Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Z4D 2017/18

16. kolo
----H. Počernice A
Kbely3:0Žižka B(19, 11, 25)
Kobylisy B3:0Vysočany B(9, 18, 10)
Spoje ----
Příští kolo
----Kobylisy BPO25.6.18:00
Vysočany B-KbelyPO25.6.18:00
Žižka B----PO25.6.18:00
H. Počernice A----PO25.6.18:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Žižka B104402 24:1720
2 Kobylisy B96012 21:1019
3 Spoje 93303 20:1515
4 Kbely84013 14:1213
5 H. Počernice A101045 12:277
6 Vysočany B92015 10:226
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
4. třída žen, skupina D - Přebor Prahy dospělých 2017/18
1. kolo
2 4. 9. 2017, 17:30 Kbely - Spoje 3:0 (20,18,17)
5 4. 9. 2017, 17:30 H. Počernice A - Žižka B 2:3 (8,-7,22,-22,-11)
2. kolo
7 6. 9. 2017, 17:30 Vysočany B - H. Počernice A 3:0 (21,14,21)
10 6. 9. 2017, 17:30 Kobylisy B - Kbely 3:0 (21,18,17)
3. kolo
15 11. 9. 2017, 17:30 Žižka B - Vysočany B 3:0 (22,20,10)
4. kolo
18 13. 9. 2017, 17:30 Spoje - H. Počernice A 3:2 (-14,-26,18,11,10)
5. kolo
23 18. 9. 2017, 17:30 H. Počernice A - Kobylisy B 0:3 (-16,-24,-20)
24 18. 9. 2017, 17:30 Žižka B - Spoje 3:1 (20,-18,11,0)
6. kolo
27 20. 9. 2017, 17:30 Spoje - Vysočany B 3:2 (15,18,-18,-13,10)
28 20. 9. 2017, 17:30 Kobylisy B - Žižka B 3:0 (18,14,17)
29 20. 9. 2017, 17:30 Kbely - H. Počernice A 0:3 (-22,-15,-22)
7. kolo
33 9. 5. 2018, 18:00 Žižka B - Kbely nový termín!NT! 3:2 (-16,-17,18,21,9)
34 25. 9. 2017, 17:30 Vysočany B - Kobylisy B 1:3 (-20,20,-12,-33)
8. kolo
38 14. 5. 2018, 18:00 Kbely - Vysočany B 3:0 (22,19,12)
9. kolo
45 16. 5. 2018, 18:00 Spoje - Kobylisy B 3:0 (21,25,21)
10. kolo
47 6. 6. 2018, 18:00 Spoje - Kbely odloženo!NT! 3:0 (21,25,15)
50 21. 5. 2018, 18:00 Žižka B - H. Počernice A 3:2 (20,-17,-20,19,6)
11. kolo
52 18. 6. 2018, 18:00 H. Počernice A - Vysočany B nový termín!NT! 1:3 (24,-20,-21,-19)
55 23. 5. 2018, 18:00 Kbely - Kobylisy B Másilko Z.
12. kolo
60 6. 6. 2018, 18:00 Vysočany B - Žižka B nový termín!NT! 1:3 (-22,23,-23,-14)
13. kolo
63 4. 6. 2018, 18:00 H. Počernice A - Spoje 2:3 (-10,16,-22,14,-12)
14. kolo
68 11. 6. 2018, 18:00 Kobylisy B - H. Počernice A 3:0 (15,22,22)
69 11. 6. 2018, 18:00 Spoje - Žižka B 1:3 (20,-23,-16,-23)
15. kolo
72 21. 6. 2018, 18:00 Vysočany B - Spoje odloženo!NT! X:3
73 13. 6. 2018, 18:00 Žižka B - Kobylisy B 3:2 (12,-23,22,-19,11)
74 13. 6. 2018, 18:00 H. Počernice A - Kbely 0:3 (-11,-20,-14)
16. kolo
78 20. 6. 2018, 18:00 Kbely - Žižka B 3:0 (19,11,25)
79 20. 6. 2018, 18:00 Kobylisy B - Vysočany B 3:0 (9,18,10)
17. kolo
83 25. 6. 2018, 18:00 Vysočany B - Kbely Bauer J.
18. kolo
90 27. 6. 2018, 18:00 Kobylisy B - Spoje Kužel Z.
© ČVS 2015-2018