Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Z3B 2018/19

. kolo
Příští kolo
Kobylisy B-H. Počernice BPO3.9.17:30
Střešovice C-MFF BPO3.9.17:30
Malešice-Meteor BPO3.9.17:30
Bohnice B-UhříněvesPO3.9.17:30
Vršovice B-Smíchov APO3.9.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Kobylisy B00000 0:00
2 Střešovice C00000 0:00
3 Malešice00000 0:00
4 Bohnice B00000 0:00
5 Vršovice B00000 0:00
6 Smíchov A00000 0:00
7 Uhříněves00000 0:00
8 Meteor B00000 0:00
9 MFF B00000 0:00
10 H. Počernice B00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
3. třída žen, skupina B 2018/19 - Pražský volejbalový svaz
1. kolo
1 3. 9. 2018, 17:30 Kobylisy B - H. Počernice B Szlauerová V.
2 3. 9. 2018, 17:30 Střešovice C - MFF B Naděje B.
3 3. 9. 2018, 17:30 Malešice - Meteor B Blažek M.
4 3. 9. 2018, 17:30 Bohnice B - Uhříněves Popadinec B.
5 3. 9. 2018, 17:30 Vršovice B - Smíchov A Velinov E.
2. kolo
6 5. 9. 2018, 17:30 H. Počernice B - Smíchov A Vondráček V.
7 5. 9. 2018, 17:30 Uhříněves - Vršovice B Velinov E.
8 5. 9. 2018, 17:30 Meteor B - Bohnice B Činátl J.
9 5. 9. 2018, 17:30 MFF B - Malešice Koumarová O.
10 5. 9. 2018, 17:30 Kobylisy B - Střešovice C Nedbálek A.
3. kolo
11 10. 9. 2018, 17:30 Střešovice C - H. Počernice B Činátl J.
12 10. 9. 2018, 17:30 Malešice - Kobylisy B Karásková Nenadálová L.
13 10. 9. 2018, 17:30 Bohnice B - MFF B Tvrz J.
14 10. 9. 2018, 17:30 Vršovice B - Meteor B Bartoš Z.
15 10. 9. 2018, 17:30 Smíchov A - Uhříněves Hrubý F.
4. kolo
16 12. 9. 2018, 17:30 H. Počernice B - Uhříněves Špuláková S.
17 12. 9. 2018, 17:30 Meteor B - Smíchov A Veselý J.
18 12. 9. 2018, 17:30 MFF B - Vršovice B Zaiblová K.
19 12. 9. 2018, 17:30 Kobylisy B - Bohnice B Šedá V.
20 12. 9. 2018, 17:30 Střešovice C - Malešice Pítr V.
5. kolo
21 17. 9. 2018, 17:30 Malešice - H. Počernice B Louka P.
22 17. 9. 2018, 17:30 Bohnice B - Střešovice C Formanová A.
23 17. 9. 2018, 17:30 Vršovice B - Kobylisy B Dušek P.
24 17. 9. 2018, 17:30 Smíchov A - MFF B Farář P.
25 17. 9. 2018, 17:30 Uhříněves - Meteor B Futera M.
6. kolo
26 19. 9. 2018, 17:30 H. Počernice B - Meteor B Škoda Z.
27 19. 9. 2018, 17:30 MFF B - Uhříněves Kohlmann T.
28 19. 9. 2018, 17:30 Kobylisy B - Smíchov A Kníže J.
29 19. 9. 2018, 17:30 Střešovice C - Vršovice B Hrubý F.
30 19. 9. 2018, 17:30 Malešice - Bohnice B Dandová Z.
7. kolo
31 24. 9. 2018, 17:30 Bohnice B - H. Počernice B Szlauerová V.
32 24. 9. 2018, 17:30 Vršovice B - Malešice Kalina J.
33 24. 9. 2018, 17:30 Smíchov A - Střešovice C Činátl J.
34 24. 9. 2018, 17:30 Uhříněves - Kobylisy B Horbowyj V.
35 24. 9. 2018, 17:30 Meteor B - MFF B Michálková D.
8. kolo
36 6. 5. 2019, 18:00 H. Počernice B - MFF B .
37 6. 5. 2019, 18:00 Kobylisy B - Meteor B .
