Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
2. kolo
Modřany A2:3Michle B(-20, 20, -11, 14, -11)
Orion A2:3Řepy A(-15, -22, 22, 15, -12)
Žižka C3:1Vyšehrad C(10, 19, -18, 24)
Meteor D1:3Aritma (-18, -25, 14, -11)
Michle A3:0Přír. vědy A(14, 19, 12)
Příští kolo
Přír. vědy A2:3Modřany AÚT11.9.17:30
Aritma 1:3Michle AÚT11.9.17:30
Vyšehrad C3:1Meteor DÚT21.5.18:00
Řepy A0:3Žižka CÚT11.9.17:30
Michle B1:3Orion AÚT11.9.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Vyšehrad C1810422 47:2540
2 Michle A189225 41:3033
3 Modřany A177433 41:2932
4 Přír. vědy A189135 36:3132
5 Řepy A185517 35:3526
6 Orion A167054 31:3026
7 Žižka C166235 33:3225
8 Meteor D185139 27:4020
9 Aritma 1732210 26:4215
10 Michle B1823013 23:4612
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
3. třída žen, skupina A 2018/19 - Pražský volejbalový svaz
1. kolo
1 4. 9. 2018, 17:30 Michle A - Modřany A 1:3 (-18,21,-18,-23)
2 4. 9. 2018, 17:30 Přír. vědy A - Meteor D 3:0 (9,15,15)
3 4. 9. 2018, 17:30 Aritma - Žižka C 3:2 (21,-17,-20,19,7)
4 4. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad C - Orion A 3:0 (14,9,17)
5 4. 9. 2018, 17:30 Řepy A - Michle B 0:3 (-18,-21,-10)
2. kolo
6 6. 9. 2018, 17:30 Modřany A - Michle B 2:3 (-20,20,-11,14,-11)
7 6. 9. 2018, 17:30 Orion A - Řepy A 2:3 (-15,-22,22,15,-12)
8 6. 9. 2018, 17:30 Žižka C - Vyšehrad C 3:1 (10,19,-18,24)
9 6. 9. 2018, 17:30 Meteor D - Aritma 1:3 (-18,-25,14,-11)
10 6. 9. 2018, 17:30 Michle A - Přír. vědy A 3:0 (14,19,12)
3. kolo
11 11. 9. 2018, 17:30 Přír. vědy A - Modřany A 2:3 (-14,9,17,-13,-12)
12 11. 9. 2018, 17:30 Aritma - Michle A 1:3 (-15,-15,17,-13)
13 21. 5. 2019, 18:00 Vyšehrad C - Meteor D odloženo!NT! 3:1 (-22,20,17,22)
14 11. 9. 2018, 17:30 Řepy A - Žižka C 0:3 (-17,-24,-18)
15 11. 9. 2018, 17:30 Michle B - Orion A 1:3 (16,-26,-25,-21)
4. kolo
16 13. 9. 2018, 17:30 Modřany A - Orion A 3:2 (-14,14,20,-18,7)
17 13. 9. 2018, 17:30 Žižka C - Michle B 2:3 (-19,-21,13,27,-7)
18 13. 9. 2018, 17:30 Meteor D - Řepy A 0:3 (-19,-30,-22)
19 13. 9. 2018, 17:30 Michle A - Vyšehrad C 3:0 (28,19,26)
20 23. 4. 2019, 18:00 Přír. vědy A - Aritma odloženo!NT! 3:1 (-16,16,19,15)
5. kolo
21 18. 9. 2018, 17:30 Aritma - Modřany A 3:2 (-17,15,-13,22,11)
22 18. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad C - Přír. vědy A 3:0 (23,15,19)
23 18. 9. 2018, 17:30 Řepy A - Michle A 1:3 (21,-16,-20,-9)
24 18. 9. 2018, 17:30 Michle B - Meteor D 3:2 (22,20,-16,-25,10)
25 18. 9. 2018, 17:30 Orion A - Žižka C 3:0 (17,24,18)
6. kolo
26 20. 9. 2018, 17:30 Modřany A - Žižka C 1:3 (-17,22,-18,-13)
27 20. 9. 2018, 17:30 Meteor D - Orion A 0:3 (-20,-17,-21)
28 20. 9. 2018, 17:30 Michle A - Michle B 3:1 (12,-11,17,17)
29 20. 9. 2018, 17:30 Přír. vědy A - Řepy A 3:1 (25,12,-23,14)
30 20. 9. 2018, 17:30 Aritma - Vyšehrad C 2:3 (-16,20,22,-14,-7)
7. kolo
31 25. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad C - Modřany A 2:3 (-23,23,-23,11,-10)
32 25. 9. 2018, 17:30 Řepy A - Aritma 0:3 (-13,-26,-20)
33 25. 4. 2019, 18:00 Michle B - Přír. vědy A odloženo!NT! 0:3 (-14,-21,-17)
34 25. 9. 2018, 18:30 Orion A - Michle A změna začátku utkání a hřiště! ZŠ prof. Švejcara! 2:3 (-22,-15,21,16,-10)
35 25. 9. 2018, 17:30 Žižka C - Meteor D 1:3 (-25,-25,24,-19)
8. kolo
36 7. 5. 2019, 18:00 Modřany A - Meteor D 3:2 (23,-23,23,-19,7)
37 7. 5. 2019, 18:00 Michle A - Žižka C 3:0 (17,12,22)
