28. 6. 2018, 18:00 Bohnice A - Michle A Szlauerová V.
87 29. 5. 2018, 18:00 Řepy A - Dukla předehrávka!NT! 3:1 (-17,13,20,17)
88 28. 6. 2018, 18:00 SAVO A - Orion Petnuch P.
89 28. 6. 2018, 18:00 Meteor D - Žižka C Valášek Z.
90 28. 6. 2018, 18:00 Modřany B - Modřany A Velinov E.
© ČVS 2015-2018