38 6. 5. 2019, 18:00 Střešovice C - Uhříněves .
39 6. 5. 2019, 18:00 Malešice - Smíchov A .
40 6. 5. 2019, 18:00 Bohnice B - Vršovice B .
9. kolo
41 13. 5. 2019, 18:00 Vršovice B - H. Počernice B .
42 13. 5. 2019, 18:00 Smíchov A - Bohnice B .
43 13. 5. 2019, 18:00 Uhříněves - Malešice .
44 13. 5. 2019, 18:00 Meteor B - Střešovice C .
45 13. 5. 2019, 18:00 MFF B - Kobylisy B .
10. kolo
46 15. 5. 2019, 18:00 H. Počernice B - Kobylisy B .
47 15. 5. 2019, 18:00 MFF B - Střešovice C .
48 15. 5. 2019, 18:00 Meteor B - Malešice .
49 15. 5. 2019, 18:00 Uhříněves - Bohnice B .
50 15. 5. 2019, 18:00 Smíchov A - Vršovice B .
11. kolo
51 22. 5. 2019, 18:00 Smíchov A - H. Počernice B .
52 22. 5. 2019, 18:00 Vršovice B - Uhříněves .
53 22. 5. 2019, 18:00 Bohnice B - Meteor B .
54 22. 5. 2019, 18:00 Malešice - MFF B .
55 22. 5. 2019, 18:00 Střešovice C - Kobylisy B .
12. kolo
56 27. 5. 2019, 18:00 H. Počernice B - Střešovice C .
57 27. 5. 2019, 18:00 Kobylisy B - Malešice .
58 27. 5. 2019, 18:00 MFF B - Bohnice B .
59 27. 5. 2019, 18:00 Meteor B - Vršovice B .
60 27. 5. 2019, 18:00 Uhříněves - Smíchov A .
13. kolo
61 29. 5. 2019, 18:00 Uhříněves - H. Počernice B .
62 29. 5. 2019, 18:00 Smíchov A - Meteor B .
63 29. 5. 2019, 18:00 Vršovice B - MFF B .
64 29. 5. 2019, 18:00 Bohnice B - Kobylisy B .
65 29. 5. 2019, 18:00 Malešice - Střešovice C .
14. kolo
66 5. 6. 2019, 18:00 H. Počernice B - Malešice .
67 5. 6. 2019, 18:00 Střešovice C - Bohnice B .
68 5. 6. 2019, 18:00 Kobylisy B - Vršovice B .
69 5. 6. 2019, 18:00 MFF B - Smíchov A .
70 5. 6. 2019, 18:00 Meteor B - Uhříněves .
15. kolo
71 10. 6. 2019, 18:00 Meteor B - H. Počernice B .
72 10. 6. 2019, 18:00 Uhříněves - MFF B .
73 10. 6. 2019, 18:00 Smíchov A - Kobylisy B .
74 10. 6. 2019, 18:00 Vršovice B - Střešovice C .
75 10. 6. 2019, 18:00 Bohnice B - Malešice .
16. kolo
76 12. 6. 2019, 18:00 H. Počernice B - Bohnice B .
77 12. 6. 2019, 18:00 Malešice - Vršovice B .
78 12. 6. 2019, 18:00 Střešovice C - Smíchov A .
79 12. 6. 2019, 18:00 Kobylisy B - Uhříněves .
80 12. 6. 2019, 18:00 MFF B - Meteor B .
17. kolo
81 19. 6. 2019, 18:00 MFF B - H. Počernice B .
82 19. 6. 2019, 18:00 Meteor B - Kobylisy B .
83 19. 6. 2019, 18:00 Uhříněves - Střešovice C .
84 19. 6. 2019, 18:00 Smíchov A - Malešice .
85 19. 6. 2019, 18:00 Vršovice B - Bohnice B .
18. kolo
86 24. 6. 2019, 18:00 H. Počernice B - Vršovice B .
87 24. 6. 2019, 18:00 Bohnice B - Smíchov A .
88 24. 6. 2019, 18:00 Malešice - Uhříněves .
89 24. 6. 2019, 18:00 Střešovice C - Meteor B .
90 24. 6. 2019, 18:00 Kobylisy B - MFF B .
© ČVS 2015-2018