38 7. 5. 2019, 18:00 Přír. vědy A - Orion A 3:2 (-17,19,21,-20,10)
39 7. 5. 2019, 18:00 Aritma - Michle B 3:1 (-29,17,20,8)
40 7. 5. 2019, 18:00 Vyšehrad C - Řepy A 3:1 (18,20,-23,15)
9. kolo
41 14. 5. 2019, 18:00 Řepy A - Modřany A 0:3 (-18,-17,-23)
42 14. 5. 2019, 18:00 Michle B - Vyšehrad C 1:3 (18,-10,-18,-20)
43 14. 5. 2019, 18:00 Orion A - Aritma 3:1 (18,-24,21,22)
44 14. 5. 2019, 18:00 Žižka C - Přír. vědy A 3:2 (25,-16,19,-22,9)
45 4. 6. 2019, 18:00 Meteor D - Michle A odloženo!NT! 1:3 (-21,-20,25,-15)
10. kolo
46 16. 5. 2019, 18:00 Modřany A - Michle A 3:1 (-21,24,27,24)
47 16. 5. 2019, 18:00 Meteor D - Přír. vědy A 0:3 (-12,-23,-24)
48 16. 5. 2019, 18:00 Žižka C - Aritma 3:1 (17,13,-25,22)
49 16. 5. 2019, 18:00 Orion A - Vyšehrad C 0:3 (-23,-13,-22)
50 16. 5. 2019, 18:00 Michle B - Řepy A 0:3 (-22,-20,-22)
11. kolo
51 23. 5. 2019, 18:00 Michle B - Modřany A 0:3 (-22,-16,-12)
52 23. 5. 2019, 18:00 Řepy A - Orion A 3:2 (-19,-19,22,22,4)
53 23. 5. 2019, 18:00 Vyšehrad C - Žižka C 2:3 (-24,12,-24,14,-7)
54 23. 5. 2019, 18:00 Aritma - Meteor D 0:3 (-17,-16,-18)
55 23. 5. 2019, 18:00 Přír. vědy A - Michle A 3:1 (18,-15,24,23)
12. kolo
56 28. 5. 2019, 18:00 Modřany A - Přír. vědy A 3:0 (16,22,22)
57 28. 5. 2019, 18:00 Michle A - Aritma 3:2 (19,-29,12,-22,12)
58 28. 5. 2019, 18:00 Meteor D - Vyšehrad C 2:3 (-26,-13,22,22,-9)
59 18. 6. 2019, 18:00 Žižka C - Řepy A odloženo!NT! 2:3 (18,-21,15,-15,-12)
60 4. 6. 2019, 18:00 Orion A - Michle B odloženo!NT! 3:0 (17,18,20)
13. kolo
61 30. 5. 2019, 18:00 Orion A - Modřany A 0:3 (-16,-23,-19)
62 30. 5. 2019, 18:00 Michle B - Žižka C 1:3 (18,-16,-23,-14)
63 30. 5. 2019, 18:00 Řepy A - Meteor D 3:0 (13,23,17)
64 30. 5. 2019, 18:00 Vyšehrad C - Michle A 3:0 (9,13,20)
65 30. 5. 2019, 18:00 Aritma - Přír. vědy A 0:3 (-21,-25,-24)
14. kolo
66 6. 6. 2019, 18:00 Modřany A - Aritma 3:1 (-23,18,14,19)
67 18. 6. 2019, 18:00 Přír. vědy A - Vyšehrad C odloženo!NT! 2:3 (-21,24,13,-18,-11)
68 6. 6. 2019, 18:00 Michle A - Řepy A 2:3 (23,-23,23,-17,-12)
69 6. 6. 2019, 18:00 Meteor D - Michle B 3:1 (6,22,-17,22)
70 27. 6. 2019, 18:00 Žižka C - Orion A odloženo!NT! Valášek Z.
15. kolo
71 11. 6. 2019, 18:00 Žižka C - Modřany A Kužel Z.
72 11. 6. 2019, 18:00 Orion A - Meteor D 0:3 (-23,-23,-24)
73 11. 6. 2019, 18:00 Michle B - Michle A 0:3 (-10,-21,-17)
74 11. 6. 2019, 18:00 Řepy A - Přír. vědy A 3:0 (19,19,15)
75 11. 6. 2019, 18:00 Vyšehrad C - Aritma 3:0 (18,19,15)
16. kolo
76 13. 6. 2019, 18:00 Modřany A - Vyšehrad C 1:3 (-22,21,-22,-17)
77 13. 6. 2019, 18:00 Aritma - Řepy A 1:3 (-21,19,-13,-22)
78 13. 6. 2019, 18:00 Přír. vědy A - Michle B 3:1 (14,-20,7,17)
79 13. 6. 2019, 18:00 Michle A - Orion A 1:3 (-18,5,-23,-23)
80 13. 6. 2019, 18:00 Meteor D - Žižka C 0:3 (-23,-14,-23)
17. kolo
81 20. 6. 2019, 18:00 Meteor D - Modřany A 3:0 (23,21,11)
82 20. 6. 2019, 18:00 Žižka C - Michle A 1:3 (-23,-22,18,-18)
83 20. 6. 2019, 18:00 Orion A - Přír. vědy A 3:0 (11,25,15)
84 20. 6. 2019, 18:00 Michle B - Aritma 3:1 (19,17,-27,22)
85 20. 6. 2019, 18:00 Řepy A - Vyšehrad C 2:3 (-19,-18,20,29,-15)
18. kolo
86 25. 6. 2019, 18:00 Modřany A - Řepy A 2:3 (23,22,-11,-14,-13)
87 25. 6. 2019, 18:00 Vyšehrad C - Michle B 3:1 (-21,19,24,20)
88 25. 6. 2019, 18:00 Aritma - Orion A Šlechta J.
89 25. 6. 2019, 18:00 Přír. vědy A - Žižka C 3:1 (16,-18,19,22)
90 25. 6. 2019, 18:00 Michle A - Meteor D 2:3 (23,23,-22,-22,-12)
© ČVS 2015-2018